• 13 / بهمن 1400 / 5:46
  • شناسه خبر : 73544

پیش فروش یکساله و مشارکت در تولید محصولات سایپا ویژه دهه فجر (+جزئیات و جدول فروش)

فهرست انتخاب شدگان نهایی از طریق سایت فروش اینترنتی سایپا ظرف مدت یک روز پس از اتمام قرعه کشی اعلام خواهد شد

پیش فروش یکساله و پیش فروش مشارکت در تولید محصولات گروه خودروسازی سایپا، از روز پنجشنبه ۱۶دی ماه آغاز شد

به گزارش اول فارس  ، شرکت سایپا اعلام کرد از روز پنج شنبه (۱۴ بهمن ماه)  و به مدت دو روز پیش فروش یکساله و پیش فروش مشارکت در تولید محصولات خود را آغاز می کند.

پیش فروش محصولات سایپا ویژه دهه فجر (+جزئیات و جدول فروش)
متقاضیان محصولات سایپا می توانند از طریق سایت https://saipa.iranecar.com در یکی از روش های پیش فروش یکساله و پیش فروش مشارکت در تولید و یا هر دو روش ثبت نام کنند؛ بر این اساس ابتدا قرعه کشی روش پیش فروش یکساله انجام می شود و در صورت منتخب شدن در قرعه کشی مذکور، متقاضی در قرعه کشی پیش فروش مشارکت تولید، شرکت داده نخواهند شد.از این رو در صورت منتخب نشدن در روش پیش فروش یکساله، متقاضیان در قرعه کشی پیش فروش مشارکت در تولید شرکت داده خواهند شد.

در طرح پیش فروش یکساله گروه خودروسازی سایپا ۶ محصول که شامل شاهین G، کوییک S، کوییک R با گیربکس معمولی، کوییک با گیربکس معمولی، ساینا S و سایپا SE151 موتور M13 است، عرضه خواهد شد. همچنین در طرح پیش فروش مشارکت در تولید محصولات گروه خودروسازی سایپا، ۶ محصول یاد شده عرضه می شود.

جدول فروش محصولات سایپا به شرح زیر است:

پیش فروش محصولات سایپا ویژه دهه فجر (+جزئیات و جدول فروش)

پیش فروش محصولات سایپا ویژه دهه فجر (+جزئیات و جدول فروش)

بیشتر بخوانید:

قیمت خودروهای ایرانی در بازار ۴ تیر ۱۴۰۱
دلایل جوش آوردن ماشین چیست و چکار باید کرد ؟
جزئیات فروش بدون قرعه کشی و ثبت نام محصولات سایپا از امروز

ثبت دیدگاه

  • Ehsan

    تاریخ : ۱۴ - بهمن - ۱۴۰۰

    بخدا این بعد از یکماه تاخیر این پیام امروز برام اومد

    مشتری گرامی آقای ….. با سلام، ضمن پوزش از تاخیر بوجود آمده در تحویل خودرو کوئیک S جنابعالی با شماره پذیرش …… و با هدف تسریع در فرایند تخصیص، امکان تغییر مدل این خودرو به خودروی ” کوئیک گیربکس معمولی ” از طریق سایت فروش اینترنتی سایپا به آدرس https://saipacustomer.iranecar.com بخش “سوابق خرید- تغییر رنگ و مدل” فراهم شده است. در صورت تمایل میتوانید از طریق آدرس اعلام شده اقدام و یا به نمایندگی محل ثبت نام مراجعه فرمایید.
    ضمناً قیمت خودروی جایگزین متناسب با قیمت این خودرو در زمان تکمیل وجه خودروی کوئیک S محاسبه و مبلغ مابه التفاوت قیمت خودروی کوئیک S با خودوری جایگزین به حساب شما مسترد خواهد شد.