• 24 / دی 1400 / 23:34
  • شناسه خبر : 71707

وام قرض الحسنه ۱۰۰ میلیون تومانی با کارمزد ۴ درصد و اقساط۶۰ ماهه+شرایط

صندوق قرض الحسنه کار آفرینی امید مبادرت به پرداخت وام ۱۰۰ میلیون تومانی با کارمزد ۴ درصد و اقساط ۵ ساله به ۳ ماه تنفس به متقاضیان واجد شرایط کرده است.

طرح همیار صندوق کار آفرینی امید – تسهیلات قرض الحسنه تا سقف ۱۰۰ مییون تومان ۵ ساله چیست؟

به گزارش اول فارس ، تسهیلات کم بهره در ایران تحت عنوام وام قرض الحسنه پرداخت می شود که سود آنها ۴ درصد است . ولی به علت منابع محدود بانک ها سقف وام قرض الحسنه بسیار کم و دریافت آن با دشواری همراه است.

این روزها در شرایط فعلی اقتصادی ایران وتورم شدید بالای ۳۰-۴۰ درصدی ، دریافت وام با سود های پایین یک مزیت عالی محسوب می شود.

صندوق کار آفرینی امید که یک صندوق قرض الحسنه چند شعبه ای دارای مجوز بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران هست , با معرفی طرح همیار اقدام به پرداخت تسهیلات تا سقف ۱ میلیارد ریال به متقاضیان واجد شرایط کرده است.

تسهیلات اشتغال طرح همیار:

میزان وامی که بر اساس این طرح تصویب شده حداکثر یک میلیارد ریال در بخش های خدماتی ,صنعتی و کشاورزی با دوره بازگشت اقساط ۵۷ ماهه و حداکثر ۳ ماه دوره تنفس مجموعا مدت قرارداد ۶۰ ماه ثبت و و به صورت یکجا پرداخت می شود.

حداقل مبلغ تسهیلات ۱۰۰ میلیون ریال و حد اکثر ۱ میلیارد ریال است و حد اقل دوره بازپرداخت ۱۲ ماه و حداکثر دوره بازپرداخت ۶۰ ماهه و حداکثر دوران تنفس به درخواست متقاضی وام ۳ ماه می باشد.

چه کسانی می توانند این وام را دریافت کنند:

تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی متقاضی ایجاد و توسعه کسب و کارهای خرد و کوچک و همچنین تمام وام گیرندگان سالهای گذشته صندوق کار آفرینی امید که مبادرت به افزایش ظرفیت واحد خود کرده اند.

شرایط فرد وام گیرنده:

۱- تابعیت جمهوری اسلامی ایران

۲- دارا بودن حداقا ۱۸ سال و حداکثر سن ۷۰ سال تمام با احتساب دوران بازپرداخت تسهیلات

۳- نداشتن بدهی معوقه و سررسید گذشته به بانکها و نداشتن چک برگشتی

مدارک مورد نیاز جهت دریافت وام طرح همیار:

۱- در صورت دارا بودن جواز کسب یا کجوز فعالیت , کپی برابر اصل شده ارایه گردد , در غیر اینصورت افراد فاقد مجوز فعالیت با ارایه مستندات قابل احراز که به امر تولیدکالا و خدمات مشغول هستند , مورد نیاز است.

۲- ارایه مدارک هویتی ( شناسنامه و کارت ملی ) متقاضی وام و ضامنین 

۳- ارایه وثایق و ضمانت های متقضاضی وام و ضامنین 

۴- ارایه طرح توجیهی کسب و کار

فرایند دریافت این تسهیلات :

در این طرح متقاضی ابتدا طرح کسب و کار خود را به صندوق کار آفرینی امید ارایه می کند, و پس از تصویب , متقاضی وام ۵۰ درصد مبلغ طرح را به عنوان سپرده ضمانتی نزد شعبه تودیع و مابقی مبلغ وثیقه وام از طریق سایر وثایق مطابق دستورالعمل جاری صندوق توسط متقاضی دریافت تسهیلات تامین می گردد.

بیشتر بخوانید:

پرداخت فوری ۵۰ میلیون وام بانکی به مستمری بگیران تامین اجتماعی
پرداخت وام نقدی ۲۰۰ میلیون تومانی ۳۶ ماهه در بانک کارآفرین+شرایط
جزئیات جدید افزایش میزان وام قرض الحسنه اشتغال یک گروه خاص

ثبت دیدگاه