• ۲۲ / مهر ۱۴۰۰ / ۱۰:۴۴
  • شناسه خبر : 70760
عضو موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان

پرداخت ۵۰ میلیون تومان وام اعتباری به معلمان و فرهنگیان سراسر کشور

موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان که با سرمایه های فرهنگیان و کمک های دولت ایجاد شده است به عنوان یک نهاد غیر دولتی در سال ۱۳۷۴ با هدف ارتقاء وضعیت معیشتی فرهنگیان در زمان بازنشستگی ،از طریق تشویق و ترغیب فرهنگیان به مشارکت فعال در فعالیت های اقتصادی، بازار سرمایه و ایفای نقش پر رنگ در اقتصاد کشور تاسیس شده است.

مجیدحق نگهدار نماینده صندوق ذخیره فرهنگیان در فارس با بیان اینکه ۸۹ درصد فرهنگیان شاغل کشور این صندوق هستندگفت : صندوق ذخیره فرهنگیان با داشتن چهار هلدینگ پتروشیمی و انرژی،مالی و سرمایه گذاری، ساختمانی و خدمات و حدود ۳۰شرکت زیر مجموعه این هلدینگ ها در حال فعالیت اقتصادی به منظور کسب سودآوری و تولید ثروت برای فرهنگیان عضو است و کلیه دارایی های آن نیز متعلق به اعضا است.

حق نگهدار گفت: فرهنگیان عضو موسسه علاوه بر ،برخورداری از خدمات مختلف در سایر حوزه ها برای نخستین بار می توانند با توجه به اعتبارسنجی که خواهد شد از کارت اعتباری با اعتبار ۵ تا ۵۰ میلیون تومان بهره مند شوند.

وی گفت: اعضای صندوق ذخیره فرهنگیان علاوه بر بهره مندی از سودآوری فعالیت های اقتصادی موسسه، از خدمات رفاهی حین خدمت نیز برخوردار می شوند و فرهنگیان عضو از ابتدای تاسیس موسسه تا کنون حدود ۴ هزار میلیارد تومان در قالب خدمات رفاهی در حوزه های خودرو ، کالای های لیزینگی ،انواع خدمات بیمه ای ،خدمات گردشگری (تور های مسافرتی) و تامین مسکن دریافت کرده اند.

فرهنگیان محترم می توانند برای عضویت و یا افزایش حق عضویت خود با مراجعه به کارشناسی تعاون و حسابداری اداره متبوع خود و یا به eform الکترونیکی شماره ۲۷۴۶ به آدرس https://eform.farsedu.ir/2746 رجوع و برای ثبت درخواست خود اقدام نمایند .

بیشتر بخوانید:

۲۰۰ میلیون تومان وام غیر حضوری ، بدون سود و ضامن در بانک صادرات
پرداخت غیرحضوری وام ۲۰۰ میلیون تومانی بدون ضامن با سود صفر +شرایط
اعطای تسهیلات اعتباری ۵۰ میلیون تومانی به فرهنگیان و معلمان

ثبت دیدگاه