• ۱۷ / اسفند ۱۳۹۷ / ۷:۲۱
  • شناسه خبر : 5332

گردهمایی تشکل های دانشجویی اصلاح طلب فارس در شیراز

به گزارش اول فارس به نقل از ایرنا، این نشست برای نخستین بار به صورت رسمی با حضور تشکل های دانشجویی اصلاح طلب استان فارس برگزار شد. بر اساس این گزارش، این نشست با استقبال تشکل های دانشجویی های روبرو شد به گونه ای که این رویداد از ساعت ۹ صبح تا ساعت ۱۶ در […]

به گزارش اول فارس به نقل از ایرنا، این نشست برای نخستین بار به صورت رسمی با حضور تشکل های دانشجویی اصلاح طلب استان فارس برگزار شد.
بر اساس این گزارش، این نشست با استقبال تشکل های دانشجویی های روبرو شد به گونه ای که این رویداد از ساعت ۹ صبح تا ساعت ۱۶ در دو بخش به طول انجامید.
در بخش ابتدایی این مراسم، دبیران تشکل های دانشجویی اصلاح طلب استان فارس به معرفی تشکل های خود و سپس به بحث و تبادل نظر در خصوص لزوم ایجاد اتحاد و روابط سازنده بین تشکل های همسو پرداختند.
در ادامه گزارش این انجمن دانشجویی آمده است: از مهم ترین مباحث مطرح شده در این اجلاس می توان به صحبت پیرامون مشکلات و محدویت های موجود در فضای دانشگاه های استان فارس و سردی فضای فعالیت دانشگاه ها اشاره کرد.
بنابر تصمیم اعضای حاضر در جلسه ، مقرر شد این جلسه ها به صورت مستمر و هر دوره با میزبانی تشکل های دانشجویی مختلف استان برگزار شود.

ثبت دیدگاه