• ۱۳ / اسفند ۱۳۹۹ / ۲۲:۲۳
 • شناسه خبر : 46872

پرداخت مطالبات فرهنگیان سراسر کشور تا پایان اسفندماه

مطالبات فرهنگیان تا پایان اسفندماه به حساب آنان واریز می شود

به گزارش اول فارس ،محسن حاجی میرزایی، وزیر آموزش و پرورش امروز در حاشیه دیدار مجازی با مدیران مدارس گیلان در رشت گفت: مجموع مطالبات فرهنگیان در حال حاضر حدود ۳ هزار میلیارد تومان است که در پی هماهنگی‌های به عمل آمده با سازمان مدیریت و برنامه ریزی قرار است تا پایان اسفند ماه امسال و پس از حقوق ماهیانه فرهنگیان پرداخت شود.

او همچنین از ساماندهی و جذب بیش از ۵۵ هزار معلم حق التدریس در سال ۹۹ خبر داد و افزود: این رقم ورودی‌های سال‌های ۹۱، ۹۲ و قبل‌تر از آن را شامل می‌شود و قرار است تا پایان سال آینده ۳۰ هزار نفر دیگر نیز جذب شوند.

وزیر آموزش و پرورش همچنین با تشریح نحوه جذب آن دسته از معلمان حق التدریسی که از طریق شرکت‌ها و پس از سال ۹۲ فعالیت خود را آغاز کرده اند، اظهار داشت: این افراد می‌توانند در آزمون‌های دانشگاه فرهنگیان شرکت کنند و مدت خدمت آنان در مدارس به عنوان یک امتیاز به حداکثر سن شرکت در آزمون افزوده می‌شود.

حاجی میرزایی با اشاره به اهمیت ارتقاء روزافزون شبکه ملی شاد برای توسعه آموزش‌های مجازی دانش آموزان تصریح کرد: به رغم اینکه قبل از شیوع کرونا، تجربه موفقی در دنیا برای آموزش‌های مجازی برای دانش آموزان وجود نداشت، اما روند توسعه شبکه ملی شاد در یک سال گذشته چشمگیر بود و در آینده نیز قابلیت‌های آن روزبه روز گسترده‌تر خواهد شد.

ثبت دیدگاه

 • بازنشسته ۹۸

  تاریخ : ۱۵ - اسفند - ۱۳۹۹

  جناب آقای حاجی میرزایی لطفا مطالبات بازنشستگان اول مهر سال ۹۸ را هم پیگیری نمایید که قول رتبه بندی بهشان دادید ولی عملی نشد لطفا پیگیری کنید


  پاسخ

 • نصیری

  تاریخ : ۱۵ - اسفند - ۱۳۹۹

  جناب آقای حاجی میرزایی، لطفا مطالبات فرهنگیان مشمول رای ۱۵۵۳ دیوان رو هم پیگیری بفرمایید.


  پاسخ

 • مربی پیش دبستانی بعد سال ۹۱

  تاریخ : ۱۵ - اسفند - ۱۳۹۹

  سلام
  جناب وزیر لطفانیروهای پیش دبستانی بعد ۹۱ را بعد از قریب ۹سال تدریس و تجربه تبدیل وضعیت کنید انصاف نیست بلا تکللیف باشیم .ما را بدون ازمون حذب کنید ما ۹سال عمر و جوونیمان را برای این شغل صرف کردیم معلمی را دوست داریم .


  پاسخ

 • نفیسه

  تاریخ : ۱۵ - اسفند - ۱۳۹۹

  اقای وزیرتوروخداتکمیل ظرفیت فرهنگیان روهم اعلام کنید


  پاسخ

 • ناشناس

  تاریخ : ۱۵ - اسفند - ۱۳۹۹

  سلام آقای وزیر سپاس سپاس برای همه چیز خدا حفظتون کنه خیلی بزرگوارید درحق معلمان کارهای خوب زیادی انجام دادید


  پاسخ

 • معلم بازنشسته

  تاریخ : ۱۵ - اسفند - ۱۳۹۹

  سلام لطفا مطالبات دیون ناشی از احکام هیات علمی فوق لیسانس ۸۰درصد که از سال۸۹تا ۹۵ بود و مبالغ قابل توجهی برای همکاران است را لطفا پرداخت کنید حق همکاران سالها است پایمال شده


  پاسخ

 • ناشناس

  تاریخ : ۱۵ - اسفند - ۱۳۹۹

  سلام جناب وزیر بزرگوار، در مورد همکاران پیمانی که هنوز رسمی نشده اند هم خبر دهید که چه زمانی انجام میشه. ممنون


  پاسخ