• ۱۴ / مهر ۱۴۰۰ / ۱۹:۰۲
  • شناسه خبر : 69965
  • منبع خبر: ایرنا

مرگ همه اعضای یک خانواده در تصادف خونین جاده یاسوج – شیراز

 رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت:برخورد خودرو سواری پژو پارس با کامیون ساعت: ۱۶:۲۸ محور مواصلاتی یاسوج به شیراز(روستای گنجگان) منجر به کشته شدن همه اعضای یک خانواده شد

به گزارش اول فارس، جهانبخش وحدت نژاد با اعلام این خبر اظهار داشت: امروز عصر ساعت ۱۶ و ۲۸ دقیقه این خبر طی تماس مردمی با اورژانس ۱۱۵ یاسوج دریافت شد.

وی افزود: برخورد خودروی سواری پژو پارس با کامیون در حوالی روستای گنجگان در جاده یاسوج به شیراز رخ داد.

وحدت نژاد تصریح کرد: بلافاصله ۲ دستگاه آمبولانس اورژانس ۱۱۵، به محل حادثه اعزام شد.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد ابراز داشت: به دلیل شدت جراحات و عمق حادثه چهار نفر از اعضای یک خانواده در محل حادثه جان باختند.

.

در این حادثه دلخراش همگی اعضای یک خانواده،
دو کودک ۴ و ۹ ساله
آقای ۳۵ ساله و خانم ۳۴ ساله جان خود را از دست دادند.

سوانح رانندگی در کهگیلویه و بویراحمد از سال ۱۳۹۰ تا ۹۵ بیش از یک هزار کشته، ۳۰ هزار زخمی و ۱۵۰ ضایعه نخاعی در پی داشته است.

افزون بر ۶ هزار کیلومتر راه ارتباطی شامل اصلی، فرعی، روستایی و بزرگراه در کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد.

بر اساس سالنامه آماری سازمان پزشکی قانونی کشور، استان کهگیلویه و بویراحمد در سال ۹۶ رتبه سوم میزان مصدومان ناشی از حوادث رانندگی را بر حسب جمعیت داشته است.

این استان با داشتن کمتر از ۱۴۰ کیلومتر بزرگراه و شرایط خاص توپوگرافی و کوهستانی یکی از استان های خطرناک در زمینه سوانح رانندگی است.

استان کهگیلویه و بویراحمد با جمعیتی حدود ۷۲۳ هزار نفر جمعیت دارای هشت شهرستان ، ۱۷ بخش و یکهزار و ۶۷۰ روستای دارای سکنه در جنوب غربی ایران واقع شده است.

بیشتر بخوانید:

۹ کشته و زخمی در حوادث رانندگی خونین و شبانه در شیراز
پروین بهمنی پژوهشگر فرهنگ قشقایی درگذشت
سرمربی جدید قشقایی شیراز معرفی شد

ثبت دیدگاه