• ۲۹ / خرداد ۱۳۹۹ / ۰:۱۹
  • شناسه خبر : 30291
در پي وقوع دو حادثه مرگبار رانندگي در سروستان :

ورود رئیس کل دادگستری فارس به تصادفات مرگبار محور سروستان خرامه

رئیس کل دادگستری استان فارس دستور تشکیل کارگروه ویژه بررسی سوانح در  محور سروستان خرامه  را صادر کرد. به گزارش اول فارس، به نقل از روابط عمومی دادگستری استان فارس، در پی وقوع دو تصادف مرگبار در محور سروستان به خرامه در هفته اخیر، رئیس کل دادگستری استان فارس به رئیس حوزه قضایی و دادستان […]

رئیس کل دادگستری استان فارس دستور تشکیل کارگروه ویژه بررسی سوانح در  محور سروستان خرامه  را صادر کرد.

آزادی 3هزار و 409 زندانی در راستای بخشنامه ریاست قوه قضائیه از ...
به گزارش اول فارس، به نقل از روابط عمومی دادگستری استان فارس، در پی وقوع دو تصادف مرگبار در محور سروستان به خرامه در هفته اخیر، رئیس کل دادگستری استان فارس به رئیس حوزه قضایی و دادستان سروستان دستور داد با تشکیل کارگروهی در راستای بررسی سوانح اخیر و رفع سریع مشکلات این محور اقدام نماید.
بر اساس این گزارش، حجت الاسلام والمسلمین سید کاظم موسوی با تأکید بر اینکه نتایج اقدام کارشناسی این کارگروه باید ظرف یک هفته به اطلاع مدیر ارشد قضایی استان برسد گفت : در کارگروه مذکور باید علاوه بر بررسی راه کارهای رفع مشکل این محور با حضور کارشناسان، قصور احتمالی اشخاص یا دستگاه های مرتبط را مشخص نمایند. وی افزود: لازم بود پیش از این مشکلات محور مذکور مرتفع شود که متاسفانه این اقدام تاکنون صورت نپذیرفته است.
وی تصریح کرد دادگستری فارس در راستای حفظ حقوق عامه و پیشگیری از وقوع چنین حوادثی تا حصول نتیجه اقدامات کارگروه تشکیل شده را رصد خواهد کرد.
گفتنی است طی یک هفته اخیر این دومین حادثه رانندگی در این محور است که باعث جان باختن و زخمی شدن تعدادی از هموطنان شده است.

به کانال اول فارس در واتساپ بپیوندید

 

بیشتر بخوانید:

خبر فوری: تا ساعت ۲ بامداد رای گیری ادامه دارد/درب شعب بسته نمی شود
راز جنایت یک مرد در تنگاب ممسنی برملاء شد+جزئیات
آگهی مزایده خودرویی واقلام فرسوده پلیس فارس

ثبت دیدگاه