• 17 / شهریور 1401 / 6:22
 • شناسه خبر : 94185

واکنش انیسه خزعلی به مهاجرت فرزندش به کانادا

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری، ضمن رد شائبه مهاجرت پسر خود به خارج از کشور، این سفر را “موقت” و “کاری” عنوان کرد و گفت که وی در ماه‌های آینده به کشور باز می‌گردد.

انسیه خزعلی در حساب توییتر خود نوشت:”گذشت آن دوران که مسئولانی مثل کوه پشت فرزندان خویش می‌ایستادند و صراحتاً از ‎مهاجرت و زندگی آنها در خارج از کشور دفاع می‌کردند. اما امروز برخی با ذوق زدگی از مهاجرت فرزند اینجانب گفتند.”

وی در توییت دیگری تصریح کرد: ” درحالی که سفر موقت کاری ایشان جهت توسعه و پشتیبانی مجموعه دانش‌بنیانی است که در ایران با تعداد زیادی از دانشجویان کامپیوتر فعال است و خوشبختانه این پروژه کاری رو به اتمام بوده و وی در ماه‌های آینده به کشور باز میگردد. اگرچه ایشان متاهل و مستقل است ولی هرگز قصد مهاجرت نداشته اند.”

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری، افزود:” بی شک بسترسازی برای تقویت فعالیت های دانش بنیان جاری در کشور، برخاسته از تعلق به وطن و مسئولیت‌پذیری است. اعضای دولت مردمی و انقلابی به آرمان‌های انقلاب و سیاست‌های دولت وفادار بوده و خواهند بود.”

 

طی روز گذشته خبر مهاجرت پسر انسیه خزعلی  معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری به کشور کانادا در فضای مجازی بازتاب‌های مختلفی را در پی داشته است.”ایسنا”

بیشتر بخوانید:

چگونه ویزای کار استرالیا بگیریم؟
خدا را شکر پسر انسیه خزعلی به ایرانی ها فیلترشکن نفروخته !
افشاگری مهدی خزعلی در باره شغل پسر انیسه در کانادا

ثبت دیدگاه

 • ناشناس

  تاریخ : ۱۷ - شهریور - ۱۴۰۱

  بخندیم یا بگرییم؟


 • علی

  تاریخ : ۱۷ - شهریور - ۱۴۰۱

  مسئولان باید بچه‌ها شون ایران باشن


 • ناشناس

  تاریخ : ۱۷ - شهریور - ۱۴۰۱

  کاش خودت هم میرفتی دانش بنیان میشدی