• ۰۳ / اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۲۳:۲۹
  • شناسه خبر : 26587

وضعیت بیماری کرونا در گراش اعلام شد

به گزارش اول فارس ، تعداد مبتلایان به بیماری «کرونا» در شهرستان گراش به ۳۲ نفر افزایش پیدا کرد.، در حالی روز گذشته شهرستان گراش به آزمایشگاه تشخیص مولکولی «کرونا» مجهز شد که امروز و در نخستین روز فعالیت آزمایشگاه تست یک خانم ۶۵ ساله گراشی مثبت شد. با این حال و در صورتی که قرار […]

به گزارش اول فارس ، تعداد مبتلایان به بیماری «کرونا» در شهرستان گراش به ۳۲ نفر افزایش پیدا کرد.، در حالی روز گذشته شهرستان گراش به آزمایشگاه تشخیص مولکولی «کرونا» مجهز شد که امروز و در نخستین روز فعالیت آزمایشگاه تست یک خانم ۶۵ ساله گراشی مثبت شد.

با این حال و در صورتی که قرار است این آزمایشگاه در ۲ نوبت صبح و عصر به فعالیت خود ادامه دهد، مجموع مبتلایان به بیماری «کرونا» در شهرستان گراش به ۳۲ نفر افزایش پیدا کرده و در صورت عدم توجه مردم به رعایت توصیه های بهداشتی امکان تداوم روند صعودی مبتلایان غیرقابل انکار نیست.

اگرچه تا کنون «کرونا» در شهرستان گراش، تعداد ۲ نفر فوتی داشته اما ۲۳ نفر نیز از بیمارستان ترخیص و ادامه روند درمان خود را در منزل سپری می کنند.

در حال حاضر تعداد هشت بیمار در بخش «کرونا» بیمارستان حضرت «امیرالمومنین (ع)»، گراش بستری بوده که هفت نفر آنها مبتلا به «کووید۱۹» هستند.

همچنان توصیه کادر درمانی دانشکده علوم پزشکی گراش به رعایت توصیه های بهداشتی، رعایت فاصله گذاری اجتماعی، عدم خروج از منزل به ویژه برای افراد سالمند، شست و شوی مداوم دست ها و… است.

عضوکانال واتساپ اول فارس شوید

بیشتر بخوانید:

رنگ‌بندی شهرهای قرمز، نارنجی و زرد کرونا از ۲۹ خرداد ۱۴۰۰
کشف یک روش عجیب برای درمان کرونا توسط دانشمندان
یک خبر خوشحال کننده برای مبتلایان بهبود یافته کرونایی‌

ثبت دیدگاه