• 24 / مرداد 1401 / 19:39
 • شناسه خبر : 92265

کدام زنان تمایل به خیانت دارند؟نشانه ها و روش برخورد با آن

دلایل خیانت زنان؛ کدام زنان تمایل به خیانت دارند و دلایل آن چیست؟در گذشته بیشتر خیانت ها از جانب مردان بود و خیانت مردان رایج تر بوده اما متاسفانه امروزه خیانت زنان افزایش چشمگیری داشته . خیانت از ناشایست ترین اعمالی است که هر زن شوهر داری می تواند به آن مرتکب شود و آسیب های جبران ناپذیری به خانواده خود بزند ودر  قانون مجازات سنگینی را نیز برای افراد مرتکب پیش بینی کرده است.

دلایل خیانت زنان چیست ؟ حتما شما هم از خودتان پرسیده اید چرا زن ها خیانت می کنند یا حتی با خواندن عنوان این مطلب از خود بپرسید آیا واقعا برخی زن ها نیز خیانت می کنند؟ شاید کسی از میان شما چنین تجربه ای دارد. با همه این ها باید گفت بله، زنان ممکن است گاهی نیز بهر دلیلی خیانت می کنند. در این مطلب به دلایل خیانت زنان و تمایل آنان به این کار پرداخته ایم. این که چرا زن ها خیانت می کنند؟

 دلایل خیانت زنان

رابطه جنسی ناکافی
اگر روزهای زیادی را از همسر خود دوری کنید، به او فرصت ابراز علاقه و احساساتش را ندهید. ممکن است برخی از آن ها برای پر کردن جای خالی همسرشان به دنبال شریک عاطفی دیگری بگردند.

“دختران بد”
برخی از دختران که به پایداری و وفاداری به شریک عاطفی باور و عادت ندارند، دست به خیانت می زنند. فقط به این دلیل که نمی توانند بدون خیانت کاری انجام دهند، خیانت می کنند.

عزت نفس پایین
کاهش عزت نفس به دلیل یکنواختی یک رابطه سبب می شود زنان به دنبال رابطه ای دیگر باشند. تا در آن رابطه جنسی کافی برای تقویت عزت نفس خود را فراهم کنند.

دلایل خیانت زنان؛ انتقام از اشتباهات مرد
این در مورد تنها انتقام از خیانت شریک زندگی نیست. بلکه او به خیانت می کند چون فکر می کند در حال گرفتن انتقام از اشتباهات گذشته همسر خود است. اشتباهاتی که توسط زن ها بزرگنمایی می شوند. این یک اصل نیست ولی گاهی افراد توجیهی بر اعمال خلاق اخلاق برخی آن را بیان می کنند.

دلایل خیانت زنان؛ عدم صمیمیت
رفاه اقتصادی و پول دل زنی را که بیش تر به دنبال صمیمیت و محبت است را پر نمی کند. وقتی او محبت و صمیمیتی را که به دنبالش می گردد را کنار شما پیدا نکند، می تواند سراغ فرد دیگری برود.

وقتی حس کنند کنار گذاشته شده اند
اگر توجه خود را از همسر یا شریک عاطفی خود بردارید و نادیده اش بگیرید شاید در شرایط خاصی به دنبال شخص دیگری خواهد رفت. فرد شیفه کسی می شود که به او توجه می کند و به او ارزش می دهد. این جا است که به هر قیمتی آن را از شخص دیگری طلب خواهد کرد. کنار گذاشته شدن چیزی است که زنان نمی توانند آن را بپذیرندو این می تواند زمینه سوء استفاده را از افراد فراهم کند.

کمبود احساسات
هنگامی که یک زن متوجه می شود که یک رابطه در حال از دست دادن هیجانات و ارتعاشات عشقی است، شروع به ابراز احساسات به شخص دیگری می کند.

یکنواختی در زندگی زناشویی
یک اتاق خواب خسته کننده و کسل کننده، با همان چیزهای قدیمی، اغلب یکی از دلایلی است که افراد خیانت را انتخاب می کنند. میل به ماجراجویی و تجربه های جدید می تواند یک جاذبه اجتناب ناپذیر در درون افراد را شعه ور کند.

استراتژی جداسازی همسرتان از خود
گاهی شاید شما برای تنبیه او محل خواب خود را ترک می کنید گاهی حتی برای مدتی با او مانند بیگانه رفتار می کنید. اگر او فکر کند دیگر شما را کنار خود ندارد یا به او توجه نمی کنید، به سراغ خیانت می رود. زیرا فکر می کند دیگر چیزی برای از دست دادن ندارد.

دلایل خیانت زنان؛ انتقام
هر که به او خیانت شده است حق دارد خیانت کند. بله این جمله ای است که از بسیاری ها خواهید شنید. اگرچه ممکن است منظور این جمله دقیقا همین نباشد. اما برخی از زنان که مورد خیانت قرار گرفته اند، ترجیح می دهند با خیانت بر این درد غلبه کنند.

زنانی که بیش‌تر در معرض خیانت هستند یا تمایل بیش‌تر به خیانت دارند:
زنانی بی تجربه ای و نادانی که افرادی از جنس مخالف در اطراف خود دارند ودر آن جا حریم های ارتباطی و اخلاقی جامعه رعایت نمی شود.
کسانی که دوستان نااهل دارند
زن هایی که نیاز به توجه دارند وهمسرانشان از آنها دریغ می کنند
زنان مادی گرا
آن هایی که رابطه جنسی را بیان‌گر زنانگی می دانند و قائل به محرمات و اخلاقیات دینی نیستند
زنانی که عاشق خطر و ماجراجویی اجتماعی و ارتباطی  هستند
افرادی  که از یک رابطه زود خسته می شوند و تنوع رابطه را یک امتیاز می دانند
زنانی که توسط شریک زندگی خود مورد خیانت قرار گرفته اند می توانند خود به قربانی دیگری تبدیل شوند
زنانی که تمایل به خیانت دارند واین تمایل در رفتار و اعمال آنها مشهود است
کسانی که دوست دارند در مرکز توجه جنس مخالف  باشند
زنان معتاد به مواد مخدر و الکل قربانیان خوبی برای مردان شکارچی اخلاقی هستند
خانم هایی که عاشق سرگرمی و تفریح بدون ضابطه و خارج از چهارچوب خانواده هستند
کسانی که به تنوع در رابطه جنسی معتاد هستند
زنانی که تجارب جنسی زیادی دارند
آن هایی که قبلا بدون فاش شدن خیانت کرده اند
کسانی که بیش از حد منیت زیادی دارند و تن به محدودیتهای قانونی ،اجتماعی و خانوادگی نیز نمیدهند
زنانی که راطبه جنسی خارج از خانواده را یک بازی می بینند
و خانم هایی که از عزت نفس پایین رنج می برند برای جبران آن به ارتباط های نامعمول پناه می برند “خبرنامه”


تشخیص خیانت زن
در صورتی که احساس شک و تردید نسبت به همسر خود دارید ، نباید او را مورد قضاوت قرار دهید و متهم به کاری کنید .  چرا که تغییر رفتار ناگهانی در زنان ممکن است به علل مختلفی به وجود آید و در بسیاری موارد نمی ‌توان گفت که این موارد از نشانه های خیانت در زنان است . پس بهتر است برای تشخیص خیانت زن به همسر به روانشناس یا مرجع قانونی مراجعه کنید و رفتارهای همسر خود که شما را به شک انداخته است را بیان کنید و زیر نظر بگیرید تا در صورت وجود خیانت بهترین تصمیم را بگیرید .

در صورت بروز خیانت زن فقط زن مقصر این اتفاق تلخ نبوده است بلکه مرد نیز در بروز این اتفاق نقش مهمی داشته است . نشانه های خیانت زن و نشانه های خیانت مرد علی رغم شباهت هایی که دارد ، تفاوت هایی هم دارند و به علل گوناگونی رخ می دهد .

نشانه های خیانت زن :
زمانی که یک زن در حال خیانت به همسر خود باشد ، نشانه هایی از خود بروز می دهد . با کمک روانشناس و بررسی و ارزیابی نشانه های خیانت همسر و همچنین زیر نظر داشتن رفتارهای همسر خود می توانید از وجود خیانت مطلع شوید . نشانه های خیانت زن شامل موارد زیر می شود :

۱- سرد شدن بدون دلیل و ناگهانی همسر :
سرد شدن بدون دلیل و ناگهانی زنان یکی از  نشانه های خیانت زن می باشد . به طوری که زن دیگر نمی تواند به همسر خود ابراز علاقه و محبت کند و روابط احساسی و عاطفی بین زوجین به مشکلات جدی برمی خورد . همچنین اینگونه زنان از همبستر شدن با همسر خود اجتناب می کنند و دیگر میلی به برقراری رابطه جنسی با وی ندارد . البته برخی سرد شدنها ممکن است جنبه روحی یا جسمی داشته باشند.شاید یک زن دچار بیمایر شده باشد و آن را از همسر بپوشاند..

۲- ابتلا به بیماری های مقاربتی :
زنانی که به عمل ناپسند خیانت مرتکب می شوند ممکن است به بیماری های مقاربتی جدید مبتلا شوند . بیماری های واژینال همچون عفونت های شدید و زگیل های تناسلی و همچنین زگیل های دهانی از جمله بیماری های مقاربتی می باشد که با داشتن رابطه نا مشروع با فردی غیر از همسر خود روی می دهد . ( این نشانه یکی از نشانه های خیانت زن که بسیار حائز اهمیت باشد ).البته این می تواند ناشی از انتقال بیماری از طرق دیگر و همینطور انتقال بیماری از سوی همسر نیز باشد.

۳- خشونت های بی دلیل :
برخی از زنان زمانی که به خیانت مرتکب شده باشند و رابطه نا مشروع برقرار کرده باشند ، به دنبال مقصر این اتفاق می‌ گردند و همسر خود را مقصر بروز این اتفاق می ‌دانند . به همین علت بدون دلیل با همسر خود با خشونت و عصبانیت رفتار می‌ کنند .

۴- محبت بیش از حد به خانواده و همسر :
از دیگر نشانه های خیانت زن ان است که ، پس از خیانت و برقراری رابطه نا مشروع احساس گناه و عذاب وجدان دارد . به همین منظور سعی می کند برای تسکین دادن به عذاب وجدانی که دارد ، به خانواده خود و همسر خود بصورت افراطی محبت کند و مدام به بهانه های مختلف از آن ها عذرخواهی می‌ کند

۵- احساس نگرانی بدون دلیل  :
این گونه افراد مدام احساس نگرانی می کنند و دغدغه فکری بدون دلیل دارند و هراسانند که رابطه جدید آن ها فاش شود .

۶- تغییر در عادات رفتاری :
زنانی که خیانت می کنند می توانند  به صورت ناگهانی رفتار و کردارهای آن ها دچار تغییر و تحولاتی  شود . به عنوان مثال : به امور منزل رسیدگی نمی کنند ، لباس های همسر خود را آماده نمی کنند ، به امور و درس های بچه ها رسیدگی نمی کنند و …این امر یک اصل نیست و می تواند تابعی از مسائل دیگری هم باشد

۷- تغییر در زمان رفت و آمد به منزل :
این گونه زنان به بهانه های مختلف از خانه بیرون می روند ، دیر به خانه برمی گردند و مدام در حال بهانه تراشی برای بیرون رفتن از خانه هستند .

۸- آراستگی و مراقبت بیش از حد :
یکی از نشانه های مهم خیانت زنان آن است که بیش از قبل به ظاهر خود توجه دارند و بیش از حد به آراستگی خود می پردازند . همچنین بدون آراستگی از خانه بیرون نمی روند . البته این موضوع می تواند تابع مد ، فضای مجازی و یا توصیه دوستانه هم باشد.

۹- ایحاد حریم خصوصی :
این گونه زنان حریم خصوصی برای خود ایجاد می کنند و فردی را به حریم خصوصی خود وارد نمی کنند . به عنوان مثال : گوشی موبایل خود را از خود دور نمی کنند ، برای موبایل خود رمز شخصی می گذارند ، مدام در حال صحبت کردن با گوشی و پیامک دادن هستند . همچنین همسر خود را از کارهای خو مطلع نمی کنند .

۱۰- تغییر ناگهانی در امور روزمره :
تغییر ناگهانی امور روزمره زندگی از دیگر نشانه خطر باشد . به عنوان مثال مسافرت های بدون دلیل می روند ، بیشتر برای دوستان خود وقت می گذارند ، در برنامه های متفاوت تفریحی و … شرکت می کنند و … . این گونه تغییرات اگر توجیه مناسب نداشته باشد می تواند عدم صداقت و دروغگویی فرد را می رساند .

۱۱- در خواست اعتماد بر آن ها :
زمانی که همسران این افراد از مضوع آن ها مطلع می شوند و به آن ها شک می کنند ، از آن ها می خواهند که علت را توضیح دهند اما این گونه زنان از دادن پاسخ هاس منطقی جلوگیری می کنند و سعی می کنند که همسر خود را قانع کنند . در نهایت می خواهند که به او اعتماد کنند و نگران اوضاع پیش آمده نباشند و همچنان درگیر حواشی می مانند

۱۲- مقایسه همسر با دیگران :
یکی از از نشانه های دیگر که مدام شریک زندگی خود را با مردان دیگر مقایسه می‌ کنند و نقاط قوت دیگران را به آن ها گوشزد می‌ کنند و از همسر خود به خاطر چیزی که هستند احساس نارضایتی می کنند .

۱۳- فرار از صحبت کردن و وقت گذراندن با همسر :
زنانی که خیانت می کنند دیگر تمایلی به صحبت کردن با همسر خود ندارند . همچنین دیگر مایل نیستند که با همسر خود وقت بگذرانند . این گونه زنان دوست دارند که از همسر خود دور باشند به عنوان مثال به او پیشنهاد می دهند که به تنهایی به سفر برود .

۱۴- برداشتن مبالغ بی دلیل از حساب :
بعضی از زنان که به همسر خود خیانت می کنند ، مبالغ زیادی را بی دلیل از حساب خود خارج می‌کنند یا به صورت نقدی از شما می گیرند و در حساب دیگری برای خود پس انداز می کنند تا بتوانند زندگی خود را پس از جدایی از نو بسازند . این امر یکی از نشانه های بارز خیانت زنان می باشد .

۱۵- یافتن وسایل جلوگیری از بارداری :
یکی از مشهودترین نشانه های خیانت زن پیدا کردن کاندوم در منزل یا ماشین وی می باشد . در صورتی که این کاندوم برای استفاده در زندگی زناشویی با همسرنباشد .

۱۶- استفاده از قرص های بارداری :
اکثر زنانی که در حال خیانت به همسر خود هستند از بارداری اجتناب می کنند . به همین علت از قرص های ضد بارداری استفاده می کنند که مبادا ناخواسته باردار شوند

۱۷- اوقت گذرانی بیش از حد در شبکه های اجتماعی :
زنان خیانت کار به صورت ناگهانی میزان استفاده از شبکه های اجتماعی در آن ها افزایش می یابد . این گونه افراد تمایل دارند که حتی در محیط منزل با با عدم رعایت با طرف خود صحبت کنند . در قانون حتی برخی ارتباطات با مردان نامحرم در شبکه اجتماعی می تواند مصداق رابطه نامشروع باشد.

۱۸- فراموشکاری :
زنان خیانت کار ، فراموشکار می شوند و تاریخ های رویداد های مهم را فراموش می کنند . به طور مثال : تاریخ تولد همسر و فرزندان ، تاریخ ازدواج و … را فراموش می ‌کنند . البته گاهی فشار زندگی و درگیری کاری می تواند باعث نسیان و غفلت از از مسائل باشد ولی اگر تغییر خاصی در زندگی روی نداده باشد بی توجهی به رویدادهای خانواده از سوی همسر را باید بررسی کرد .

۱۹- عدم استفاده از موبایل نزد همسر :
زنان خیانت کار از آنجایی که مدام نگران فاش شدن راز خود هستند و از استفاده از گوشی موبایل خود نزد همسر ، اجتناب می کنند که مبادا همسر وی با خبر نشود .همچنین در صورتی که همسر وی او را در حال کار کردن با گوشی خود ببیند ، به شدت دستپاچه می شوند و استرس می گیرند و سریعاً گوشی خود را کنار می گذارند .

۲۰- تقویت استقلال فردی :
این افراد سعی می ‌کنند بدون دلیل خاصی در امور خود مستقل شوند و در انجام کارها از همسر خود کمک نگیرند و همچنین از حمایت او بهره نمی ‌گیرند . حتی این افراد در کارها مستقلانه پیش می‌ روند و با همسر خود مشورت نمی کنند .”


برخورد با خیانت زن 
اغلب مردان بعد از خیانت همسرانشان دچار خشم زیادی می شوند و از آن جایی که غرورشان لطمه دار شده ، ممکن است به فکر انتقام گرفتن از هر دو نفر بیفتند ؛ اما بهترین برخورد با خیانت زن چیست ؟

بعد از برخورد با خیانت زن مردان چه رفتاری را باید از خود بروز دهند؟

تلافی،انتقام و جدایی یا بخشش و از سر گرفتن رابطه؟

در ادامه مطلب سعی می کنیم عواملی که باعث خیانت زنان می شوند و نحوه برخورد مردان با خیانت زنان و هر یک از رفتار ها و واکنش ها را بررسی کنیم.

اطمینان یافتن از خیانت
در اولین قدم باید از خیانت همسر خود مطمئن شوید ، زیرا در غیر این صورت ممکن است لطمه ی بزرگی به زندگی خود وارد کنید . اگر از روی شک همسر خود را به خیانت متهم کنید باعث به وجود آمدن ناراحتی و بی اعتمادی میشوید و حتی امکان دارد رابطه شما به جدایی ختم شود.

اولین قدم برای این کار بررسی نشانه های خیانت زن می باشد در صورت وجود مدارک کافی و اطمینان نیز بهترین گزینه صحبت با همسر است ، هر چند که این مکالمه بسیار سخت و ناراحت کننده است اما باید ابهامات خود را برطرف کرده و حرف های همسر خود را هم بشنوید.

با خیانت زن چگونه برخورد کنیم
به همسر و خودتان زمان بدهید .
برای داشتن بهترین برخورد با خیانت زن بهتر است؛ برای تصمیم گیری هم به خود و هم همسرتان زمان دهید. شما برای کنترل احساسات خود و درک بهتر شرایط نیاز به زمان دارید . همسر شما هم ممکن است احساس سرخوردگی و پشیمانی داشته باشد و زمان میتواند به هردوی شما کمک کند تا تصمیم بهتری بگیرید.

میتوانید مدت زمانی از زن خود فاصله بگیرید و هر دوی شما روی خودتان تمرکز کنید.

برای برخورد با خیانت زن احساسات خود را کنترل کنید
همه ی افراد چه مرد و چه زن پس از خیانت دچار احساسات گوناگونی مثل خشم ، ناراحتی ، انتقام، کمبود اعتماد به نفس می شوند. در برخی موارد حتی بیماری های روحی مثل افسردگی و اضطراب گریبان گیر زندگی فرد میشود اما بر مردان ، بیشتر خشم و عصبانیت غالب است.

خشم بیش از اندازه در مردان که میتواند ناشی از تفاوت نگاه جامعه به خیانت مردان و زنان  باشد ، ممکن است منجر به اتفاقات تلخی شود پس کنترل این احساسات از مهم ترین کارهایی است که در برخورد با خیانت زن باید انجام دهید و برای این کار میتوانید از مشاور کمک بگیرید تا آسیب کمتری به خود و همسر خود وارد کنید.

خشم چاره ی کار خیانت نیست
این که شما از خیانت آسیب دیده اید و غرور شما خدشه دار شده کاملا درست است اما مجازات و خشم بیش از اندازه اوضاع را سخت تر و بدتر می کند و تمامی انسان ها در عصبانیت قدرت تصمیم گیری درست را از دست میدهند. فراموش نشود قانون برای مجازات روابط اینچنینی مجازت های سختی را پیش بینی کرده است.

ممکن است کاری کنید که منجر به اتفاقی خطرناک شود یا راه ترمیم رابطه را از بین ببری و بعدا پشیمان شوید. پس با اینکه کار سختی است صبور باشید تا بتوانید به درستی تصمیم گیری کنید. گاهی شک یا شبهه یا شیطنت دیگران می تواند افراد را به موضوع خیانت همسر مشکوک کنند. تحقیق و اطمینان از مسائلی که جنبه خانوادگی و حیثیتی دارند بسیار مهم است.


۸ نکته طلایی در برخورد با خیانت زنان
برای انکه در برخورد با خیانت زنان بهترین رفتار را داشته باشیم و کمترین آسیب را به خود و همسرمان وارد کنیم باید به هفت نکته زیر توجه داشته باشیم . البته رعایت بعضی از موارد زیر در بغضی از مواقع برایمان دشوار خواهد بود که به همین منظور باید به یک روانشناس خوب مراجعه کنیم یا با رعیات حرمت های خانوادگی و اجتماعی به قانون مراجعه کرد

۱- سرزنش نکردن خود | اولین قدم برای برخورد با خیانت
پس از احساس خشم ، فروپاشی غرور دیگر عاملی است که مردان را بسیار تحت تاثیر قرار می دهند. زن به هر دلیلی که مرتکب خیانت شده باشد، شما نباید خود را سرزنش کنید و به خود آسیب برسانید و دلیل خیانت زن را بی کفایتی خود بدانید زیرا همانطور که گفته شد این عمل به هیچ عنوان قابل توجیه نیست.

خیانت زنان در هر زمانی و به هر دلیلی ممکن است رخ دهد و نمیتوان آن را توجیه کرد و یا مقصر را فقط مرد یا فقط زن دانست. باید بر خود مسلط شده و افکاری که باعث اذیت میشوند را از خود دور کنید.

۲- نداشتن حساسیت بیش از اندازه در سرعت برخورد
افرادی که خیانت میبینند علی الخصوص مردان همواره به دنبال جزئیات رابطه ی دوم هستند و می خواهند همه چیز  را در  رابطه با نفر سوم بدانند و ممکن است در ابتدا احساس خوبی نسبت به دانستن همه موارد داشته باشند اما آنها به شدت درگیر نفر سوم شده و از زندگی خود غافل میشوند علاوه بر اینکه ممکن است کنترل احساسات را نیز سخت کند.

از طرفی صحبت کردن با افراد دیگر در رابطه با خیانت زن حساسیت را افزایش داده و در ادامه با توجه به تاثیر گذاری تفکر سایر افراد ، تصمیم گیری دشوار تر میشود . بهتر است روی رابطه ی مشترک خود با همسر و تصمیمات آینده متمرکز شوید و از هر چیزی که باعث افزایش حساسیت و اذیت شدن میشود دوری کنید.

۳- تقویت روحیه خود
فکر کردن مدام به خیانت زن می تواند شما را به طور کلی از زندگی دور کرده و روی شرایط روحی و کاری شما تاثیر گذار باشد. باعث ناراحتی بیشتر می شود و قدرت تفکر و تمرکز را از بین میبرد.  اما برای مدیریت شرایط و تصمیم درست بهتر است اول از همه شرایط خود را مدیریت و وضعیت روحی خود را کنترل کنید.

بهتر است تا جای امکان به کار های روزمره پرداخته و بیشتر با افرادی وقت بگذرانید که میتوانند اوقات خوشی را برایتان رقم بزنند. بیشتر کارهایی که دوست دارید انجام دهید و خود را با فیلم های کمدی و کتاب و … مشغول کنید تا کمتر به مسئله فکر کنید و کمک گرفتن از مشاور نیز میتواند در کنترل کردن شرایط روحی راهگشا باشد.

البته جدی گرفتن موضوع و پیدا کردن راه حل قانونی ومنطقی برای آن یک اولویت اساسی است.

۴- افزایش آگاهی و تمرکز
ابتدا ممکن است به اعمال خشونت فکر کنید اما باید بدانید که برای برخورد با خیانت  به هیچ عنوان نباید عجله کرد. باید تمامی راهکار های موجود را بدانید ، از حقوق و قوانین آگاه شوید و سنجیده عمل کنید. .عجله ممکن است سبب پشیمانی شما شود و راه بازگشتی باقی نگذارد. مشاور مناسب روانی و حقوقی میتواند شما را راهنمایی کند.

با همسر خود صحبت کنید، مشکلات رابطه خود را بررسی کنید، از دلایل خیانت آگاه شوید ، روی زندگی مشترکتان متمرکز شوید و همه چیز را تمام شده در نظر نگیرید. گاهی اوقات خیانت میتواند مشکلات زندگی را نشان داده و به شما کمک کند رابطه بهتری بسازید هر چند که کار سختی است . آگاهانه تصمیم بگیرید.

۵- سلامت جسمی و روانی
پس از خیانت  باید از سلامت جسمی و روانی خود و او مطمئن شوید. همانطور که گفته شد خیانت  ممکن است به دلیل برخی بیماری های روحی و روانی اتفاق بیفتد و شما نیز ممکن است از این اتفاق آسیب زیادی ببینید.

از طرفی چون ممکن است از بیماری های فرد سوم مطلع نباشید ، هم زن وهم مرد باید آزمایش هایی که مربوط به سلامت جسمی و جنسی است را انجام دهید .

۶- درک بهتر اتفاق و پذیرفتن آن
بسیار مهم است که خیانت زن را توجیه نکنید و باید بپذیرید خیانت چه در زنان و چه مردان اتفاقی قابل توجیه نیست وگناه بسیار بزرگی محسوب می شود. اما از طرفی هم نباید بدون فکر و تحلیل ابعاد خیانت و  دلایل آن واکنش نشان دهید.

باید با همسر خود صحبت کنید و سخنان او را بشنوید و به دلایل آن بیاندیشید و احساسات خود را مدیریت کنید تا بتوانید به درک مناسبی برای تصمیم گیری برسید. پیان دان به به زندگی مشترک با بررسی ابعاد حقوقی و اجتماعی آن می تواند راه حل قانونی خوبی برای این افراد باشد.

۷- عدم توجه قضاوت دیگران
تفکر سایر افراد نباید روی شما و تصمیماتتان تاثیر بگذارد. در اجتماع تفکرات غلط بسیاری وجود دارد که یکی از آنها تعصبات بی جا در ارتباط با زنان است. خیانت زنان همواره موجب خشونت بیشتر و حتی قتل افراد میشود اما باید دانست خیانت عمل قبیحی برای هر دو طرف است .و در برخورد با خیانت زن نباید به این تابو ها و باور های غلط توجه داشت. البته قانون برای خیانت زن متاهل مجازات سنگینی پیش بینی کرده است و در صورت اثبات آن اعمال قانون از سوی محاکم قضایی صورت خواهد گرفت.

چه مرد و چه زن در مواجهه با خیانت باید رفتار و واکنش خود را کنترل کنند و برای آینده خود تصمیم بگیرند و بدترین برخورد با زن خیانتکار تصمیم به مجازات و تنبیه روحی و جسمی او است. کاری که میتوانید انجام دهید جدا کردن زندگی خود از فرد خیانتکار است.

اگر طرف زندگی شما تن به این راه حل نداد عرف و قانون قطعا به کمک افراد خواهند آمد.

۸- در مواردی که فرد احساس می کند موضوع خیانت قطعی است مراجعه به قانون ، طرح شکایت و مستند سازی ادله و شواهد می تواند یک راه هوشمندانه برای کنترل حقوقی مشکلات موجود باشد.

برای داشتن بهترین رفتار با خیانت زن به یک روانشناس یا حقوقدان مورد اعتماد مراجعه کنید.
خیانت میتواند صدمات شدید روحی را برای شما ایجاد کند پس مراجعه به مشاور و راهنمایی خواستن از او یکی از بهترین راه هاست. اینکه شما از دوستان و آشنایان خود کمک بگیرید کار درستی نیست زیرا ممکن است آن ها رازدار نباشند و مسائل شخصی زندگی شما بر سر زبان ها بیفتد یا به خود و همسرتان برچسب هایی زده شود.

در این شرایط مشاوره روانی و حقوقی بهترین راه است چرا که  با فردی مطلع و با تجربه و مورد اعتماد مشورت می کنید تا هم شرایط روحی خود را بهبود ببخشید هم تصمیم گیری بهتری داشته باشید.

منبع:drshaghayeghdarvishi.ir

اختلافات زناشویی, خیانت, خیانت زنان, دلایل خیانت زنان, روابط عاطفی, زناشویی

بیشتر بخوانید:

این ۱۸ کار باعث فرار مردها از زنان می شود
سوء استفاده عاطفی چیست؟ ۱۰ نشانه که همسرتان از شما سوءاستفاده می کند
خانم ها از مردانی با این ۱۵ ویژگی دوری کنند

ثبت دیدگاه

 • احمد

  تاریخ : ۲۵ - مرداد - ۱۴۰۱

  کی هستش خیانت نکنه فضای مجازی امکان خیانت فراهم میکنه مهریه طلاق دوستان مجازی افزایش خیانت


 • محمدی

  تاریخ : ۲۵ - مرداد - ۱۴۰۱

  خیانت کرده .باید بهش زمان و فرصت بده؟ حاجی حالت خوبه؟


 • ناصر

  تاریخ : ۲۵ - مرداد - ۱۴۰۱

  نویسنده این مطلب یه بیمار روانیه


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۵ - مرداد - ۱۴۰۱

  یه سری چیزاش درسته ولی خیلی موارد رو انگار یه بچه نادون و بی تجربه نوشته…


 • سعید

  تاریخ : ۲۵ - مرداد - ۱۴۰۱

  سلام خیلی عالی عستش و واقعیت داره زن من با باجناقم ریختن رو هم و زندگی ۲۵ ساله من رو خراب کردند با یه پسر ۲۱ ساله د خبر ۱۹ ساله خاک بر سر چنین زنهای احمقی خاک بر سرشون


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۵ - مرداد - ۱۴۰۱

  همه ی علائمی که نوشتین به خیانت مربوط نمیشه وقتی زن از همسرش دلسرد و ناامید میشه همینقدر ازش فاصله میگیره لزوما به معنی خیانت نیست.


 • حافظ

  تاریخ : ۲۵ - مرداد - ۱۴۰۱

  مهمترین دلیل فضای مجازی وفقر وهم چشمی وتبیعض شدید در خانواده وجامعه است ولی با اختلاف مردان خیانت بیشتری می کنند ومحبت کمتری به همسر خود، اگر امکان بازگشت باشد می‌شود کمک کرد چه همسر چه خانواده و جامعه تا جلوی ضرر بیشتر را گرفت


 • ندا

  تاریخ : ۲۵ - مرداد - ۱۴۰۱

  خدا نصیب نکنه خیانت بد دردیه واقعا


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۵ - مرداد - ۱۴۰۱

  سلام. خیانت تو رابطه زن وشوهر خصوصا” زن ها یعنی پایان.
  مگراینکه مرد بخاطر چیزهایی مهمتر
  مثل فرزندان یا اعتبارواصالت خودش محکوم ومجبور باشه سکوت کنه و ارام درخود بمیره. مردی که ذات نداره وبی ریشه هست از همون جنس وبی اصالت باشه خیانت وغیرخیانت امرعادی وفرقی نمیکنه براش راحتم کنارمیاد.
  بد با بد و خوب باخوب


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۵ - مرداد - ۱۴۰۱

  مطالب شما بسیارخوب واموزنده بود
  تشکر.
  کسی تجربه نکنه خدا نخواد
  ولی اگه کسی تواین قضیه گیر بیفته
  مطالب بالا روتجربه بهش عرضه خواهدکردکه همون روزگاره


 • عادل

  تاریخ : ۲۵ - مرداد - ۱۴۰۱

  کاملا درسته


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۵ - مرداد - ۱۴۰۱

  آدم خیانتکار موجودضعیفیه بهترین رفتاربایک چنین موجودبدبخت دوری کردنه چون همنشینت هرکی باشه بعد یک مدت به شما هم رفتارهاش سرایت میکنه


 • علی

  تاریخ : ۲۵ - مرداد - ۱۴۰۱

  خدا شفا بده این بابا کیه اینا رو نوشته اگه ایطوری میشد برخورد کرد که اینهمه کشته نمیداد قتلهای ناموسی تو ایران داداچ کجا زندگی میکنی فکر کنم اصلا تو ایران نیستی


 • علی

  تاریخ : ۲۵ - مرداد - ۱۴۰۱

  مطالب خوبی بودند
  نشانه های خیانت که ذکر کردین همه را درکنار هم بگذاریم درست هستند،
  درسته واقعا خیانت خیلی سخت وغیرقابل تصورهستش
  ولی اینکه من بخوام باخیانت سازگاربشم ودنبال مشاوره باشم که باز دوباره براتون فرد زندگی کنم هرگز اینکاررو نخواهم کرد،
  فرقی نداره زن خیانت کرده یا مرد
  درهردوصورت خیانت یک مفهوم روداره.
  باالفاظی مثل تعصب و دیدگاه ضد زن و…نباید خیانت رو توجیه کرد،
  خیلی از ماها دیدیم ومیشنویم خیانت هارو و…
  وقتی زنی یامردی بره خیانت کنه
  باور کنید چیزی دیگه باقی نمی‌مونه که بهش بگیم شرف وعفت وحرمت وزندگی وحریم خصوصی…
  فکر نکنم بعداز خیانت کسی ورابطه ای مثل روز اولش باشه واون امنیت واعتماد توش باشه.
  خودمون گول نزنیم
  ارزشها روجابجانکنیم
  فرق بین خوب وبد رو مشخص کنیم،
  خیانت یعنی پایان یه باور زیبا
  یعنی یه سوراخ توقلبت واسه همیشه…
  امیدوارم هیچ کس در چنین جایگاهی قرار نگیرد که بخواد تجربه کنه شریکش بهش خیانت کرده…
  چه زن چه مرد
  هیچ فرقی نداره.


 • رهگذر

  تاریخ : ۲۵ - مرداد - ۱۴۰۱

  زنی که یک بار بره بخوابه با کسی صد بار دیگه هم میره .چون بهشمزه میده . یا مرد هم باید شروع کنه یا قبول کنه . زن خیانتکار درمان نمیشه خودتونو اذیت نکنینن


 • سامان

  تاریخ : ۲۵ - مرداد - ۱۴۰۱

  این مباحث غیر علمی نه تنها باعث جلوگیری از خیانت نمیشود بلکه به پایه های خانواده‌ها که به خاطر مشکلات اقتصادی به شدت لرزان و آماده فروریزی هستند کمک شایانی می‌کند که زودتر از هم به پاشند و روز به روز به خاطر اینگونه دیدگاههای ضعیف و غیر کارشناسی اوضاع جامعه بدتر هم شود.


 • سحر

  تاریخ : ۲۵ - مرداد - ۱۴۰۱

  اینا دلیل بر خیانت زن نمیشه برخورد سرد مرد باعث میشود زن سرد شود.. رفتار نامناسب خانواده همسر یا همسر باعث پرخاشگری یا افسردگی یا برخورد سرد زن میشود…برخورد خوب همسر با دیگران صحبت کردن در جمع و گفتن و خندیدن در جمع ولی در خانه ساکت بودن باعث سرد شدن زن می‌شود پس نمی‌توان گفت این دلایل علتش خیانت زن هست.. کسی که این متن را نوشته بسیار نادان هست


 • رستا

  تاریخ : ۲۵ - مرداد - ۱۴۰۱

  زنیکه خیانت میکنه باید بندازی از خونه بیرون.البته هرچند زنهای خیانتکار وقتی شوهراشون مچشون رو میگیره، بیشتر عزیزمیشن….خاک برسر مردی که نون به زن خائن میده…


 • Kh

  تاریخ : ۲۵ - مرداد - ۱۴۰۱

  دقییییقا موافقم با نظر خانمی ک گفتن فقط برخورد سرد آقایون و خانواده اش باعث تغییر رفتار و سرد شدن خانم میشه و اصلا دلیل خیانت نیست واقعا عینه حقیقته خیلی از زن ها به دلیل نادیده شدن احساسات و عواطفشون سرد میشن


 • گمنام

  تاریخ : ۲۵ - مرداد - ۱۴۰۱

  یکی از دلایل مهم ارمانگرایی زنان و مردان هست زندگی متاهلی یعنی سازش کسی سازشش ضعیفه ازدواج نکنه با شوهرت آرمانگرا نبود تعیین تکلیف کن بعو برو سر یکی


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۵ - مرداد - ۱۴۰۱

  مردهایی که هفته ای چند بار به زنشان خیانت می‌کنند تکلیف خانمهایشان چیست لطفا پاسخ دهید


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۵ - مرداد - ۱۴۰۱

  هر سردی زن بیانگر خیانت اون نیست


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۵ - مرداد - ۱۴۰۱

  خیانت یعنی خدا نشناسی کسی که خیانت میکنه یعنی کمبود فرهنگ داره ضعف داره قدرت نه گفتن را نداره به فکر ابروی خود وخانواده نیست همیشه شیطان ووسوسه های شیطان رابه جای محبت خداوند دردلش جا میدهد همیشه دروغ را به راست ترجیح میدهد قانع به زندگی خودش نیست وضعف چشم وهم چشمی دارد زود خودش را دربرابر یه محبت دروغین میبازد


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۵ - مرداد - ۱۴۰۱

  من که به خیانت زن تا حالا فکر نمردم ولی با خیانت مرد نمیتونم کنار بیام وهیچ وقت تا آخر عمرم نمیبخشمش امیدوارم خدا زنهیایی که میرن توی زندگی کسی نابود کنه


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۵ - مرداد - ۱۴۰۱

  والا نظرم اولین باره چی تکراریه اصلا نظر نمیدم


 • رضا

  تاریخ : ۲۵ - مرداد - ۱۴۰۱

  آدمی که به هرزگی عادت داشته باشه خیانت می‌کنه و زن و مرد نداره کسی که اصالت و خانواده دار باشه هیچ وقت خیانت نمیکنه حتی اگه با همسر خود مشکل داشته باشه


 • رنجی

  تاریخ : ۲۵ - مرداد - ۱۴۰۱

  آمار طلاقهای جدید از هر ۱۰تا ۸تاش دلیلش خیانته و ۷تاش مربوط به خانومها میشه.دیگه قضادت با خودتون


 • شقایق

  تاریخ : ۲۵ - مرداد - ۱۴۰۱

  من خودم ۱۳ ساله همسرم خیانت میکنه دلیلی نمبینم که اون خوی حیوانی پیدا کرده منم مثل اون باشم تمام مواردی که گفته شده رد میکنم فقط همینه که بر میگرده به اصالت خانوادگی به طمع به بی بند وباری البته من تو این مدت فقط شلخته شدم دستم به کار و تمیزی زندگی مثل قبل نیستم فقط غذا و ظرفشویی لباس بچه وشبها با خدا حرف میزنم و گریه میکنم چرا چرا چرا


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۵ - مرداد - ۱۴۰۱

  خیانت مثل مردن میمونه زندگی سرد وبی روح میشه کسی که خیانت می‌کنه چه مرد وچه زن این خیانتی که کرده ادامه پیدا می‌کنه ود ر آینده اگر بچه یا نامو .س داشته باشه حتما سر بچه وناموسش میاد من دیدم که میگم خودم یه نمونشم اول پدرم وبعد شوهرم


 • مهدی

  تاریخ : ۲۶ - مرداد - ۱۴۰۱

  سلام یه ضرب المثل هست که میگه، زن و شوهری با هم گرم هستن که تختوابی گرمی داشته باشن👍


 • رونا

  تاریخ : ۲۶ - مرداد - ۱۴۰۱

  خدا نصیب هیچ کس نکنه خیلی سخته خیانت خیلییی…


 • MRBV

  تاریخ : ۲۶ - مرداد - ۱۴۰۱

  فقط میخواستم خدمت همه کسانی که دارند این مطالب رو میخونن بگم تمام دلایلی که نویسنده نوشته مزخرفه و هیچکدوم ازاین علتها نمیتونه دلیلی بر خیانت زن به مردش بشه چون خیلی راحت میتونه طلاق بگیره بعد بره دنبال کثافتکاریاش مهمترین وتنهاترین علتی که زن دست به خیانت میزنه برمیگرده به ذات پلید اون زن یعنی معلوم نمیکنه توچه زمانی از زندگی زن آشویی این ذات کثیف خودشو نشون بده اگه ذاتش کثیف باشه خلاصه یاسال اول یاسی سال بعد خودشو نشون میده اون وقت دیگه فرقی نمیکنه که همه چی هم داری ولی ذات کثیف کاری میکنه که ؟؟؟؟؟؟؟


 • Rezaa

  تاریخ : ۲۶ - مرداد - ۱۴۰۱

  زن من از خوبان دنیا بود اما چون خواهرانش هرزه بودند اونم خیانتکار شد،


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۶ - مرداد - ۱۴۰۱

  اصلی ترین عامل خیانت نداشتن تقوا و عفته ، کسی که از خدا نترسه دست به هر کار غیر مشروعی می زنه


 • مجید

  تاریخ : ۲۶ - مرداد - ۱۴۰۱

  سلام به همه اگه کسی میخاد شریک جنسیش به اون خیانت نکنه فقط مال اون باشه هنگام رابطه جنسی…. رو بگیر به…. بمال و بعداً همبستر شود مجال است بعد از اون زوجین سراغ شخص سومی برند


 • حسین

  تاریخ : ۲۶ - مرداد - ۱۴۰۱

  خسته نباشید، خودت حرفاتو جمع بندی کردی؟ به هیچ وجه قابل توجیه نیست و باید دلیلشو بدونیم،


 • علی

  تاریخ : ۲۶ - مرداد - ۱۴۰۱

  برو بابا تو خودت یه متوهم بیش نیستی این چرت و پرتا چیه تحویل مردم میدی میرن با همدیگه دیگر میشن .متاسفممم .مخ ت به حایی که نخورده ایشالاه ؟


 • زینب

  تاریخ : ۲۶ - مرداد - ۱۴۰۱

  کسی ک خیانت کنه زن ومردنداره کلاباید اززندگی قیچی بشه


 • زینب

  تاریخ : ۲۶ - مرداد - ۱۴۰۱

  کسی ک خیانت کنه زن ومردنداره کلاباید اززندگی قیچی بشه


 • زینب

  تاریخ : ۲۶ - مرداد - ۱۴۰۱

  کسی ک خیانت کنه زن ومردنداره کلاباید اززندگی قیچی بشه وباید زندگی گذشته وپاک کرد


 • مرد باغیرت ایران زمین

  تاریخ : ۲۶ - مرداد - ۱۴۰۱

  خدانکنه اتفاق بیفته اما سلام فقط وفقط طلاق و یا مرگه این خبر مزخرف رو لطفا بردارید که ترویج بی غیرتی است


 • عباس

  تاریخ : ۲۶ - مرداد - ۱۴۰۱

  خوبه دفعه بعدی خودش ببرنش سره قرار تا فرصت داشته باشه اصلاح بشه


 • مهدی

  تاریخ : ۲۶ - مرداد - ۱۴۰۱

  سلام دوستان.امروز خانواده نقش مهمی در پایه ریزی اینجورمسائل دارد.بایدفرزندان آگاه باشندکه بیرون چه خطراتی فرزندان راتحدیدمیکند.وهمسران هم بایدمراقب رفتارورفت وآمدواتباط همدیگرباشند.خیلی هابیرون ازمحیط خانه اغفال وفریب میخورند.


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۶ - مرداد - ۱۴۰۱

  زنی اگه رفت تو رابطه مرد همسر دار بگیرید لتو پارش کنید تمام


 • علی

  تاریخ : ۲۶ - مرداد - ۱۴۰۱

  اگر مرد وزن وظایف خود را بدانند ودر انجام آن کوتاهی نکنند اتفاقی نخواهد افتاد قطعا چنین مسئله ای هردو طرف مقصرند


 • باران

  تاریخ : ۲۶ - مرداد - ۱۴۰۱

  این مطالب مطمعنن از طرف یه مرد نوشته شده چون مسائلی که اصلا ربطی به خیانت نداره عنوان کرده مثلا بیماری تناسلی چه ربطی به خیانت داره در ۹۹ درصد خانمها به عفونت‌های واژینال به هزار دلیل مبتلا میشن ضعف ایمنی بدن استفاده از آنتی بیوتیکها یا آلودگی خود شوهر و..بنظر بنده بعنوان یک روانشناس بزرگترین دلیل خیانت خانمها ارضا نشدن از طرف شوهر هست دوما اگر مردی خیانت بکنه قابل توجیه هست و میگن زنش کم محلی کرده بهش توجه نکرده محبت نکرده و… ولی خیانت زن حکمش مرگ و نابودی!! اگر در مورد مردها هم همین دیدگاه رو داشته باشین هیچ خیانتی اتفاق نخواهد افتاد


 • بهروز

  تاریخ : ۲۶ - مرداد - ۱۴۰۱

  ساقی این ادمین کیه اخه زن خیانت کرده باشه باید مطالب زیرکه پایه اساسی نداره انجاه بده به قول امام علی هرچی براخودت میخای برای دیگران بخاه دورجون خداراون روزنیاره خودت بودی مطالب پایین انجام میدادی


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۶ - مرداد - ۱۴۰۱

  به نظر من اگر مرد به زنش محبت کنه زن هم به مرد وهردوتا توی زندگی از طرفین کمبودی از لحاظ روحی وعاطف نداشته باشند هیچ کدوم خیانت نخواهند کرد


 • زخمی

  تاریخ : ۲۶ - مرداد - ۱۴۰۱

  زن خاعن فقط یه کار باید کرد باش
  بعد از اینکه فرصت دادی و نه به روش بیاری مستقیم ولی غیر مستقیم حالیش کنی هم تنبیه هم تشویق
  اگه ورنشد یه…حروم جفتشون


 • خدا

  تاریخ : ۲۶ - مرداد - ۱۴۰۱

  خدا شفا بده


 • محمد

  تاریخ : ۲۶ - مرداد - ۱۴۰۱

  هی روزگار ببین کارمون به کجا کشیده


 • ع

  تاریخ : ۲۶ - مرداد - ۱۴۰۱

  خدا ازت نگذره کسی که اینارو نوشته میخوای زندگی مردم سیاه کنی بگو ببینم اگه شوهرمعتادوبیصرفه باشه چی زن اینجا گناهش چیه


 • علی

  تاریخ : ۲۶ - مرداد - ۱۴۰۱

  نوددرصدا…ن درخیانت استن


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۶ - مرداد - ۱۴۰۱

  بنظرم هر رابطه ای سرد شد باید اول جدایی باشه بعد رابطه چون واقعا طرف مقابل لطمه روحی بدی میخوره


 • مارال

  تاریخ : ۲۶ - مرداد - ۱۴۰۱

  اول به اون بنده حدای که نوشته زنان همه خیانت میکند بجز اون زنهایی که یازشتن یا پیرن عرض کنم اقای محترم، زنان زیادی هستند که از زیبایی مانند ندارند این برمیگرده به عفت ایمان اون زن هر کس پایه ایمانش قوی باشه قطعا لذت را با حلال میحواد نه با حرام، که به حودش اجازه نمیده با هر مردی، همبستر بشه، و ثانیا هر وقت دیدید زنی خیانت کرد بجز اون دسته از زنانی که واقعا ذاتشون پلیده
  مرد در وجود خودش باید بگردا مشگل پیدا کنه، من به عنوان یک زن و نمیخوام از زنان دفاع کنم، هر زنی هرزه شد ایراد از مرد اون هست که بهش نرسیده، اگر مرد همه جوره زنش ساپورت کنه
  زنی که ایمانش ضعیف و برای مشکلاتش دنبال راه ووچاره میگرده قطعا آسون ترین و لذت بخش نرین راه اتخاب میکنه ودمطالب بالا همه شون صحیح نیست خیلی زنان هستند رابطه شون سرد شده ولی هرگز اهل خیانت نیستند


 • معین

  تاریخ : ۲۶ - مرداد - ۱۴۰۱

  سلام من آنم با ۱۲ سال زندگی براش ماشین خریدم مغازه ساختم به من خیانت کرد منم مهریه روکهمل بهش دادم الانم محل زندگیرو عوض کردم گوشیمو رو باختش عوض کردم الانم بادیدن ۳سال دخترا روانی شده به خدااعتماد کنید حله


 • بماند

  تاریخ : ۲۶ - مرداد - ۱۴۰۱

  درود بر مردم سرزمینم…خب خیانت که اومد وسط مردوزن نداره خودتونم گول نزنید اگه پای تعهدتون وایسین هیچ خیانتی رخ نمیده و البته بگم باهرکسی نباید رفت و امد کنین خانمهای محترمم بدونن شما ناموس مرد هستید نه مرد ناموس شما ولی آن مرد برای شماست نه کس دیگه…ولی آدم خیانتکار رو باید یه سوراخ به اندازه سکه تو کله اش درست کرد…حق نگهدارتون


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۶ - مرداد - ۱۴۰۱

  درود بر مردم سرزمینم…خب خیانت که اومد وسط مردوزن نداره خودتونم گول نزنید اگه پای تعهدتون وایسین هیچ خیانتی رخ نمیده و البته بگم باهرکسی نباید رفت و امد کنین خانمهای محترمم بدونن شما ناموس مرد هستید نه مرد ناموس شما ولی آن مرد برای شماست نه کس دیگه…ولی آدم خیانتکار رو باید یه سوراخ به اندازه سکه تو کله اش درست کرد…حق نگهدارتون


 • معین

  تاریخ : ۲۶ - مرداد - ۱۴۰۱

  سلام زات ادمرو نمیشه عوض کنی من همسرم با تمام امکانات که براش فراهم کردم با دوتا دختر ئه‌م خیانت کرد قانون عوضی باتمام اسناد بچهارو داد به اون تا مثل خودش بارشون بیاره ولی منم بعد از این که وکیل کاری برام نورد بچهارو بردم برا دیدنی فرار کردم الان که رسیدن به سن تکلیف دستش از چاره کوتاهه وخداروشکر مهریه پول نقدی که ازمن گرفته همرو داده رفته لاشی شده شکایتم کرد ردصلاحیت شد ولی به نظر من مرد یا زن خیانتکار باید از بندن تکه تکه کنن من بهد خر ۳۷ سال سن و۴سال مجردی قسم میخورم هنوز دستم به عمدی به کسی نخورده چه برسه بخام خیانت کنم حتی بخودم


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۶ - مرداد - ۱۴۰۱

  با سلام
  اگر همه وظایف شون بدونن کمتر این اتفاقات میفته
  علی‌الخصوص زنان عزیز
  مرد که بیشتر درگیر مشکلات خانمها با چشم هم چشمی مشکلات خانوادگی رو بیشتر می‌کنند چون درآمد کفاف زندگی رو نمی کنه
  فکر مردا درگیر مخارج میشه
  مردا بیشتر تو استرس می‌مانند
  بعد مردا سرد وبی روح میشن


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۶ - مرداد - ۱۴۰۱

  بی غیرت بدرد نمی خورد مگه میشه فقط طلاق راه حله


 • حمید

  تاریخ : ۲۶ - مرداد - ۱۴۰۱

  به نظر من موبایل از زمانی که وارد زندگی مردم شد بعنوان تیغ دو دم عمل کرده و از طرفی فقر و ساعات کاری کارمندان شاغل و خستگی های مفرط بعداز کار و چشم و هم چشمی خانومها مهمترین دلایل هست البته آقایون هم هستند که خیانت میکنند و دلیلش زشت بودن همسر و انتخاب کردن همسر توسط والدین و ازدواجهای عشیره ای و سنتی و محدود کردن بیش از حد تعصبی و … هست


 • حسین

  تاریخ : ۲۶ - مرداد - ۱۴۰۱

  باسلام به نظرمن اگه زن خیانت کرد هرچقدرهم عاشقش باشی بهتره اون زندگی روتمومش کنی چون تاابد اون مرد به یک چشم زن خیانتکار تا ابد بهت نگاه میکنه واون زن هم تاابد باید باعذاب زندگی کنه حداقل اجازه بدین خودتون باآرامش زندگی کنید


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۶ - مرداد - ۱۴۰۱

  نگران نباشید درست میشه


 • رضا

  تاریخ : ۲۷ - مرداد - ۱۴۰۱

  مشکل اینجاست که شما فقط زنها را نوشتی پس مردها چی


 • رضا

  تاریخ : ۲۷ - مرداد - ۱۴۰۱

  مشکل اینجاست که خیلی‌ها شل شلوار هستن ……


 • نگار

  تاریخ : ۲۷ - مرداد - ۱۴۰۱

  واقعا همه نظرات روخوندم ازمتن آدمین خاک برسربهتربودن اون اقای که خیانت دیدن دیدی چقد سخته منم زنم‌خیانت دیدم‌ درک کردم اونی که نوشت مثل سوراخی روقلب ولی من موندم بخاطر دخترم خدا کنه خدا خودش جواب بده چون شوهرم‌با زن متاهل رفیق خودش بود بگم‌جنگ ناموسی پیش میاد چون خیلی مدارک هم‌دارم که ثابت کنم بچه زنه ازشوهرم ولی سکوت کردم ن از ترس ازابروی اینده خانواده شوهرم وجون دخترم


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۷ - مرداد - ۱۴۰۱

  با سلام و ادب و احترام …تمام این مشکلات بستگی به مرد تونه داره ..مطمئن باشید که خیانت زن در پاسخ خیانت مرد هست …اگر مرد سلامت باشد و ناموس مردم را ناموس خودش بداند ..تحت هیچ شرایطی زنش خیانت گر نمی‌شود….درصد بالایی از آقایون خیانت گر و دنبال ناموس مردم هستند…شاعر میگه مزن بر در کسی که می‌زنند بر درت ..یا خودت یا … یا …ت…مرد خونه سلامت اخلاقی داشته باشد زن خونه اصلا خیانت گر نمی‌شود..


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۷ - مرداد - ۱۴۰۱

  امروز در جامعه ما در صد بالایی از مردان خیانت کار هستند …..با مرد خیانت کار چکار باید کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۷ - مرداد - ۱۴۰۱

  من یک زن هستم وقتی در قزوین ساکن بودیم خیانت دیدم یک زن به اسم معصومه…. که با شوهرم همکار بود با هم وارد رابطه شدن و یک روز من ناغافل رسیدم خونه چیزی که دیده بودم اصلا برایم باور کردنی نبود اون لحظه هیچی نمیتونستم بگم فقط از داخل شکستم خورد شدم بعد از اون اتفاق فقط زندگی کردم چون علاقه و دوست‌داشتنم یکجا پرپر شد خدا از اینجور زنها نگذره که با زندگی‌های مردم بازی میکنن چند سال از این ماجرا میگذره ولی من هر لحظه به لحظه رو یادم هست فقط میتونم بگم رازی نیستم اگر حقی دارم ازشون نمیگذرم امیدوارم خدا هم نگذره


 • حمید

  تاریخ : ۲۷ - مرداد - ۱۴۰۱

  مگه خیانت زنهای الان دلیل میخواد.مگه مادران دهه ۳۰ و ۴۰ و ۵۰ تو رختتواب ابریشم بزرگ شدن اوناا هرگز خیانت نکردن.دهه … و بچه هاشون فاجعه شدن😂


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۷ - مرداد - ۱۴۰۱

  منشا تموم این خیانتها فقطو فقط بی بندوباری و فضای مجازی اللخصوص اینستا هستش…این ک نشد حرف ک مثلا ی مدت سر مشکلات کاری اقتصادی جامعه با زنت سرد شی بعد اون بره خیانت کنه…اینا چه توجیهات مزخرفیه…مرد مهریه بندازه بعد زن بره خیانت کنه.اخرشم زندگیو اعصابو روانه ابروی اچن مرد بدبختو نابود کنه چ مهریشم بگیرع


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۷ - مرداد - ۱۴۰۱

  منشا تموم این خیانتها فقطو فقط بی بندوباری و فضای مجازی اللخصوص اینستا هستش…این ک نشد حرف ک مثلا ی مدت سر مشکلات کاری اقتصادی جامعه با زنت سرد شی بعد اون بره خیانت کنه…اینا چه توجیهات مزخرفیه…مرد مهریه بندازه بعد زن بره خیانت کنه.اخرشم زندگیو اعصابو روانه ابروی اون مرد بدبختو نابود کنه چ مهریشم بگیره…


 • هدیه

  تاریخ : ۲۷ - مرداد - ۱۴۰۱

  خیانت چرا نمیگید مردا خیانت به زنشون میکنن اخرشم بیان بگن خانمم معذرت میخوام وقتی خانمش مچش و میگیره بنظر شما این زن دیگه به کسی میتونه اعتماد کنه ‌میشه فروپاشی مزمن مرگ تدریجی یک زن که همه اش باخودش کلنجار میره وبگه من که چیزی براش کم نذاشتم


 • بروس علی

  تاریخ : ۲۷ - مرداد - ۱۴۰۱

  جواب خیانت زن اگه مرد بفهمه چیه ؟زنده …۲…. بی جواز ۳س…ل ۴طلاق ۵س…ش کن. مردش مرد باشه غیرت سرش باشه


 • هستی

  تاریخ : ۲۷ - مرداد - ۱۴۰۱

  به نظر من اگر از اول ازدواج بر اساس علاقه و عاشقانه باش هیچ وقت خیانتی صورت نمی‌گیرد


 • آرش

  تاریخ : ۲۷ - مرداد - ۱۴۰۱

  مقصر اصلی خیانت زن فقط و فقط شوهرشه.وسلام


 • ساحل

  تاریخ : ۲۷ - مرداد - ۱۴۰۱

  بنظر من کسی از کسی خبر نداره زن مرد … بی خیال باشید 🤪🤪🤪🤪


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۷ - مرداد - ۱۴۰۱

  برای یک لحظه لذت چه کار زشتی رامرتکب می شوند وچه هزینه سنگینی را می پر دارند از هم پاشیدن خانه وخانواده و امراض خاص خودش نمی ارزد


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۷ - مرداد - ۱۴۰۱

  سلام،بنظر من اینا همش توجیه ،من برم خیانت کنم همه چی رو زیر پا بزارم چون……فک نکنم توجیه خوبی باشه،وقتی خودمون انداختیم جلو سیلی که میدونین عاقبتش چیه پس دنبال توجیه نباشید


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۷ - مرداد - ۱۴۰۱

  وقتی پشتشون گرمه چرا خیانت نکنن، وقتی هیچ برخوردی نمیشه تا عبرتی باشه چرا خیانت نکنن،تازه باچن تا جمله چرند دارن عادی سازی میکنم شأن انسان اومده پایین خوی حیوانی گرفتیم همه میپرن بهم خاک تو سرمون


 • فریاد

  تاریخ : ۲۷ - مرداد - ۱۴۰۱

  زن ک خیانت میکنه تابلو هست،مگه دیگه مرد خیلی ساده باشه یا نخواد بپذیره ..


 • ازرانی

  تاریخ : ۲۷ - مرداد - ۱۴۰۱

  والا زمانه بد ریخته بهم.
  یعنی بدونی زن خیانت کرده و کنار دیگری و یا دبگران خوابیده، بهش سرکوفتم نزنن، بعد بره جون بکنه، کار کنه و حتی زندگیش لنگ پول نباشه و این فکر رو تو سرش اینور و اونور کنه.
  چه اتفاقی افتاده تو این مملکت غیرتمند.
  باید رهاش کنی تا بدونه چه اشتباهی کدده.
  طلاق بدی، و حتی اگه مرد خیانت کرد زن طلاق بگیره.
  تا هر شل غیرتی برسه به نتیجه کارش.


 • قصاص میگیرم

  تاریخ : ۲۷ - مرداد - ۱۴۰۱

  این عین واقعیت نوشته خاک بر سر من که تمام تمرکزم رفاه برای زنم بود
  ولی کنترل کردن فایده نداره
  در مرحله اول دخترم رو از اون زن لاشی گرفتم
  الآنم هم منتظر فرصتم
  بخدا هر دو آنها مستحق…. زدن هستن
  من میکنم
  یکماه درگیر از بین بردن این لجن ها هستم
  ولی کسانی که اول این مطلب رو میخوانند بفهمند عین حقیقته
  تا دیر نشده جلو خطا رو بگیرید
  که بعدش خودتون رو نابود میکنید


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۷ - مرداد - ۱۴۰۱

  از قدیم می گفتند که زنان را پشت پرده نگه دارید که مردی به غیر از شوهرانشان را نبینند
  اما این روزها بر عکس شده


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۷ - مرداد - ۱۴۰۱

  ب نام خالق افرینش
  ۱.با تمام وجود دوست داشتن،عاشق بودن،باهم روراست بودن،اعتمادو…اگربا همه ی خوبیهات خیانت کرد باید…..من‌ واقعا زندش نمیزارم البته هنوز مجردم


 • علیرضا حمزه

  تاریخ : ۲۷ - مرداد - ۱۴۰۱

  خاک بر سر مردی ک اصلا … فرقی نمیکنه


 • بهرام

  تاریخ : ۲۷ - مرداد - ۱۴۰۱

  کل مطلب رو خونده
  اولش بخاطر کارهای خودم که درگیر یکسری مشکلات دولتی شده بودم زنم رو فرستادم دنبال کارهام چون تنها نمیتونیتم، کم کم دیدم زنم خیلی منت سرم میگذاره، به تلفنها مشکوک میشدم، بلد بود مخفی کنه، خلاصه اینو بگم زندگیمون به با فنا رفت، در کل واقعیته
  من دخترم رو ازش گرفتم
  اونم چون منو می‌شناخت فرار کرده ، اتفاقا اون مرد بیشرفی هم که باهاش افتاده بود فرار کرده، چون گزارش منو دادن مامورین زمانی که سلاح گرفته بودم ازم گرفتن ، الان آزادم ولی پیداشون میکنم
  قسم خوردم …. بدم
  پس دقت کنید ، مثل من نشوید، هر روز ، هر ساعت به خودم میگم فقط چرا من
  ساده نباشید ، اعتماد هم نکنید
  من که دیوانه شدم
  خدا نسیب هیچ کس نکنه


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۸ - مرداد - ۱۴۰۱

  شوهر منم یک‌انسان لوده روانی هست چون جنک دعوا میکنه همیشه مرا سرزنش سر کوب میکنه بامن خیلی بی حد حتا به سر کدام حرف های ناچیز بی معنی به گپ های اندک جنک دعوا راه می اندازد و دیگه یک روز هم همرایم محبت مهربانی عشق علاقه نکرده خدا روابط زناشویی همرایم نداره محبت هم که همراهیش میکنم یک انسان زیشت تند اس که اهمیت نمیدهد منم به هر قیمت شوه مجازاتش میکنم چون واقعن به روح روانم صدمه زده مرا از زنده گی ام خسته کرده میخواهم با سخت عذاب مجازاتش کنم و انتقام همه چی را ازش بیگیرم


 • حقیقت

  تاریخ : ۲۸ - مرداد - ۱۴۰۱

  به امید خدا این فکر پلید تو سر کسی نیاد.خیانت زن ومرد نداره،اگه به هر دلیلی هر کدومشون از نفر دیگه ای خوششون اومده باید بشینن باهم صحبت کنن واز هم جدا بشن.حداقل آسیب روحی وروانی و…اینطوری برای دوتاشون کمتر. اگه خدایی نکرده خیانتی بوجود بیاد هزارتا مشاور وروان شناس هم نمیتونه درستش کنه.


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۸ - مرداد - ۱۴۰۱

  برخورد با این جور زنها یک راه داره فقط متارکه و اصلا اقدام فیزیکی اشتباه . باید به آینده فکر کرد


 • داود

  تاریخ : ۲۸ - مرداد - ۱۴۰۱

  برخورد با این جور زنها یک راه داره فقط متارکه و اصلا اقدام فیزیکی اشتباه . باید به آینده فکر کرد


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۸ - مرداد - ۱۴۰۱

  جواب خیانت فقط باید طلاق باشه ولی زیاد هستن مردایی که زنشون خیانت کرده بازم بهش اعتماد کردن به زندگیشون راه دادن من دیدم که میگم یه زنی که با برادر شوهرش خوابیده بازم شوهرش قبولش داره میگه تقصیر برادرم بوده از راه به درش کرده خیانت توجیه نداره چه زن چه مرد خواهشا با خیانتکارارو به سزای عملشون برسونید این چیه ببخشید بگذرید واقعا عقلانی نیس اونوقت همه دنیا به گند میکشه خواهشا این مجازی هارو بردارید تا دنیا به گوه نکشیده شده


 • مانیسا البلوچی

  تاریخ : ۲۸ - مرداد - ۱۴۰۱

  کمبود محبت باس خیانت زن میشه و مردان بدون کمبود محبت خیانت میکنند


 • محمدمیرزای۲

  تاریخ : ۲۸ - مرداد - ۱۴۰۱

  این چرندیات چیه که تونوشتی مرتیکه حتمن میخای برا مردم بی غرت شدن یادمیدی زن اگه خیانت کرد باید درجا … کنی بفهم نفهم


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۸ - مرداد - ۱۴۰۱

  باید زن کثیف رو …..کرد تمام


 • last

  تاریخ : ۲۸ - مرداد - ۱۴۰۱

  نویسنده نا محترم‌.این نکات و نشانه های خیانت رو ک نوشتی خیلی ها ب علت های دیگه ی دارن،از جمله مشکل مالی،بیماری ک پنهان کنند،مشکلات دعوای فامیلی و…حالا ب هر حال حداقل از ۱۰۰نفر ۱ نفر پیدا میشه دلایل منو داشته باشه،تو چرا میای با این جملات حتی زندگی اون ۱خانواده رو دچار آشفتگی و ویرانی میکنی.


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۸ - مرداد - ۱۴۰۱

  چقدر مطلب پوچی بود. این دلایل که اصلا نشان خیانت نیست. ضمنا ما یک کشور مسلمانیم فرد متاهل خیانتکار باید سنگسار بشه. پس این حرفهای پوچ رو تحویل ملت ندهید.


 • حسن

  تاریخ : ۲۸ - مرداد - ۱۴۰۱

  زنی ک خیانت کرد باید … گذاشت رو …. ومردی ک خیانت کنه هم همینطور ..وسلام این همه متن دیگه لازم نداره بنویسی


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۸ - مرداد - ۱۴۰۱

  دلیل خیانت زنان ، شوهرانشان است، اگه شوهر به زنش احترام بذاره ، اگه شوهر نیازهای زنش را تامین کنه ، هر نیازی ، نیاز به خوراک ، پوشاک ، عشق ، محبت ، آدم حساب کردن ، دیده شدن، و همچنین ، اگه شوهر همراه با مهربونی و احترام یه مقدار اقتدار و مردونگی هم داشته باشه (در واقع هژمونی) اونوقت زن هم از شوهرش میترسه و هم شوهرشو دوست داره و نمیتونه خیانت کنه ، البته به شرطی که مرد هم خیانت نکنه و خودشو فدای خانواده کنه ، نه اینکه خانواده را فدای خودش کنه


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۸ - مرداد - ۱۴۰۱

  دلیل خیانت زنان ، شوهرانشان است، اگه شوهر به زنش احترام بذاره ، اگه شوهر نیازهای زنش را تامین کنه ، هر نیازی ، نیاز به خوراک ، پوشاک ، عشق ، محبت ، آدم حساب کردن ، دیده شدن، و همچنین ، اگه شوهر همراه با مهربونی و احترام یه مقدار اقتدار و مردونگی هم داشته باشه (در واقع هژمونی) اونوقت زن هم از شوهرش میترسه و هم شوهرشو دوست داره و نمیتونه خیانت کنه ، البته به شرطی که مرد هم خیانت نکنه و خودشو فدای خانواده کنه ، نه اینکه خانواده را فدای خودش


 • 0023

  تاریخ : ۲۸ - مرداد - ۱۴۰۱

  …شعر چی میگید چه کسی واسه خیانت کردن دلیل میخاد


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۹ - مرداد - ۱۴۰۱

  زن نیاز به ریلکسیشن و …. و سرکشی مناسب شوهر داره اگر شوهر در اثر کار زیاد به…بالا که اشاره کردم سر کشی نکند و انجام وظیفه نکند زن بدنبال یه… دیگر جایگزین میگردد امیدوارم تونسته باشم مفهوم رو رسانده باشم


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۹ - مرداد - ۱۴۰۱

  ذات بدنیکونگردد اصا دخترمجردهم باشه باید حریمش از هرآدم لذت طلبی خالی باشه .چه معنی داره زنی که همسر داره خیانت کنه این زن قبل ازاینکه به مردش خیانتش کته به قداست وغرور وزن بودن خودش خیانت کرده میشناسم دختران وزنانی که دراوج جوانی وزیبایی نجابتشون خط قرمزشون بوده وهست اما قبل ازازدواج خوب تحقیق کنید اگه ازطرف خانواده سابقه ی بدی داشتن وپاکدامن نبودن سمت این دخترانرین بهتره مردهم حق خیانت نداره اماخیانت مرد دلیل براین نیست که یک زن بالاترین گوهری که خدادروجودش گذاشته واون عفتش هست به پای هم آدم هوسرانی فداکنع.بسیاری ازموارد زنا خودشون کرم دارن وگرنه خانم هست تواوج جوانیش تنهاست اما به خودش وحریمش احترام میذاره.


 • خورشیدپویان

  تاریخ : ۲۹ - مرداد - ۱۴۰۱

  ذات بدنیکونگردد اصا دخترمجردهم باشه باید حریمش از هرآدم لذت طلبی خالی باشه .چه معنی داره زنی که همسر داره خیانت کنه این زن قبل ازاینکه به مردش خیانتش کته به قداست وغرور وزن بودن خودش خیانت کرده میشناسم دختران وزنانی که دراوج جوانی وزیبایی نجابتشون خط قرمزشون بوده وهست اما قبل ازازدواج خوب تحقیق کنید اگه ازطرف خانواده سابقه ی بدی داشتن وپاکدامن نبودن سمت این دخترانرین بهتره مردهم حق خیانت نداره اماخیانت مرد دلیل براین نیست که یک زن بالاترین گوهری که خدادروجودش گذاشته واون عفتش هست به پای هم آدم هوسرانی فداکنع.بسیاری ازموارد زنا خودشون کرم دارن وگرنه خانم هست تواوج جوانیش تنهاست اما به خودش وحریمش احترام میذاره.


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۹ - مرداد - ۱۴۰۱

  سلام چرا زن متاهل باید به شوهر ش خیانت کنه مجازاتش اونجا تو خارج زندانی است


 • میثم

  تاریخ : ۲۹ - مرداد - ۱۴۰۱

  ای خدا این خیانت کاران را نابود کنه انشالله خیلی پرو هستن


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۹ - مرداد - ۱۴۰۱

  بزار خوش باشن تنوع نیازه


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۹ - مرداد - ۱۴۰۱

  اینایی که نوشته شده همشون چرت و پرت تو این جامعه زندگی میکنیم مرد کوتاهی کنه اخلاق زن عوض بشه بگن خیانت کرده همینطوری دهن مردها رو نمیشه بست با این حرفاتون بیشتر زندگی خراب میکنید


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۹ - مرداد - ۱۴۰۱

  اینایی که نوشته شده همشون چرت و پرت تو این جامعه زندگی میکنیم مرد کوتاهی کنه اخلاق زن عوض بشه بگن خیانت کرده همینطوری دهن مردها رو نمیشه بست با این حرفاتون بیشتر زندگی خراب میکنید


 • علی

  تاریخ : ۲۹ - مرداد - ۱۴۰۱

  سلام موضوع فضای زندگی رو جدی بگیرید
  زوندگی در فضاهای مسموم (شامل محل کار محله یا آپارتمان.همسایه وفامیل .وشهری که درآن زندگی میکنید فوق العاده بر شما وخانوادهتان تاثیر گزار است


 • ناشناش

  تاریخ : ۲۹ - مرداد - ۱۴۰۱

  والا تو فضای مجازی همش خیانت وقتی مرده تو فضای مجازی می نویسه برا زنه تو عشق منی بعد میره بایکی دیگه یا برعکس بگیم زنه نمی تونیم بگیم خیانت فقط تو مردها این دوره زمونه شده خیانت بازی در فضای مجازی خیانت زیاد تا اون دنیا هرکی خیانت کرد جوابش و پیش خدا میده


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۹ - مرداد - ۱۴۰۱

  صددرصدمدهانمردن


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۹ - مرداد - ۱۴۰۱

  شاید بعضی ارزن وشوهرهاازاول زندگی باهم همفکرنیستن یاباهم دردودل نمیکنن دلیل نداره. که بگیدزن خیانت میکنه بعضی ازمردهاباهمسرش درموردهیچ چیزی صحبت نمیکنه پنهان کاره زن هم به مرورزمان سردمیشه ولی خیانت نمیکنه


 • فقط خدا

  تاریخ : ۳۰ - مرداد - ۱۴۰۱

  هرانسانی مردیازن فرقی نداره اگه ایمان به خداوروزجزا داشته باشه وتقوای الهی داشته باشدهرکدام بخاطر خوف ازخداهیچ گاه به فکر خیانت نخواهد بودوهرشخص مسول رفتار وکردار خویش است توجیهی در کار نیست


 • فقط خدا

  تاریخ : ۳۰ - مرداد - ۱۴۰۱

  جای هیچ توجیح برای خیانت چه مرد یا زن نیست کسی که خوف الهی درقلبش باشد وایمان به خدا روز جزا داشته باشد به هیچ وجه به خیانت فکر نخواهد کرد.باشد که جزء هدایت یافتگان درگاه الهی باشیم


 • فقط خدا

  تاریخ : ۳۰ - مرداد - ۱۴۰۱

  انشاالله که از هدایت یافتگان درگاه الهی باشیم