• ۲۱ / مهر ۱۴۰۰ / ۸:۲۸
  • شناسه خبر : 70661

گردش دزد حرفه ای موبایل با خودروی مدل بالای پلیس در شهر+فیلم

با بحران‌های ارزی ایجادشده در دو سال گذشته، قیمت گوشی هم در بازار بالا رفت؛ ازسوی دیگر سرقت گوشی تلفن همراه همواره وجود داشته، اما با افزایش چندبرابری قیمت گوشی، مشکل گوشی‌دارها چند برابر شده است، زیرا باوجودی‌که سرقت گوشی به خودی‌خود برای شخص ضرر و دردسر به همراه داشت اما اکنون خرید دوباره‌ی گوشی‌ها که قیمت‌شان افزایش یافته هم به این دردسرها افزوده است چون باید با چند برابر قیمت، همان گوشی را از بازار خریداری کنند.

اگر می‌خواهید موبایل شما سرقت نشود، به توصیه‌های یک دزد گوش دهید!

به گزارش اول فارس، یک دزد، راهکار‌هایی برای جلوگیری از سرقت موبایل ارائه داده است!
او چه توصیه‌ها و راهکار‌هایی دارد که از موبایل دزدیدن، جلوگیری شود؟

پس از سرقت گوشی موبایل چکارکنیم؟

۱- نخست به محض این که متوجه فقدان موبایل تان شدید، سریعا با شماره خود تماس بگیرید؛ چرا که ممکن است خوش شانس باشید، کسی آن را پیدا کرده باشد و پاسخ دهد.

۲- اما قدم بعدی پس از به سرقت رفتن تلفن همراه این است که سریعا مراتب را به اپراتور مربوطه اعلام و سیم‌کارت خود را از دسترس خارج کنید(بسوزانید) تا حداقل مسئولیت حقوقی در قبال احتمال ارتکاب به اعمال مجرمانه گریبان‌گیرتان نشود.

۳- سپس جهت ردیابی گوشی می بایست با در دست داشتن مدارک شناسایی از جمله کارت ملی، شناسنامه و هم چنین جعبه گوشی به نزدیک‌ترین کلانتری یا دادسرا مراجعه کرده و تقاضای خود را ارائه دهیدتا اقدامات فنی و اطلاعاتی دیگر صورت پذیرد. 

بیشتر بخوانید:

راهنمای خرید گوشی هوشمند موبایل در آبان ۱۴۰۰+مشخصات و قیمت
ماجرای تیرباران خودروی سواری در ورودی شیراز از زبان سردار حبیبی
فیلم سرقت مسلحانه ازیک طلافروشی در مرودشت با لباس پلیس

ثبت دیدگاه