• 11 / خرداد 1401 / 22:37
 • شناسه خبر : 85393

هدایای ویژه ایرانسل و همراه اول برای مشترکین دائمی و اعتباری در دهه کرامت

اپراتور همراه اول با آغاز دهه کرامت، بسته‌های ویژه ترکیبی و اینترنت را برای تمامی مشترکان دائمی و اعتباری خود تدارک دیده است. 

به گزارش اول فارس به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همراه اول به مناسبت ولادت حضرت معصومه(س) و آغاز دهه کرامت، از امروز ۱۱ خرداد تا ۲۱ خرداد ماه مصادف با میلاد امام رضا(ع)، بسته‌های ویژه ترکیبی شامل مکالمه و اینترنت و همچنین بسته‌های ویژه اینترنت را برای تمامی مشترکان خود در نظر گرفته است.

طراحی این بسته‌های ویژه با در نظر گرفتن عمده نیاز مشترکان دائمی و اعتباری انجام شده است که با درخواست متقاضیان به شکل تصادفی به آنها تخصیص پیدا خواهد کرد

برخی از بسته‌های در نظر گرفته شده شامل «اینترنت ۱.۵ گیگابایت ۷ روزه با ۷۰۰ مگابایت اینترنت هدیه»، «اینترنت ۲.۵ گیگابایت ۷ روزه با ۱.۱ گیگابایت اینترنت هدیه»، «اینترنت ۱ گیگابایت یک روزه با ۵۰۰ مگابایت اینترنت هدیه»، «یک گیگابایت اینترنت و ۶۰ دقیقه مکالمه درون شبکه و تلفن ثابت» و… است که به صورت تصادفی به مشترکان اختصاص می یابد.

امکان استفاده از تخفیف در دوره اجرای هدیه طرح کرامت

تمامی مشترکان دائمی و اعتباری می توانند با شماره گیری «ستاره ۱۰۰ ستاره ۶۷ مربع» نسبت به خریداری این بسته های با قیمت ویژه اقدام کنند و همچنین در صورت إتمام حجم یا زمان بسته ها، مشترکان می توانند در بازه زمانی اجرای این طرح، نسبت به انتخاب و خریداری در دفعات بعدی نیز اقدام کنند.

همراه اول همواره به مناسبت‌های مختلف مذهبی و ملی بسته‌های هدیه و تخفیف‌داری را در اختیار کاربران خود قرار داده است. این بار نیز به مناسبت دهه کرامت، کاربران همراه اول و ایرانسل این امکان را دارند که استفاده از کد دستوری «ستاره ۱۰۰ ستاره ۶۷ مربع» از تازه‌ترین بسته هدیه همراه اول استفاده کنند.

این اپراتور پیش از این نیز با در نظر گرفتن هدایای ویژه شامل بسته‌های اینترنت و مکالمه، شرایطی را برای کاربران خود در نظر گرفته بود تا امکان استفاده عادلانه از امکانات ارتباطی را داشته باشند.


ایرانسل، به مناسبت دهۀ کرامت، بستۀ تخفیفی دیتا و مکالمه ارائه کرد.

به گزارش اول فارس به نقل از روابط عمومی ایرانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، به مناسبت گرامی‌داشت دهۀ کرامت، سالروز ولادت حضرت معصومه(س) تا سالروز ولادت حضرت امام رضا(ع)، بستۀ ترکیبی دیتا و مکالمۀ ایرانسلی را با قیمت تخفیفی، به مشترکان خود ارائه کرده است.

همزمان با فرارسیدن دهۀ کرامت، تمامی مشترکان دائمی و اعتباری ایرانسل می‌توانند یک بسته ترکیبی، شامل ۱۰ ساعت مکالمۀ ایرانسلی (درون شبکه) و یک گیگابایت اینترنت را تنها با پرداخت ۷۵۰۰ تومان، دریافت کنند.

این بستۀ تخفیفی، از ۱۱ تا ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ در دسترس است و اعتبار آن از زمان فعال‌سازی، ۱۰ روز خواهد بود. فعال‌سازی این بستۀ تخفیفی، با شماره‌گیری کد دستوری #۵* و یا مراجعه به بخش خرید بستۀ اینترنت پیشنهادی در سوپراپلیکیشن ایرانسل من، امکان‌پذیر است.

شما هم نظرتان در مورد این بسته هدیه ایرانسل  و همراه اول را برای ما بنویسید

 

بیشتر بخوانید:

ارزان ترین و گران ترین بسته‌های مکالمه همراه اول و ایرانسل +مقایسه
هدایای ویژه همراه اول و ایرانسل بمناسبت عید غدیر خم
هدایای متفاوت ایرانسل و همراه اول بمناسبت عید قربان و غدیر+نحوه فعالسازی

ثبت دیدگاه

 • اس

  تاریخ : ۱۲ - خرداد - ۱۴۰۱

  … همراه اول و ایرانسل و اون …. ک این بسته ها رو گرون میکنه


 • حسین‌مدح‌ور

  تاریخ : ۱۲ - خرداد - ۱۴۰۱

  سلام‌واقعاانسان‌راشرمنده‌میکنیدکجای‌این‌کره‌خاکی‌هدیه‌رامی‌فروشندکه‌شماهابااین‌درآمدهای‌نجومی‌بااین‌ملت‌شریف‌انجام‌می‌دهید


 • احمد

  تاریخ : ۱۲ - خرداد - ۱۴۰۱

  واقعا..مردم روسرکارگذاشتنه رسم هدیه فروشی رو اپراتورهای ایران مذکرند قابل توجه گینس برا ثبت ابتکار .بس کنین این بازی رو


 • ناشناس

  تاریخ : ۱۲ - خرداد - ۱۴۰۱

  با این همه ولخرجی نوازش باشید ورشکست نشید


 • ناشناس

  تاریخ : ۱۳ - خرداد - ۱۴۰۱

  دمتون گرم عجب هدیه خوبی هستش بسته عادی بگیری کمتر از این برایه ما به صرفه است هدیه شما پیشکش شما و برند خراب شدتون


 • ali

  تاریخ : ۱۳ - خرداد - ۱۴۰۱

  سلام😂😂🤭🤭ایرانسل ایرانسل نکن باباجون برشکست میشی،ها ها ها هدیه ایی که ما پول شو بدیم اون هدیه نیست ،بگو حراجی زدیم.وای ۷۵۰۰ ۱ گیگ ،مگه کفگیرت خورده ته دیگ،کجا میره این پولها.،ایرانسل تو هم شدی مثل تولید خودروی داخلی.تک تاز بیرقیب بتاز سمندر بیشتر بتاز.هدیه هدیه 🤫🤫🦓🦄


 • ناشناس

  تاریخ : ۱۴ - خرداد - ۱۴۰۱

  #ایرانسل گدا


 • احمدنادری

  تاریخ : ۱۴ - خرداد - ۱۴۰۱

  نه ممنون ورشکست میشی نکن بابا🤣🤣🤣


 • ممد

  تاریخ : ۱۴ - خرداد - ۱۴۰۱

  نکنید بدبخت میشین ها


 • آراز

  تاریخ : ۱۴ - خرداد - ۱۴۰۱

  ادمومسخره میکنید انقد نت گرون کردین ماهی ۲ گیگ هدیه بدبن دنیاخراب نمیشه😡🤬🤬🤬🤬


 • ناشناس

  تاریخ : ۱۴ - خرداد - ۱۴۰۱

  هدیه فروشی،،؟


 • امیر

  تاریخ : ۱۵ - خرداد - ۱۴۰۱

  اوه خیلی ضرب زدن خودشونو.بنظرشون اینهابستهای خیلی خوبین.مثل وقتهای معمول که ۱۰مگ رومیدن ۲هزارتومن.و۵۰مگ همین حدود..خجالت نمیکشن.هیچ کاراضافه نکنن فقط همون معمول رومنصفانه تربفروشن