• 07 / شهریور 1401 / 23:18
  • شناسه خبر : 93341

واکنش شدید رئیس مجمع نمایندگان استان فارس به هتک حرمت خانواده شهید خادم صادق

رئیس مجمع نمایندگان استان فارس ضمن ابراز تاسف شدید از هتک حرمت ایجاد شده به خانواده شهید خادم صادق، تاکید نمود: نهادهای امنیتی و دستگاه قضایی در برخورد با چنین هنجارشکنانی باید برخورد قاطع و سریعی داشته باشند.


به گزارش اول فارس ، محسن علیزاده، با بیان اینکه آرامش امروز جامعه مرهون شهدای عزیزی است که جان خود را در راه دفاع از ناموس و تمامیت ارضی این کشور، فدا کردند، عنوان کرد: چنین رفتارهایی نه تنها از ارزش و جایگاه خانواده شهدای عزیز ایران اسلامی نمی کاهد، بلکه با واکنش هایی که مردم عزیز کشورمان در این روزها نشان دادند، خود به خوبی گویای تکریم و جایگاه والا و ارزشمند خانواده شهدا، در میان مردم کشور عزیزمان است.
نماینده مردم سپیدان و بیضاء در مجلس شورای اسلامی، خانواده شهداء را بهترین الگو و اسوه صبر و گذشت و خدمت بی منت عنوان کرد و افزود: رسم مروت و قدرشناسی این است که حرمت ناموس شهید عزیزی که به خاطر نوامیس همین مردم، جان عزیز خود را تقدیم کرده است، حفظ شود. این وظیفه ای است که هم باید برای آن فرهنگ سازی بیشتری از طرف مسئولان مربوطه صورت گیرد و هم مدیران اجرایی در کشور و استان فارس برای تقویت این فرهنگ، تلاش بیشتری از خود نشان دهند.
وی مجدد تاکید نمود: از نهادهای امنیتی و انتظامی به عنوان خادم مردم، انتظار دارم هر چه سریع تر به این قضیه رسیدگی و نتیجه اقدام های صورت گرفته را به مردم گزارش دهند.

بیشتر بخوانید:

ثبت دیدگاه