• ۰۲ / آذر ۱۴۰۰ / ۱۲:۴۱
  • شناسه خبر : 74924

پرتاب نارنجک به خانه همسایه توسط بازیگر مشهور سریال گاندو

وحید رهبانی بازیگر سریال گاندو ،در برنامه خندوانه از کنار گذاشتن نارنجک برای همیشه گفت.

به گزارش اول فارس، وحید رهبانی بازیگر سینما و تلویزیون در برنامه خندوانه درباره انتشار اولین کتاب خود گفت: اولین رمان خودم را نوشتم که در آستانه انتشار است. نام کتاب را «اَد!» گذاشتم و تلاش می‌کنیم آن را برای زمستان به دست مخاطبان برسانیم. این روز‌ها در حال تصویرسازی و طراحی جلد کتاب هستیم.

وحید رهبانی بازیگر ستنما و تلوزیون در پاسخ به سوال رامبد جوان درباره نقش محمد و ساخت ادامه سریال گاندو توضیح داد:من از ساخت فصل سوم گاندو بی خبر هستم. 

وی ادامه داد: نقش محمد را دوست داشتم می‌خواستم یکبار دیگر در نقش اصلی خودم را امتحان کنم. قبل از پخش سریال گاندو می‌ترسیدم که از آن طرف بوم بیفتد، خدا را شکر نشانه‌هایی که از مردم گرفتم راضی کننده بود.

وحید رهبانی در بخشی از برنامه خاطره از کودکی خود تعریف کرد و اینطور گفت: تهران به دنیا آمدم و از محله امیرآباد خاطرات بسیاری دارم. اگر از مادرم سوال کنید او می‌گوید من در کوچه بزرگ شدم. عاشق کوچه، دوچرخه سواری، فوتبال و هیجان بودم. خیلی به کبریت و آتش زدن علاقه داشتم.

وی عنوان کرد: وقتی بچه بودم، قبل از چهارشنبه سوری نارنجک درست می‌کردیم. یکبار از مدرسه برمی گشتم، یکی از این‌ نارنجک‌ها را به سمت دیوار رها کردم، اما نارنجک به پنجره یکی از خانه‌ها برخورد کرد و متاسفانه داخل قابلمه غذای آن خانواده در آشپزخانه رفت و خانه را بهم زده بود که همان موقع یکی از اهالی مچ من را گرفت ، اما برایم درس بزرگی بود و من نارنجک را ترک کردم.

وحید رهبانی زادهٔ ۲۹ فروردین ۱۳۵۸ بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون ایرانی است.او با ایفای نقش در مجموعه‌های تلویزیونی خانه ما، کمین و پس از آن، گاندو بیشتر شناخته شد.رهبانی در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر با دو فیلم شیشلیک و مصلحت حضور داشت، وی برای فیلم مصلحت نامزد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر شد.

بیشتر بخوانید:

افشای سفر تفریحی بازیگران «منصور» به شمال و سکانس هاشمی رفسنجانی
ستاره‌های همیشه زیبا، جوان و شاداب چه غذاهایی می خورند؟
تیپ جدید لیلا بلوکات و توصیف او از متولدین آذر +عکس های جدید

ثبت دیدگاه