• 02 / آذر 1401 / 9:12
  • شناسه خبر : 98409

کشف هزاران لنت تقلبی فقط در یک فروشگاه لوازم یدکی شیراز !

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس با اشاره به کشف ۲ هزار لنت تقلبی در شیراز، گفت: حکم واحد صنفی متخلف در این زمینه صادر شد.

عکس آرشیوی است

به گزارش اول فارس به نقل  از روابط عمومی اداره کل تعزیرات حکومتی فارس، غلامرضا سالاری گفت: با گزارش بازرسین سازمان صمت در خصوص فروش کالای تقلبی توسط یک واحد صنفی لوازم یدکی در شهر شیراز ، پرونده ای جهت بررسی موضوع در تعزیرات حکومتی استان تشکیل شد.
سالاری افزود : بر اساس این گزارش ، حدود ۲ هزار عدد لنت تقلبی در فروشگاه مذکور کشف و ضبط شده که با احضار متصدی واحد صنفی به تعزیرات ، تحقیقاتی در این رابطه انجام شد.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس اضافه کرد : با توجه به محرز بودن تخلف این واحد صنفی در عرضه کالای تقلبی به مشتریان ، شعبه رسیدگی کننده حکم به جریمه یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریالی(۱۵۰ میلیون تومان) فرد متخلف صادر کرد.

به گزارش اول فارس  ، لنت‎ ترمز از جمله قطعات فوق‎ ایمنی خودرو است که متاسفانه همواره افرادی بدون در نظر گرفتن درصد بالای ایمنی این قطعه، به دنبال سهمی از سود فروش این قطعه پرمصرف در بازار هستند و با عرضه لنت های تقلبی، حوادث و تصادفات زیادی را در جاده ها رقم زده اند.

شما هم نظرتان را بنویسید

بیشتر بخوانید:

مائده دختر ۱۶ ساله کنگانی چگونه در شیراز کشته شد ؟
پادرا پلاس لانگ خودروی جدید زامیاد+مشخصات فنی و تصاویر
استوری جنجالی سارا و نیکا فرقانی در باره دختر اصفهانی گمشده در شیراز

ثبت دیدگاه

  • رضا

    تاریخ : ۲ - آذر - ۱۴۰۱

    ۱۵۰تومن؟؟؟!!!!اینا که هر روز داراییشون در نتیجه تورم افسار گسیخته دو برابر میشه