• 29 / تیر 1400 / 13:17
 • شناسه خبر : 61488
جزئیات و نحوه فعالسازی

نحوه فعالسازی هدایای ایرانسل و همراه اول برای اعیاد قربان و غدیر

ایرانسل، به مناسبت فرارسیدن عید سعید قربان و عید سعید غدیرخم، پیشنهادهای ویژه‌ای شامل «بستۀ اینترنت و مکالمه» و نیز «طرح مکالمۀ رایگان»، برای مشترکان خود در نظر گرفته است.

ایرانسل، به مناسبت فرارسیدن عید سعید قربان و عید سعید غدیرخم، پیشنهادهای ویژه‌ای شامل «بستۀ اینترنت و مکالمه» و نیز «طرح مکالمۀ رایگان»، برای مشترکان خود در نظر گرفته است.

 به گزارش اول فارس به نقل از روابط‌عمومی ایرانسل، این هدایای ویژه، در فاصلۀ بین این دو عید فرخنده، از بامداد ۳۰  تیر تا شامگاه ۷ مرداد ۱۴۰۰، قابل فعال‌سازی هستند.

مشترکان ایرانسل می‌توانند در این ایام، بستۀ ویژۀ سه گیگابایتی اینترنت و سه ساعت مکالمه ایرانسلی را به قیمت تخفیفی ۱۰هزار تومان فعال‌سازی کنند.

فعال‌سازی این بسته، از طریق بخش «پیشنهادها» در اپلیکیشن ایرانسل من و یا با شماره‌گیری کد دستوری #۵* برای تمام مشترکان ایرانسل، امکان‌پذیر است.

مشترکان ایرانسل می‌توانند تا سه روز پس از فعال‌سازی، از این بسته استفاده کنند.

همچنین با فعال‌سازی طرح هدیۀ مکالمه، پس از ۵ دقیقه مکالمۀ ایرانسلی، ۵۰ دقیقۀ بعدیِ آن مکالمه، رایگان خواهد بود.

این طرح از طریق بخش پیشنهادها در اپلیکیشن ایرانسل من و یا با شماره‌گیری کد دستوری #۲*۱*۴۴۴۴* قابل فعال‌سازی است.

در طرح عید قربان تا عید غدیر همراه اول

هدایای ویژه همراه اول به مناسبت اعیاد قربان و غدیر+نحوه فعالسازی

بسته‌های ویژه اینترنت و مکالمه همراه اول به مناسبت اعیاد فرخنده قربان و غدیر، مختص مشترکان دائمی، اعتباری و انارستانی ارائه شد.

به گزارش اول فارس،  در طرح عید قربان تا عید غدیر همراه اول، تمامی مشترکان دائمی و اعتباری اپراتور اول تلفن همراه و همچنین مشترکان انارستان می توانند در بازه زمانی ۳۰ تیرماه لغایت ۷ مردادماه از بسته های ویژه این ایام بهره مند شوند.

بسته ویژه طراحی شده برای مشترکان دائمی و اعتباری همراه اول ترکیبی از «۳ گیگابایت اینترنت و ۱۸۰ دقیقه مکالمه درون شبکه و تلفن ثابت» است که اعتبار آن به مدت ۳ روز بوده و با تخفیفی ویژه به قیمت ۱۰ هزار تومان عرضه می شود.

مشترکان متقاضی می توانند برای فعالسازی این بسته ویژه ترکیبی که امکان استفاده همزمان آن با بسته ترکیبی دیگری نیست، از طریق شماره گیری کد دستوری «ستاره ۱۰۰ ستاره ۶۷ مربع» یا مراجعه به اپلیکیشن جدید «همراه من» اقدام کنند.

همچنین علاقه مندان به استفاده مجدد از شرایط تخفیف ویژه این بسته که امکان فعالسازی همزمان آن با سایر بسته های مکالمه و اینترنت وجود دارد، می توانند در بازه زمانی اجرای این طرح به شرط اتمام بسته، هر تعداد بسته که تمایل دارند را خریداری کنند.

بسته ویژه تدارک دیده شده برای مشترکان «انارستان» نیز شامل «اینترنت ۷ گیگابایت ۷ روزه» با قیمت ۷ هزار تومان است؛ امکان فعالسازی این بسته از طریق کد دستوری «ستاره ۱۰۰ ستاره ۶۶۷۱ مربع» یا مراجعه به اپلیکیشن جدید «همراه من» وجود دارد.

امکان فعالسازی مجدد این بسته برای مشترکان انارستان نیز طبق شرایط مذکور برای مشترکان دائمی و اعتباری وجود دارد.

بیشتر بخوانید:

هدیۀ ویژه ایرانسل به تمامی مشترکان برای روز جهانی ارتباطات+نحوه فعالسازی
فروش ویژه سیمکارت دائمی همراه اول با شماره‌های خاص ، تخفیف و هدایای ویژه به جوانان
هدایای جالب همراه اول و ایرانسل برای مشترکان بمناسب عید فطر+نحوه فعالسازی

ثبت دیدگاه

 • ناشناس

  تاریخ : ۲۹ - تیر - ۱۴۰۰

  عیدی با پول ندیده بودیم که این هم بحول قوه الهی در کشور اسلامی دیدیم….


 • Raziyhe

  تاریخ : ۲۹ - تیر - ۱۴۰۰

  فقط خاک بس…؟ خجالت نمیکشین هرچی کد میدی میزنه نادرست؟ خودتون … یامردم … فرض میکنین ب…


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۹ - تیر - ۱۴۰۰

  هم چی ایران هست


 • دزد

  تاریخ : ۳۰ - تیر - ۱۴۰۰

  وااااای چقدر عاااالی…اپراتورها ورشکست نشن یه وقت!!!


 • سعید

  تاریخ : ۱ - مرداد - ۱۴۰۰

  مثلا اینا هدیه ست یا کلاهبرداری؟؟


 • Ali

  تاریخ : ۱ - مرداد - ۱۴۰۰

  جای این بسته مثلا“عیدی“ بسته سه روزه اینترنت ۳ گیگ رو فعال کنیم که بهتره. آخه تو این اوضاع کیه که بخواد ۳ساعت حرف بزنه چ؟تز چی حرف بزنه؟ حرف زدن دل خوش میخواد که ما ایرانی ها متاسفانه… اون وقت اسمشو گذاشتن عیدانه، من یادم نمیاد تو شهرما واسه عیدی دادن به کسی ازش پول بگیرن…خودتونید اپراتورهای نامحترم