• 06 / آبان 1401 / 9:21
 • شناسه خبر : 96845

پرداخت وام فوری ۲۰۰ میلیون تومانی ، ۳۶ ماهه و بدون ضامن در بانک اقتصاد نوین

طرح تسهیلاتی ارزینو که امکان دریافت تسهیلات اقساطی با شرایط آسان و کمترین زمان ممکن را برای مشتریان فراهم می‌کند با استقبال قابل توجه عموم مشتریان بانک اقتصادنوین مواجه شد.

به گزارش اول فارس به نقل از روابط عمومی بانک اقتصادنوین؛ در این طرح مشتریان ارجمند می‌توانند با سپرده‌گذاری اسکناس‌های دلار و یورو نزد بانک ضمن حفظ دارایی‌های ارزی خود از بسته‌های تسهیلاتی متنوع بدون نیاز به ضامن و در کمترین زمان ممکن بهره‌مند شوند.
مشتریان بانک اقتصاد نوین که دارای ذخیره ارزی هستند، امکان بهره گرفتن از طرح تسهیلاتی «ارزینو» را دارند. افرادی امکان استفاده از این وام ۲۰۰ میلیونی را دارند که ذخایر دلاری یا یورویی داشته باشند.

براساس این گزارش افرادی امکان بهره مندی از وام ۲۰۰ میلیونی بانک اقتصاد نوین را دارند که در یکی از شعب این مجموعه سپرده قرض الحسنه داشته باشند.

در این طرح افراد با سپرده گذاری ارزی، امکان دریافت تسهیلات را خواهند داشت.

حداقل مبلغ مورد پذیرش ۵۰ دلار یا یورو اعلام شده است. سود این وام براساس مدت زمان بازپرداخت تعیین می‌شود اما حداکثر آن به ۱۸ درصد می‌رسد. ضمانت اصلی برای این تسهیلات مسدودی سپرده و حداکثر مدت زمان پرداخت اقساط ۳۶ ماه است.

با توجه به مبلغ وام، نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت آن، مبلغ هر قسط ۷ میلیون و ۲۳۰ هزار و ۴۷۹ تومان است. کل سود تسهیلات ۶۰ میلیون و ۲۹۷ هزار و ۲۴۸ تومان و مجموع رقم تسهیلات و سود آن ۲۵۵ میلیون و ۶۲۰ هزار تومان خواهد بود.

تسهیلات ارزینو به‌منظور تجهیز، تعمیر و بازسازی واحدهای مسکونی، اداری یا تجاری، خرید ابزار کار، لوازم‌ یدکی، کالا و خودرو در قالب عقد مرابحه با نرخ‌های ۱۸ و ۱۰ درصد و رفع احتیاجات ضروری در قالب قرض‌الحسنه برای تمام مشتریان (حقیقی و حقوقی) با مدت زمان بازپرداخت ۱۲ تا ۳۶ ماه قابل پرداخت است.
گفتنی است در این طرح پس از تسویه تسهیلات، و یا تسویه تسهیلات قبل از موعد سررسید، اسکناس‌ها به همان ارز توثیقی (دلار یا یورو) به مشتری بازگردانده خواهد شد.

فال حافظ امروز ۱۹ آبان با تفسیر دقیق و زیبا

 

بیشتر بخوانید:

برچسب‌ها:

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

 • ناشناس

  تاریخ : ۶ - آبان - ۱۴۰۱

  سلام ماشین قستی میفروشین


 • مریم میرجلیلی

  تاریخ : ۶ - آبان - ۱۴۰۱

  سلام ماشین قستی میفروشین


 • ناشناس

  تاریخ : ۷ - آبان - ۱۴۰۱

  سلام ماشین قسطی میخوام


 • فاطمه

  تاریخ : ۷ - آبان - ۱۴۰۱

  سلام ماشین قسطی میخوام