• ۲۹ / مهر ۱۴۰۰ / ۲۱:۰۲
  • شناسه خبر : 71369

۵ نکته بسیار مهم درباره فوروارد کردن پیام‌ها در واتساپ

واتساپ حساسیت زیادی روی فوروارد یا باز ارسال پیام دارد و ویژگی‌هایی مانند “باز ارسال شده به دفعات زیاد” را برای کاهش سرعت انتشار شایعات، پیام‌های وایرال و اخبار جعلی معرفی کرده است.

به گزارش اول فارس، به نقل از ایندین اکسپرس، اگر پیام‌ها را واتساپ فوروارد کرده باشید، ممکن است متوجه برچسب “Forwarded” در پیام‌ها شده باشید. این اساساً به شما کمک می‌کند بفهمید که آیا دوست یا عضو خانواده شما، پیامی را که ارسال کرده، خود نوشته است یا بازارسال از شخص دیگری بوده است.

در ادامه ۵ نکته مهمی که باید درباره پیام‌های “باز ارسال شده” بدانید، آمده است.

واتساپ به شما امکان می‌دهد پیامی را به حداکثر پنج گپ یا شخص باز ارسال کنید؛ بنابراین، اگر می‌خواهید پیامی را برای بسیاری از کاربران ارسال کنید، مجبور خواهید بود بار‌ها و بار‌ها این کار را انجام دهید.

هنگامی که یک پیام بار‌ها در واتساپ ارسال می‌شود، می‌توان آن را فقط به یک چت (در یک زمان) ارسال کرد. به عبارت ساده‌تر، هنگامی که یک پیام از طریق زنجیره‌ای از پنج یا چند چت ارسال می‌شود، به این معنی است که حداقل پنج ارسال کننده از فرستنده اصلی آن فاصله دارد؛ بنابراین، واتساپ یک نماد پیکان دوتایی و برچسب ” باز ارسال شده به دفعات زیاد ” را نشان می‌دهد. این پیام‌ها را فقط می‌توان در یک زمان به یک گپ ارسال کرد.

پیامرسان واتساپ به شما امکان می‌دهد رسانه‌ها، مکان‌ها یا مخاطبین را نیز ارسال کنید، بنابراین نیازی به بارگذاری مجدد آن‌ها ندارید.

هر پیامی که ارسال می‌کنید، برچسب “Forwarded” را به شما و هر گیرنده‌ای که پیام را دریافت می‌کند، نشان می‌دهد.

اگر می‌خواهید پیامی (که دارای برچسب ” باز ارسال شده به دفعات زیاد ” است) را به بیش از پنج نفر ارسال کنید، می‌توانید این کار را فقط با کپی و چسباندن آن در یک چت انجام دهید. پس از آن، می‌توانید آن را به حداکثر پنج کاربر ارسال کنید.

بیشتر بخوانید:

چگونه پیام واتساپ را بدون هیچ ردی پاک و حذف کنیم؟
۶ ترفند جالب واتس‌اپ که احتمالا از آن‌ها بی‌خبر هستید
راه حل جالب برای مشاهده وضعیت مخفی شده اشخاص در واتساپ

ثبت دیدگاه

  • امیر

    تاریخ : ۳۰ - مهر - ۱۴۰۰

    عالی بود.دعا ومهره مار—بصورت رایگان