• ۰۸ / آبان ۱۳۹۹ / ۲۲:۴۱
  • شناسه خبر : 37217
علیرضا پاک فطرت گفت: 

کارخانه یخچال سازی آزمایش شیراز طویله گوسفندان شد

در حال حاضر در شیراز کارخانه آزمایش که عمری را به تولید یخچال سپری کرد، امروز تعطیل شده و به طویله گوسفندان مبدل شده است

چه بر سر کارخانه لوازم خانگی آزمایش آمد؟ / خواب ابدی تولید یک میلیون دستگاه لوازم خانگی -

دیده بان ایران؛ علیرضا پاک فطرت نماینده شیراز و زرقان در مجلس در گفتگویی با اشاره به ظرفیت های راکد صنایع در کشور گفت: در حال حاضر در حوزه انتخابی بنده کارخانه آزمایش که عمری را به تولید یخچال سپری کرد، امروز تعطیل شده و به طویله گوسفندان مبدل شده است.

 وی اظهار داشت: همچنین در حوزه انتخابیه بنده کارخانجات تولید تلفن و امور مخابراتی زیادی مشغول به فعالیت بودند که امروز تماما به تعطیلی کشیده شده‌اند.

 نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس با اشاره به چرایی تعطیلی کارخانه آزمایش و کارخانجات ساخت تلفن بیان داشت: یکی از دلایل عمده تعطیلی این کارخانجات مادر این است که دولتمردان اذعان داشتند که تولید داخل برایشان به صرفه نیست و باید از کشورهایی همچون چین واردات کنندکه نهایتاً جنس‌های چینی را وارد بازار کردند و عاقبت این کارخانجات هم به تعطیلی کشیده شدند.

 این نماینده مجلس اظهار داشت: همچنین کارخانجات مربوط به نساجی در حوزه انتخابیه بنده امروز تعطیل هستند و این مسئله هم به دلیل واردات پارچه از کشورهایی همچون ترکیه و چین رخ داده است با این حال امروز دیگر اسمی از شرکتهای نساجی  شیراز شنیده نمی شود .

وی تاکید کرد:  عمده دلایل این مشکلات این است که دولت از تولید حمایت نمی‌کند و بسیاری از سازمانها و ارگانها چوب لای چرخ تولید می گذارند.

ثبت دیدگاه

  • محمد

    تاریخ : ۱۰ - آبان - ۱۳۹۹

    پس برای چی دیدگاه‌ها را اعلام نمی کنید. شما ها هم ترسو و محافظ کار هستید. برای ثبت حقایق


    پاسخ