• 05 / مهر 1401 / 20:08
  • شناسه خبر : 95517

پرداخت وام ۱۰۰ میلیونی در بانک گردشگری به دارندگان سپرده قرض الحسنه

بانک گردشگری به منظور تامین نقدینگی مشتریان خود برای خرید کالای بادوام، در قالب طرحی وام ۱۰۰ میلیونی پرداخت می‌کند. مشتریان بانک گردشگری تنها یک بار امکان استفاده از این تسهیلات را دارند.

این نوع تسهیلات به‌منظور خرید کالاهای بادوام در اختیار شما قرار می‌گیرد. به این صورت که بانک کالای شما را از فروشنده اصلی به‌صورت نقدی خریداری نموده و برای شما این امکان را فراهم می‌کند تا به‌صورت اقساطی آن را از بانک خریداری نمایید. بر اساس عقود اسلامی این تسهیلات به‌صورت فروش اقساطی و مرابحه واگذار می‌گردد.

دریافت این تسهیلات برای چه کسانی مناسب است؟خانوارهایی که مایل هستند کالای مصرفی بادوام خود را از تولیدکنندگان داخلی خریداری کنند و هزینه آن را به‌صورت اقساطی پرداخت کنند.
زوج های جوان که قصد خرید کالاهای بادوام خانوار برای تشکیل زندگی دارند.

به گزارش اول فارس ،  هر فردی که در یکی از شعب بانک گردشگری سپرده قرض الحسنه داشته باشد، می‌تواند برای دریافت وام ۱۰۰ میلیونی خرید کالای بادوام این مجموعه درخواست بدهد.

این وام به ضامن کارمند احتیاج دارد. سود این تسهیلات ۱۸ درصد بوده و حداکثر مدت زمان بازپرداخت آن به ۳۶ ماه می‌رسد. لازم به ذکر است که سپرده مشتریان پس از دریافت تسهیلات مذکور تا پایان پرداخت اقساط به طور کامل مسدود خواهد شد.

ضمنا ۲۰ درصد مبلغ وام نزد بانک نیز مسدود می‌شود.

با توجه به مبلغ وام، نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت آن، میزان هر قسط ۳ میلیون و ۶۱۵ هزار و ۲۴۰ تومان است. کل سود تسهیلات ۳۰ میلیون و ۱۴۸ هزار و ۶۲۴ تومان و مجموع رقم وام و سود آن ۱۳۱ میلیون و ۲۴۸ هزار و ۶۲۴ تومان خواهد بود.

مزایای دریافت این نوع تسهیلات بانک گردشگری چیست؟

این نوع تسهیلات این امکان را برای شما فراهم می‌کند که کالاهای موردنیاز خود را خریداری کنید و ظرف مدت حداکثر ۳ سال، هزینه های آن را پرداخت کنید.

برای دریافت این تسهیلات چه شرایطی لازم است؟سن شما می‌بایست ۱۸ سال تمام باشد.
درصورتی‌که دارای تسهیلات با اقساط سررسید گذشته و معوق و یا دارای سابقه چک برگشتی هستید، بانک گردشگری بعد از انجام تسویه‌حساب‌های لازم، در خدمت شما خواهد بود.

چه مدارکی مدارک لازم است؟
۱- مدارک هویتی: شامل شناسنامه و کارت ملی و سایر مدارک معتبر برای مشتریان غیر ایرانی
۲- مدارک محل سکونت: شامل اجاره‌نامه یا سند مالکیت و یا سایر مدارک مربوطه
۳- مدارک شغلی: شامل معرفی‌نامه از محل خدمت، جواز کسب معتبر، گواهی اشتغال به کار و یا سایر مدارک مربوطه
۴- پیش‌فاکتور خرید کالا از تولیدکنندگان داخلی

بیشتر بخوانید:

پرداخت وام ۳۰۰ میلیونی ، بدون قسط و «دو سر سود» بانک گردشگری
بسته حقوق و دستمزد ؛ خدمتی جدید از بانک قرض‌الحسنه مهر ایران
قابل توجه متقاضیان دریافت وام ۱۰۰ میلیونی خرید لوازم خانگی

ثبت دیدگاه