• ۰۴ / آبان ۱۳۹۸ / ۱۲:۳۶
  • شناسه خبر : 16119

هشدار مدیریت بحران درباره سیلاب ، آبگرفتگی معابر وکاهش محسوس دما در فارس

مدیرکل مدیریت بحران استانداری فارس درخصوص بارش باران، سیلاب و آبگرفتگی معابر هشدار داد. به گزارش اول فارس، رحیم آزادی مدیرکل مدیریت بحران استانداری فارس  با اشاره به بارش باران از عصر امروز در استان فارس اظهار کرد: این بارش تا اواخر روز دوشنبه ۶ آبان ماه،  بخش‌هایی از شمال، غرب و مرکز استان را فرا می‌گیرد. […]

مدیرکل مدیریت بحران استانداری فارس درخصوص بارش باران، سیلاب و آبگرفتگی معابر هشدار داد.

به گزارش اول فارس، رحیم آزادی مدیرکل مدیریت بحران استانداری فارس  با اشاره به بارش باران از عصر امروز در استان فارس اظهار کرد: این بارش تا اواخر روز دوشنبه ۶ آبان ماه،  بخش‌هایی از شمال، غرب و مرکز استان را فرا می‌گیرد.

او ادامه داد: بر اساس پیش بینی هواشناسی، بارش باران همراه با رعد و برق، بویژه در مناطق شمالی و وزش باد شدید موقت خواهد بود.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری فارس با بیان اینکه این سامانه بارشی امروز نیمه شمال غربی استان را دربرمی گیرد، تصریح کرد: در روز یکشنبه، بارندگی‌ها در شمال، غرب و بخش‌هایی از مرکز است.

رحیم آزادی اضافه کرد: در روز دوشنبه نیز بارش‌ها در شمال، غرب و مرکز ادامه می‌یابد و پایان همین روز بارندگی خاتمه می‌یابد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری فارس اضافه کرد: پس از عبور این سامانه، دما به طور محسوسی کاهش می‌یابد.

آزادی گفت: این سامانه، آبگرفتگی معابر عمومی، اختلال در تردد شهری، مه آلود شدن جاده‌های کوهستانی را در پی دارد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری فارس هشدار داد: شهروندان از تردد و اسکان در کنار مسیل ها، رودخانه‌ها و مناطق کوهستانی به سبب جاری شدن روان آب خودداری کنند.

رحیم آزادی اضافه کرد: پس از عبور این سامانه، دما به طور محسوسی کاهش می‌یابد.

ثبت دیدگاه