• 23 / آذر 1401 / 10:08
  • شناسه خبر : 99775

پیش بینی جدید وضعیت آب وهوای کشور در ۴۸ ساعت آینده

 

به گزارش اول فارس، فریبا گودرزی کارشناس سازمان هواشناسی اظهار کرد: امروز در برخی مناطق غرب، شمال‌غرب، ارتفاعات و دامنه‌های البرز مرکزی، شمال خوزستان، لرستان، شمال کهگیلویه‌وبویراحمد، بارش پراکنده و در شمال خوزستان، رعدو برق پیش‌بینی شده است که این بارش‌ها در مناطق سردسیر و مرتفع به شکل برف است.

وی افزود: فردا در جنوب‌غرب کشور، مناطقی از اصفهان، شمال فارس و بوشهر، بارش پراکنده ادامه دارد. روز جمعه نیز در استان‌هایی همچون بوشهر، فارس، غرب کرمان، یزد و غرب اصفهان، شرق چهارمحال و بختیاری، رگبارهای پراکنده و خفیف و در سواحل گیلان و غرب مازندران بارش پیش‌بینی شده است که بارش‌ها تا روز شنبه در این مناطق ادامه دارد.

وی ادامه داد: برای دو روز آینده با توجه به پایداری و سکون نسبی هوا در شهرهای صنعتی و پرجمعیت به ویژه تهران، کرج، تبریز، اراک، اصفهان و مشهد، آلودگی و کاهش کیفیت هوا ادامه دارد.

وی گفت: تهران امروز آسمانی نیمه ابری و هوای آلوده دارد که در بعدازظهر وزش ملایم باد پیش‌بینی شده است. فردا تهران غبار دارد و از جمعه به بعد از میزان غبار کاسته می‌شود. شنبه بارش‌های پراکنده در پایتخت هوای تهران را کمی مطلوب می‌کند.

کارشناس سازمان هواشناسی اضافه کرد:  امروز در لاله‌زار استان کرمان دمای کمینه ۷ درجه زیرصفر شد که سردترین نقطه کشور بود و میناب و چابهار با دمای ۲۹ درجه بالای صفر گرم‌ترین منطقه کشور ثبت شد.


فال حافظ امروز ۲۴ آذر با تفسیر دقیق و زیبا/تو همچو باد بهاری گره گشا می باش


فیلم تاریخی ورود اولین‌ ماشین به شیراز در ۹۸ سال پیش

بیشتر بخوانید:

پیش بینی وضعیت آب وهوای شهرستانهای استان فارس تا ۱۴۰۱/۱۱/۲۱
هشدار ورود سامانه بارشی جدید ، بارندگی و یخبندان چندروزه در استان فارس+ آمار هواشناسی
ورود سامانه بارشی جدید و آغاز بارش برف و باران در برخی استانها از دوشنبه

ثبت دیدگاه