• 25 / تیر 1401 / 17:55
  • شناسه خبر : 89899
  • منبع خبر: فرارو

ارزان ترین و گران ترین بسته‌های مکالمه همراه اول و ایرانسل +مقایسه

خرید بسته مکالمه هزینه تماس را به ازای هر دقیقه تا ۱۵ تومان کاهش می‌دهد. امسال تعرفه هر دقیقه تماس تقریبا ۶۰ تومان و این رقم با خرید بسته مکالمه در بهترین حالت تا ۴۵ تومان تقلیل پیدا می‌کند. ایرانسل و همراه اول این بسته‌ها را برای مشترکان اعتباری و دائمی جدا کردند. گران‌ترین بسته مکالمه همراه اول برای مشترکان دائمی هزار دقیقه تماس رایگان درون شبکه را فراهم می‌کند و ۴۴ هزار و ۹۰۰ تومان فروخته می‌شود.

گران ترین و ارزان ترین بسته‌های مکالمه همراه اول و ایرانسل +مقایسه

آن‌هایی که سیمکارت اعتباری این اپراتور را دارند، گران‌ترین بسته مکالمه را ۴۱ هزار و ۹۰۰ تومان می‌خرند و امکان استفاده از ۸۰۰ دقیقه مکالمه رایگان را خواهند داشت. در اپراتور ایرانسل گران‌ترین بسته مکالمه که هزار دقیقه حجم دارد، ۴۵ هزار تومان به مشترکان اعتباری فروخته می‌شود و دارندگان سیمکارت‌های دائمی گران‌ترین بسته مکالمه را ۳۲ هزار تومان خریداری می‌کنند و حجم این بسته ۸۰۰ دقیقه است. رایتل به‌عنوان سومین اپراتور همراه فقط یک بسته مکالمه ارائه می‌کند و آن را با حجم ۵۰۰ دقیقه‌ای، ۱۷ هزار تومان به مشترکان خود می‌فروشد.

بسته مکالمه همراه اول

خرید بسته مکالمه همراه اول برای مشترکان دائمی و اعتباری این اپراتور تاحدودی تفاوت دارد. ارزان‌ترین بسته مکالمه همراه اول برای مشترکان دائمی این اپراتور ۱۰ هزار و ۹۰۰ تومان فروخته می‌شود و ۲۰۰ دقیقه حجم دارد. در سوی مقابل گران‌ترین بسته مکالمه همراه اول برای مشترکان دائمی ۴۴ هزار و ۹۰۰ تومان ارزش دارد و فرصت هزار دقیقه مکالمه را فراهم می‌کند. این وسط بسته‌های ۳۰۰، ۵۰۰ و ۷۰۰ دقیقه مکالمه را همراه اول به مشترکان دائمی خود به‌ترتیب ۱۵ هزار و ۹۰۰ تومان، ۲۴ هزار و ۹۰۰ تومان و ۳۴ هزار و ۹۰۰ تومان عرضه کرده است. اگر جزو مشترکان اعتباری این اپراتور هستید، پنج انتخاب برای خرید بسته مکالمه همراه اول خواهید داشت. ارزان‌ترین آن‌ها ۹ هزار و ۴۰۰ تومان ارزش دارد و ۱۵۰ دقیقه حجم آن است. گران‌ترین بسته مکالمه همراه اول برای مشترکان اعتباری ۴۱ هزار و ۹۰۰ تومان به‌فروش می‌رسد و با خرید آن امکان استفاده از ۸۰۰ دقیقه مکالمه را خواهید داشت. همچنین خرید بسته‌های مکالمه ۲۵۰، ۴۰۰ و ۶۰۰ دقیقه‌ای همراه اول برای مشترکان اعتباری این اپراتور به‌ترتیب ۱۴ هزار و ۹۰۰ تومان، ۲۲ هزار و ۹۰۰ تومان و ۳۲ هزار و ۹۰۰ تومان تمام می‌شود. نکته مهم این است که مدت استفاده از این بسته‌ها یک ماهه است، به این قیمت‌ها، موقع خرید ۹ درصد مالیات اضافه می‌شود و امکان خرید همزمان دو بسته وجود ندارد.

انواع بسته مکالمه همراه اول
سیمکارت حجم بسته قیمت
دائمی ۲۰۰ دقیقه ۱۰ هزار و ۹۰۰ تومان
دائمی ۳۰۰ دقیقه ۱۵ هزار و ۹۰۰ تومان
دائمی ۵۰۰ دقیقه ۲۴ هزار و ۹۰۰ تومان
دائمی ۷۰۰ دقیقه ۳۴ هزار و ۹۰۰ تومان
دائمی هزار دقیقه ۴۴ هزار و ۹۰۰ تومان
اعتباری ۱۵۰ دقیقه ۹ هزار و ۴۰۰ تومان
اعتباری ۲۵۰ دقیقه ۱۴ هزار و ۹۰۰ تومان
اعتباری ۴۰۰ دقیقه ۲۲ هزار و ۹۰۰ تومان
اعتباری ۶۰۰ دقیقه ۳۲ هزار و ۹۰۰ تومان
اعتباری ۸۰۰ دقیقه ۴۱ هزار و ۹۰۰ تومان

بسته مکالمه ایرانسل

خرید بسته مکالمه ایرانسل برای مشترکان اعتباری این اپراتور به شش شکل مختلف انجام می‌شود و ارزان‌ترین و گران‌ترین آن‌ها به‌ترتیب هزار و ۵۰۰ تومان و ۴۵ هزار تومان فروخته می‌شوند. با خرید ارزان‌ترین بسته مکالمه ایرانسل، ۲۰ دقیقه مکالمه درون‌شبکه به‌مدت ۳۰ روز در اختیارتان قرار می‌گیرد و اگر دو هزار و ۸۰۰ تومان بپردازید، مدت استفاده از مکالمه رایگان به ۴۰ دقیقه افزایش پیدا می‌کند. با خرید بسته مکالمه ایرانسل با قیمت پنج هزار و ۵۰۰ تومان، ۸۰ دقیقه مکالمه رایگان خواهید داشت و با خرید بسته مکالمه ۹ هزار و ۶۰۰ تومانی این اپراتور، حجم بسته به ۱۶۰ دقیقه می‌رسد. ایرانسل بسته مکالمه ۳۲۰ دقیقه‌ای را ۱۷ هزار و ۶۰۰ تومان می‌فروشد و برای بسته مکالمه هزار دقیقه‌ای خود از مشترکان اعتباری ۴۵ هزار تومان دریافت می‌کنند. مشترکان دائمی ایرانسل برای خرید بسته مکالمه چهار انتخاب دارند. بسته مکالمه ۱۰۰ دقیقه‌ای پنج هزار و ۵۰۰ تومان فروخته می‌شود و قیمت بسته مکالمه ۲۰۰ دقیقه‌ای ۱۰ هزار تومان است. همچنین برای خرید بسته مکالمه ۴۰۰ دقیقه‌ای ایرانسل باید ۱۸ هزار تومان بپردازید و این رقم با خرید بسته مکالمه ۸۰۰ دقیقه‌ای به ۳۲ هزار تومان افزایش پیدا می‌کند. این بسته‌ها امکان مکالمه رایگان درون شبکه را مهیا می‌کند، یک ماه اعتبار دارند و به قیمت آن‌ها موقع خرید، ۹ درصد مالیات اضافه خواهد شد.

انواع بسته مکالمه ایرنسل

سیمکارت حجم بسته قیمت
دائمی ۱۰۰ دقیقه پنج هزار و ۵۰۰ تومان
دائمی ۲۰۰ دقیقه‌ ۱۰ هزار تومان
دائمی ۴۰۰ دقیقه‌ ۱۸ هزار تومان
دائمی ۸۰۰ دقیقه ۳۲ هزار تومان
اعتباری ۲۰ دقیقه هزار و ۵۰۰ تومان
اعتباری ۴۰ دقیقه دو هزار و ۸۰۰ تومان
اعتباری ۸۰ دقیقه پنج هزار و ۵۰۰ تومان
اعتباری ۱۶۰ دقیقه ۹ هزار و ۶۰۰ تومان
اعتباری ۳۲۰ دقیقه ۱۷ هزار و ۶۰۰ تومان
اعتباری هزار دقیقه ۴۵ هزار تومان

 

بیشتر بخوانید:

بسته های ویژه اینترنت و مکالمه ایرانسل و همراه اول برای اربعین حسینی ۱۴۰۱
هدایای ویژه همراه اول و ایرانسل بمناسبت عید غدیر خم
هدیه ویژه ایرانسل برای همه مشترکین بمناسبت اعیاد قربان و غدیر خم

ثبت دیدگاه