• ۲۳ / شهریور ۱۴۰۰ / ۲۲:۲۹
  • شناسه خبر : 67433

نجات معجزه آسای سه بیمار کرونایی در بیمارستان فقیهی شیراز

سه بیمار مبتلا به کرونا با درگیری ۹۰ درصدی ریه، پس از بهبودی با حال عمومی خوب از بیمارستان شهید دکتر فقیهی شیراز، مرخص شدند.

به گزارش گروه سلامت اول فارس، رییس بیمارستان شهید دکتر فقیهی شیراز گفت: با تلاش کادر درمان بیمارستان، یک خانم با ۲۹ هفته بارداری، یک مرد ۹۰ ساله و یک خانم ۶۰ ساله با درگیری ۹۰ درصدی ریه که در روزهای نخست بستری، شرایط جسمی مناسبی نداشتند و ضمن بستری در بخش مراقبت های ویژه تا مرحله لوله‌ گذاری و اتصال به دستگاه تنفسی نیز پیش رفته بودند، با یاری خداوند متعال و تلاش مدافعان سلامت در بیمارستان شهید دکتر فقیهی، درمان و با حال عمومی خوب، از بیمارستان مرخص شده اند.

دکتر «سید محمدکاظم تدین» با تقدیر از تلاش تمام پزشکان، پرستاران و کادر درمانی برای ارایه خدمت به بیماران به ویژه در بحران شیوع کروناویروس، افزود: در این روزهای سخت که بیماری کووید۱۹ روزانه سبب جان باختن تعداد زیادی از بیماران مبتلا به کرونا می شود، شنیدن خبر بهبودی و درمان بیماران، باعث افزایش امید در جامعه می شود و نشان دهنده ایثار و فداکاری کارکنان حوزه سلامت است.

او ابراز امیدواری کرد مردم استان همچنان با رعایت شیوه نامه های بهداشتی، برای حفظ جان خود، خانواده و اطرافیان، خطر ابتلا به کرونا را جدی بگیرند و در مسیر سخت مقابله با این اپیدمی، همراه و یاور مدافعان سلامت باشند.

بیشتر بخوانید:

نشانی مراکز و آخرین اطلاعات مربوط به واکسیناسیون در شیراز
تصاویر ناخوش احوالی جانبازان اعصاب و روان در شیراز
ماجرای انفجارهای پیاپی و خونین جنوب شرق شیراز+فیلم

ثبت دیدگاه