• ۰۸ / آبان ۱۳۹۸ / ۶:۵۰
  • شناسه خبر : 16352
در محور سیرجان – نی ریز

کشف یک محموله بزرگ مواد مخدر در نی ریز فارس

در یک عملیات اطلاعاتی و پلیسی توسط مأموران انتظامی شهرستان و در صبح امروز بزرگترین محموله مواد مخدر دهه اخیر به میزان ۱۰۴۰ کیلو تریاک در نی ریز کشف شد.به گزارش اول فارس به نقل از دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نی ریز، مأموران انتظامی شهرستان در یک عملیات اطلاعاتی و پلیسی، موفق به کشف […]

در یک عملیات اطلاعاتی و پلیسی توسط مأموران انتظامی شهرستان و در صبح امروز بزرگترین محموله مواد مخدر دهه اخیر به میزان ۱۰۴۰ کیلو تریاک در نی ریز کشف شد.به گزارش اول فارس به نقل از دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نی ریز، مأموران انتظامی شهرستان در یک عملیات اطلاعاتی و پلیسی، موفق به کشف بزرگترین محموله مواد مخدر طی یک دهه اخیر در شهرستان شدند.
رسول ابراهیمی درباره نحوه کشف این محموله گفت : مأموران واحد پلیس مبارزه با مواد مخدر نی ریز که چتر اطلاعاتی دقیق و هوشمندانه ای را از مدتها قبل در گستره وسیعی از چند استان گسترده بودند، توانستند بزرگترین محموله مواد مخدر سالهای اخیر را در ساعت ۷ بامداد سه شنبه ۷ آبان ماه و در محور سیرجان – نی ریز کشف کنند.
این عملیات سرانجام با همکاری مأموران ایست و بازرسی قطرویه به پایان خود رسید و کامیون حامل محموله در این پست بازرسی توقیف و محموله ۱۰۴۰ کیلو گرمی تریاک داخل آن کشف گردید. این محموله به عنوان علوفه، درون یک کامیون تک ۱۰ تن و به صورتی بسیار مبتکرانه جاسازی شده و در حال انتقال بود. ابراهیمی افزود : در این راستا ۲ قاچاقچی حدوداً ۴۰ ساله که از اهالی استان فارس بودند، دستگیر شده و اکنون در بازداشت به سر می برند و تحقیقات از  قاچاقچیان دستگیر شده همچنان در جریان است.
بر اساس این گزارش، در ۲۱ شهریورماه سال جاری نیز یک محموله بزرگ و بی سابقه تریاک به وزن ۱۰۳۲ کیلو گرم، توسط نیروی انتظامی و با همکاری سپاه نی ریز در شهرستان کشف شد.

بیشتر بخوانید:

کشف یک باغ پر از تریاک خالص در استان فارس
جزئیات مرگ وحشتناک ۳ نفر در یک خانه در نی ریز
تجمع و اعتراض کارگران سنگ کوبی شهرک صنعتی نی ریز

ثبت دیدگاه