• ۲۰ / خرداد ۱۴۰۰ / ۱۶:۱۷
  • شناسه خبر : 56759

کشف ۱۵۰ میلیارد خودرو ایرانی از حیاط یک خانه در استان فارس

با هوشیاری ماموران انتظامی از حياط یک منزل مسكوني 44 دستگاه خودرو احتكار كشف شد.

 

جانشین فرمانده انتظامی استان فارس گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی “لارستان” موفق شدند ۴۴ دستگاه انواع خودرو احتکار شده به ارزش ۱۵۰ میلیارد ریال از یک منزل مسکونی کشف کنند.

به گزارش اول فارس، سردار “یوسف ملک‌زاده” با اعلام این خبر بیان کرد: مأموران اداره مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی لارستان از اخباری مبنی بر نگهداری و احتکار خودرو در حیاط یک منزل مسکونی واقع در یکی از محله‌های این شهرستان مطلع و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: بلافاصله ماموران با هماهنگی مقام قضائی به محل مورد نظر اعزام و در بازرسی از آن مکان موفق شدند ۱۶ دستگاه پژو پارس، ۱۰ دستگاه پژو ۴۰۵، ۶ دستگاه  دنا، ۴ دستگاه پژو ۲۰۷، ۳ دستگاه وانت نیسان و ۵ دستگاه ساینا، هایما، سمند، جک و تیبا که فاقد مدارک ورودی و خروجی و احتکار شده بود کشف کنند.

جانشین فرمانده انتظامی استان فارس با بیان اینکه ارزش این محموله احتکار شده برابر نظر کارشناسان، ۱۵۰ میلیارد ریال برآورد شده است، تصریح کرد: در این خصوص ۲ نفر مالک خودروها به مراجع قضائی معرفی شدند.

سردار “ملک‌زاده” تصریح کرد: پیشگیری از جرایم نیازمند عزم همگانی است و از شهروندان درخواست می‌شود هرگونه موارد مشکوک را از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

عضو گروه واتساپ اول فارس شوید

بیشتر بخوانید:

ساده انگاری کرونا در استان فارس کار دست مردم داد
حاج مرتضی ابوطالبی درگذشت
مقایسه طراحی ، فنی و شرایط بازار: چری آریزو ۵ توربو و دنا پلاس توربو اتوماتیک

ثبت دیدگاه