• 28 / آبان 1401 / 23:49
  • شناسه خبر : 98242

واکنش یک مقام استانداری به جان باختن سجاد قائمی در شیراز

 مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری فارس گفت: برخلاف تبلیغات گروه‌های معاند، مرحوم سجاد قائمی که چهارشنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۱ در خیابان معالی‌آباد مصدوم و در بیمارستان جان باخته، در صف اغتشاشگران و معترضان نبوده است.

خبرگزاری ایرنا: وحید شعبانی شامگاه شنبهگفت: بنا بر بررسی به عمل آمده، این شهروند در حال عبور و گذر از خیابان معالی‌آباد از کانون‌های اغتشاشات بوده است که دچار آسیب شده و به بیمارستان منتقل شده است.

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری فارس اظهار داشت: تبلیغات ضدانقلاب مبنی بر اینکه این جوان در صف آشوبگران ۲۵ آبان بوده است، صحت ندارد، با این حال، گروه‌های معاند تلاش کردند آیین خاکسپاری این مرحوم را به سمت مقاصد پلید خود منحرف کنند.
وی با اشاره به حاشیه‌های آیین تشییع زنده‌یاد قائمی گفت: تصاویری از یک فرد مصدوم در شبکه‌های اجتماعی بازنشر و ادعا شده است که وی برادر مرحوم قائمی بوده است که این ادعا نادرست است.
شعبانی با تسلیت به خانواده مرحوم قائمی تاکید کرد: شناسایی ضارب مرحوم قائمی در حال پیگیری و در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی شیراز است.

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری فارس یادآور شد: شامگاه‌ چهارشنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۱ و در پی فراخوان ضدانقلاب، اغتشاشگران با اختلال در نظم عمومی، طلبه بسیجی محمد مویدی را در خیابان معالی‌آباد به شهادت رساندند و موجب مجروح شدن تعدادی از نیروهای حفاظت امنیت و عابران و همچنین صدمه به خودروهای عبوری شدند.

چند نکته مهم درباره یائسگی که به زن ها نمی گویند

بیشتر بخوانید:

پرداخت وام خرید در نمایشگاه جهیزیه ، لوازم خانگی ، فرش ماشینی، موکت،کفپوش،کالای خواب و پرده در شیراز
اطلاعیه قطع جریان گاز در برخی از مناطق شیراز
کلاهبرداری باورنکردنی مردان دوره گرد از ۸۰۰ نفر در شیراز

ثبت دیدگاه