• 27 / آذر 1401 / 14:46
 • شناسه خبر : 100045

پرداخت وام فوری ۲۰۰ میلیونی به همه ، سود ۷ درصد و اقساط ۲۴ ماهه بانک ملی

بانک ملی با توجه به بخشنامه بانک مرکزی پرداخت وام در قالب کارت اعتباری تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان به عموم افراد جامعه که واجد شرایط باشند را در دستور کار شعب خود در سراسر کشور قرار داده است.

اقتصاد ۱۰۰ نوشت: وام فوری در مواقع خاص به متقاضیان پرداخت می شود. وام فوری در برخی از بانکها پرداخت می شود. وام فوری بنا به اعتبار بانک ها به متقاضیان پرداخت می شود. سود و اقساط وام فوری بسیار مناسب است.

افرادی که برای خرید کالاهای ضروری کمبود نقدینگی دارند و از مشتریان بانک ملی هستند، می‌توانند از وام ۲۰۰ میلیونی خرید کالای این مجموعه استفاده کنند. متقاضیان باید در یکی از شعب بانک ملی سپرده قرض الحسنه داشته باشند. البته با این تسهیلات تنها امکان خرید از برندهای طرف قرارداد بانک ملی وجود دارد. نرخ سود این وام حداقل ۷ و حداکثر ۱۸ درصد و بسته به دوره بازپرداخت تعیین می‌شود. حداقل دوره پرداخت قسط ۱۲ ماه و حداکثر ۶۰ ماه اعلام شده است. افرادی که خواهان این تسهیلات هستند باید ضامن رسمی داشته باشند. ضمنا این وام به افرادی پرداخت می‌شود که قبلا از تسهیلات خرید کالا استفاده نکرده باشند.

با توجه به رقم وام، دوره بازپرداخت ۲۴ ماهه و سود ۷ درصد، مبلغ هر قسط به ۳۰ میلیون و ۹۰۲ هزار و ۳۹۱ تومان می‌رسد. کل سود وام ۱۶ میلیون و ۳۱۶ هزار و ۷۳۹ تومان و مجموع رقم تسهیلات و سود آن، ۲۱۸ میلیون و ۳۹۶ هزار و ۷۳۹ تومان است.

طبق بخشنامه بانک مرکزی تمامی بانک ها می توانند  جهت پرداخت تسهیلات خرد و رفع نیازهای اساسی خانوارها (خرید کالاهای اساسی، خرید خودرو و…) کارت اعتباری صادر کنند.

سقف کارت اعتباری برای عموم جامعه  ۲  میلیارد ریال است. بانک ملی هم با توجه به بخشنامه بانک مرکزی پرداخت وام در قالب کارت اعتباری تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان به عموم افراد جامعه که واجد شرایط باشند را در دستور کار شعب خود در سراسر کشور قرار داده است.

مهمترین شرط برای دریافت این وام داشتن مدرک شغلی معتبر است. این مدرک شغلی می تواند فیش حقوقی برای کارمندان و کارگران , و یا جواز کسب برای کسبه , کارت هوشمند برای رانندگان و … باشد.

ﻣﻴﺰﺍﻥ ﺍﻋﺘﺒﺎﺭ ﻛﺎﺭﺕ ﺍﻋﺘﺒﺎﺭﻯ:
ﻫــﻢ ﺍﻛﻨــﻮﻥ ﺍﻣــﻜﺎﻥ ﺻــﺪﻭﺭ وام ﻛﺎﺭﺕ ﺍﻋﺘﺒــﺎﺭﻯ ﺑــﻪ ﺻــﻮﺭﺕ ﺍﻧﻔــﺮﺍﺩﻯ ﻭ ﮔﺮﻭﻫــﻰ ﺍﺯ ﻣﺒﻠــﻎ ﺩﻩ ﻣﻴﻠﻴــﻮﻥ تومان تا ۲۰۰ میلیون تومانﺩﺭ تمامی ﺷﻌﺐ ﺑﺎﻧﻚ ﻣﻠﻰ ﺍﻳﺮﺍﻥ ﻓﺮﺍﻫﻢ ﻣﻰ‌ﺑﺎﺷﺪ.

نکته:سقف وام کارت اعتباری ۲۰۰ میلیون تومان است و چنانچه شخصی قادر به پرداخت اقساط آن نباشد و یا به مبلغ کمتری وام نیاز داشته باشد ٬ می توانند مبالغ کمتر مثلا ۱۰۰ میلیون و یا ۵۰ میلیون تومان تسهیلات دریافت کند.

 
مزایا و ویژگی‌های تسهیلات  کارت اعتباری بانک ملی ایران:
افزایش قدرت خرید

مدیریت هزینه و آزادی عمل در پرداخت

راهکار مدرن و آسان بجای تسهیلات خرد

شارژ مجدد اعتبار کارت پس‌از پرداخت هر قسط

انتخاب شرایط بازپرداخت اقساط طبق انتخاب دارنده کارت

شرایط عمومی دریافت کارت اعتباری بانک ملی:

۱- داشتن حداقل سن ۱۸ سال تمام

۲- دارا بودن یکی از انواع حساب‌های قرض الحسنه جاری، پس‌انداز یا سپرده سرمایه‌ گذاری کوتاه‌ مدت نزد شعب بانک ملی ایران

۳- عدم سابقه چک برگشتی و نداشتن بدهی غیرجاری نزد شبکه بانکی کشور

۴- ارائه تضامین یا وثایق مورد قبول بانک

 
 نرخ سود وام کارت اعتباری ملی:

نرخ سود کارت اعتباری بانک ملی ایران بر اساس مصوبه شورای پول و اعتبار (نرخ سود عقود مبادله‌ای) در حال حاضر سالانه ۱۸% می‌باشد.

حق (آبونمان) اشتراک سالانه کارت اعتباری:

یک درصد از اعتبار تخصیصی در کارت‌های اعتباری، بعنوان حق اشتراک ارائه خدمات یکساله کارت اعتباری دریافت می‌گردد.مثلا برای کارت اعتباری ۲۰۰ میلیون تومانی , ۲ میلیون تومان آبونمان دریافت می شود.

وثایق لازم جهت دریافت وام ۲۰۰ میلیون تومانی:

وثایق و ضامنین جهت دریافت این وام با توجه به رتبه اعتباری شخص متقاضی و بنا بر تصمیم کمیته اعتباری شعبه است و معمولا ۳ یا ۲ ضامن با ترکیب کسر اقساط و حساب جاری اخذ می گردد.

 
سایر شرایط دریافت وام کارت اعتباری :

وام گیرنده و ضامنین باید فاقد هر گونه چک برگشتی و تسهیلات معوق و سررسید گذشته  و مشکوک الوصول باشند.

شرایط دریافت وام فوری

چنانچه مشتری قبلا از بانک های دیگر کارت اعتباری دریافت کرده است ٬ می تواند مابه التفاوت تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان را از کلیه شعب بانک ملی دریافت کند ولی چنانچه از شعب بانک ملی قبلا وام کارت اعتباری دریافت کرده است  پس از تسویه وام فعلی می تواند از کارت اعتباری ۲۰۰/۰۰۰/۰۰۰ تومانی جدید استفاده نماید

این بانک در قالب تفاهم نامه همکاری با صندوق نوآوری و شکوفایی طرح اشتغال پایدار را تبیین کرده و از شرکت‌ها دانش بنیان حمایت می‌کند. براساس طرح مذکور به شرکت‌های دانش بنیانی که زمینه اشتغال را برای هر فرد جویای کار فراهم آورند، وام قرض الحسنه ۳۰ میلیون تومانی پرداخت می‌شود. به عنوان مثال اگر شرکتی ۱۵ شاغل داشته باشد، مبلغ تسهیلات آن به ۴۵۰ میلیون تومان می‌رسد. حداکثر مدت زمان بازپرداخت اقساط این وام نیز ۳۶ ماهه است. ضمنا براساس این طرح، امکان پرداخت تسهیلات به افراد حقیقی کارآفرین ممکن خواهد بود.

دارندگان سپرده قرض الحسنه در بانک صادرات باید وام ۵۰ میلیون تومانی خرید کالا را در فروشگاه‌های اسنوا خرج کنند. این وام به افرادی پرداخت می‌شود که دارای ضامن رسمی باشند و هیچ بدهی معوق یا چک برگشتی در سیستم بانکی به نام آن‌ها ثبت نشده باشد. سود این وام ۱۸ درصد و حداکثر مدت زمان بازپرداخت آن ۳۶ ماه اعلام شده است.

با توجه به مبلغ تسهیلات، میزان سود و زمان بازپرداخت آن، هر قسط یک میلیون و ۸۰۷ هزار و ۶۲۰ تومان است. کل سود وام ۱۵ میلیون و ۷۴ هزار و ۳۱۲ تومان و مجموع رقم تسهیلات و سود ۶۴ میلیون و ۹۸۱ هزار تومان خواهد بود.

بانک صادرات ایران به طور رسمی از تاریخ پانزدهم شهریورماه سال ۱۳۳۱ فعالیت خود را آغاز کرد. ارائه تسهیلات بانکی بهتر به مردم، ایجاد شبکه گسترده بانکی در سراسر کشور، جلب سرمایه‌های داخلی و پس اندازهای کوچک و همچنین ایجاد فرصت‌های سرمایه گذاری در کلیه فعالیت‌های اقتصادی از اهداف اولیه این بانک اعلام شد.

در حال حاضر این بانک با استفاده از روش‌های نوین بانکداری و به کارگیری منابع داخلی، انواع تسهیلات و خدمات را به مشتریان واجد شرایط خود ارائه می‌دهد.

هم اکنون عوامل این بانک در تلاش هستند تا وام‌های مثل ازدواج و فرزندآوری با کمترین اتلاف وقت و هزینه به مشتریان پرداخت شود. در همین راستا این مجموعه طی ۳ماهه اول سال جاری بالغ بر ۲۶ هزار تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه به متقاضیان خود پرداخت کرده است.

افرادی که مایل به دریافت وام ۳۰۰ میلیون تومانی هستند باید در یکی از شعب بانک ملی  حساب جاری داشته باشند یا افتتاح کنند. این تسهیلات ویژه متخصصان است و با سود ۱۸ درصد پرداخت می‌شود. داشتن سند ملکی برای دریافت این وام ضروری است. افرادی که مایل به دریافت این وام هستند باید مجوز فعالیت یا پروانه کسب معتبری را به بانک ارائه دهند. لازم به ذکر است که سپرده وام گیرندگان تا پایان تسویه اقساط مسدود نخواهد شد و آن‌ها امکان بهره برداری از سپرده‌هایشان را دارند. حداکثر مدت زمان برای پرداخت اقساط وام متخصصان ۶۰ ماه اعلام شده است.


پرداخت وام ۵۰۰ میلیون تومانی با اقساط ۶۰ ماهه در بانک ملت+شرایط


فال حافظ امروز ۳ دی با تفسیر دقیق و زیبا/یاد باد آن روزگاران یاد باد

بیشتر بخوانید:

وام ۳۰۰ میلیونی با اقساط ۴۸ ماهه و بدون ضامن در بانک توسعه تعاون
پرداخت وام ۳۰ میلیون تومانی بدون ضامن و سود «از دم قسط» فروشگاه‌های رفاه
وام ۳۰۰ میلیون تومانی بدون ضامن بانک آینده چه شرایطی دارد؟

ثبت دیدگاه

 • رضا

  تاریخ : ۲۷ - آذر - ۱۴۰۱

  همچین گفتین وام برای همه که با این شرایط هیچکس نمیتونه راحت وام بگیره
  .. این مملکت و اقتصاد مضخرفش که گدا پروره سیستمش


 • سید‌عبدالهادی‌عاصی‌علوی‌تفتی

  تاریخ : ۲۷ - آذر - ۱۴۰۱

  سلام.خدا قوت.
  آقای‌رییسی با‌خدا‌و‌مردم‌ایران‌دوست‌باش.
  اگر نمیخواهی‌شکست‌بخوری.والسلام
  خدا با مستضعفان و مستمندان .مومن
  است.
  و من یتوکل علی الله فهو‌حسبه.
  آمریکا دیگر وجود ندارد.
  ابر قدرت جهان خداست.
  صاحب‌اختیار‌جهان‌فقط‌خداست.
  ملت ایران انقلابی هستند.
  نه شرقی اند.و‌نه‌غربی.
  جمهوری اسلامی ایران.با‌خدا‌هستند.
  کشورایران‌خانه همه ملت‌ایران‌است.
  دولتی که با ملت باشد.هیچوقت‌شکست
  نمی‌خورد.چون‌خدا‌با مسلمانان است
  با ارزشترین.سرمایه‌کشور.جمعیت
  .میلیونی.کشورایران‌هستند.


 • امیر حسین

  تاریخ : ۲۸ - آذر - ۱۴۰۱

  اینا اهل چیزی که مردم روخوشحال کنه نیستند


 • محمدحسین حق بین

  تاریخ : ۲۸ - آذر - ۱۴۰۱

  باسلام وعرض ادب خواهشمندم دیگه از مسخره کردن این مظلوم دست بردارید به بانک ملت رفتیم دوتا ضامن کارمند میخواد مسئولین محترم شماکارمندرسمی دراین کشور نشان دهید مابریم برا ضمانت بیاوریم بخدا کار بلد دراین کشورغیرشما خیلی زیاده درهر دوره ریاست جمهوری با هزاران وعده وعید می آیید بعد کلا … آقای رئیس جمهور جناب آقای رئیسی بنده یک راننده ماک سوارم اگه میدانستید این کامیونهای فرسوده چقدر ضرر براین چرخه میزنه چه ازلحاظ قطعات یدکی چه ازلحاظ سوخت وروغن موتور۰۰۰۰همه ملت میدانند که به فکر این قشر مظلوم نیستید ولی تورا بخدا به داد این کامیونداران خاموش برسین بخاطر چندین سال خدمت به چرخه اقتصاد این کشور بی در وپیکر


 • مهدی

  تاریخ : ۲۸ - آذر - ۱۴۰۱

  خدا خودش به دادمون برسه


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۸ - آذر - ۱۴۰۱

  اره وقتی مراجعه کنی هزارتا سنگ میندازن که بزاری بری خیلی وقته میگن به کی دادن تازه اونم با کارت اعتباری به درد عمتون میخوره


 • صالح

  تاریخ : ۲۸ - آذر - ۱۴۰۱

  اینهاهمه چرت پرت اکه آشناداشته باشی پارتی باشه می تونی بکیری وگرنه هیچ


 • زهرا رضوی

  تاریخ : ۲۸ - آذر - ۱۴۰۱

  چرا گوگل در از اخبار دروغ هست هیچ بانکی هیچ وامی به این صورت ندارن
  من تمام بانک ها رو پرسیدم
  چرا مردم رو اذیت می کنید


 • محمودسلطانی

  تاریخ : ۲۸ - آذر - ۱۴۰۱

  سلام حرفه‌ای بیهوده بدردبخور چه سودی دارد


 • […] […]


 • عین الله از لامرد

  تاریخ : ۲۸ - آذر - ۱۴۰۱

  خوشبختانه از وقتی دولت سید محرومان روی کار آمده پرداخت وام های قرض الحسنه زیاد شده و این طرح خوبی است. از آقای رئیسی هم تشکر می کنم


 • یوسف نیازبخش حلقه بسته

  تاریخ : ۲۸ - آذر - ۱۴۰۱

  وام کمتراز۳۰ درصد بهره در شبکه بانکی وجودخارجی نداره.‌شعار۷درصد یا۱۰ درصدیا…میدن..همش دروِغ محضه..بانک مرکزی دستوردادازدیماه۹۹هرکس وام گرفته و۱۰درصدوامش بلوکه هست بانکها باید رفع بلوکه کنن ولی هیچ بانکی برای بانک مرکزی تره خردنمیکنه..خودم دربانکمسکن گیلان وام گرفتم از۵۰میلیون وام ۵تومن بلوکه هست و…همش دروغ


 • ناصر

  تاریخ : ۲۹ - آذر - ۱۴۰۱

  ای بابا کسی که داشته باشه ماهی ۳۰ میلیون تهسیلات بده دیگه به اون ۲۰۰ میلیون احتیاجی نداره


 • محمد

  تاریخ : ۲۹ - آذر - ۱۴۰۱

  در مورد مبلغ قسط اشتباه کردید


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۹ - آذر - ۱۴۰۱

  من مشتری بانک ملت هستم کارتخوان گرفتم ازش الان پنج ساله دارم با این کارتخوان کار میکنم میروم برای وام اصلا جوابم هم نمیدن. گل باید گرفت سر در بانکداری ایران رو اگه پارتی داشتی هیچ الزامی لازم نیست اگه پارتی نداشته باشی باید وقتت رو هدر ندی واسه وام ، وامی که تو ایران میدن دقیقا روی نزول رو سفید کرده


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۹ - آذر - ۱۴۰۱

  مسخره کردن خودشونو. من کارمندم و ضامن کارمند بردم. میگه هیچ وامی تا اطلاع ثانوی نمیدیم. اگر هم بخوایم بدیم نهایت ۱۰۰ تومن. اینم از دروغ پراکنی حضرات.


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۹ - آذر - ۱۴۰۱

  هیچ وامی در کار نیست این تبلیغات وام فقط از ترس بانکهاست که مبادا مردم پولشان را از بانکها خارج کنند


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۹ - آذر - ۱۴۰۱

  هیچ وامی در کار نیست این تبلیغات وام فقط از ترس بانکهاست که مبادا مردم پولشان را از بانکها خارج کنند


 • مرتضی ربیحاوی

  تاریخ : ۲۹ - آذر - ۱۴۰۱

  دوست دارم وام بگیرم ماشین بخرم فقط


 • حسن

  تاریخ : ۲۹ - آذر - ۱۴۰۱

  سلام.. خسته نباشد. این اخبارمیکند دورغ ی وام ۵۰ میلیون ب آدم میخواندبدند. باید امتیاز داشت باشی ب حساب کار بکنی سه، چهارتا ضامن میخواد. بشنو ولی باور کن.


 • سالم

  تاریخ : ۳۰ - آذر - ۱۴۰۱

  وام ازدواج باک صادرات سوسنگرد پرداخت کنید هفت ماه تونوبتیم دهروزه گفتید


 • ناشناس

  تاریخ : ۱ - دی - ۱۴۰۱

  شوهرم رفت وام بگیره همه کارای مراحل اداری رو انجام داد نوبت دادن پول که رسید گفتن به شما تعلق نمیگیره چون سن شما ۶۹ ساله و شاید به موقع نتونی پرداخت کنی لامصبا این بانکها تا کجای کارو خوندن میترسن طرف بمیره وکسی نباشه اقساط رو پرداخت کنه من نمیدونم پس چرا ضامن و مدارک لازم دارن


 • حمید

  تاریخ : ۱ - دی - ۱۴۰۱

  دروغه من رفتم بانک میگه دروغه