• ۲۸ / تیر ۱۴۰۰ / ۱۱:۰۹
  • شناسه خبر : 61306

۵۵ مصدوم حوادث ترافیکی بر اثر بارندگی دیروز شیراز

در اولین ساعات از بارندگی روز گذشته در شهر شیراز، ۵۵ مصدوم به بیمارستان امتیاز و فوریت‌های جراحی شهید رجایی منتقل و تحت خدمات درمانی قرار گرفتند

به گزارش گروه حوادث اول فارس، دکتر امین نیاکان رییس بیمارستان حاج محمداسماعیل امتیاز و فوریت‌های جراحی شهید رجایی، اظهار کرد: در نخستین ساعات بارندگی دیروز در شیراز، ۵۵ مصدوم به علت تصادف خودرو از سوی نیرو‌های های اورژانس به بیمارستان امتیاز و فوریت‌های جراحی شهید رجایی منتقل و خدمات درمانی دریافت کردند.
او ادامه داد: با ورود این مصدومان به بیمارستان، اقدامات اورژانسی برای آن‌ها از سوی کادر درمان این مرکز انجام شد، اما وضعیت ۶ مصدوم این حوادث، نامساعد است.

نیاکان افزود: نخستین بارندگی ها، بیش از سایر بارندگی‌ها سبب لغزندگی جاده‌ها و خیابان‌ها می‌شود، وجود لایه نازک خاک و چربی دود و اثرات به جا مانده از لاستیک خودرو‌ها بر سطح جاده ها، سبب می‌شود تا میزان لغزندگی در جاده ها، چند برابر شود.

 دکتر امین نیاکانتصریح کرد: رانندگی در جاده‌های لغزنده و هوای بارانی نیازمند رعایت بیشتر نکات ایمنی است و غفلت از آن می‌تواند زیان‌ها و پیامد‌های جبران ناپذیری به دنبال داشته باشد.

بیشتر بخوانید:

ممنوعیت خرید و فروش قطعات باغ شهرها در شیراز و صدرا
پیش بینی هواشناسی از تشدید فعالیت سامانه بارشی در برخی استان‌ها
وضعیت بحرانی استان فارس بر اثر خشکسالی ۱۴۰۰+آمار

ثبت دیدگاه