• 19 / آبان 1401 / 15:50
 • شناسه خبر : 97651
https://www.avalfars.ir/wp-admin/post-new.php

۸ نشانه که می گوید زن دیگری به دنبال شوهرتان است

رابطه داشتن با مردی که متاهل است، از نظر اخلاقی و انسانی کار درست و شایسته‌ای نیست. بهتر است این رابطه از اول و با دلایل منطقی ایجاد نگردد، چراکه این رابطه‌ها با هدف خاصی دنبال نمی‌شوند.

در ارتباط با مرد متاهل همواره باید به این نکته توجه داشته باشید که حتی اگر مرد متاهلی که  در آستانه طلاق و جدایی باشد؛ ممکن است شانس مجددی به زندگی خود بدهد و نظرش را پیرامون همسرش یا شما تغییر دهد.

علاقه به مرد متاهل: زن ها با دوستان صمیمی خود معاشرت می کنند، آن ها را به خانه دعوت می کنند و به شوهر خود معرفی می کنند. گاهی ممکن است بدون این که متوجه شوند دوست صمیمی او نسبت به همسرش علاقه پیدا کند. او با ترفند های مختلف تلاش می کند تا توجه شوهر شما را به خود جلب کند و در نهایت او را تصاحب کند.

به علاوه گاهی امکان دارد که دوست خانوادگی شما یا همکار و آشنای شوهر شما تلاش کند تا توجه همسر شما را به خود جلب کند.

به هر روی، اگر زنی چنین قصدی داشته باشد نشانه هایی وجود دارد که شما می توانید با دنبال کردن این نشانه ها قبل از این که دیر شود، اقدامات لازم را انجام دهید.

در بخش خانواده و زناشویی ۸ نشانه که زن دیگر به دنبال شوهر شما است بررسی شده است.

 

۸ نشانه که زن دیگر به دنبال شوهر شما است

۱.پیامک ها و تماس های آخر شب

مگر این که شریک زندگی شما در حرفه ای باشد که او را ملزم می کند برای مواقع اضطراری مختلف آماده خدمت باشد. در غیر این صورت ارسال پیامک و تماس در اواخر شب می تواند کمی مشکوک باشد. زیرا هیچ دختری به عنوان همکار، آشنا و دوست معمولی نباید پس از ساعات کاری برای همسر شما پیام ارسال کند و همسر شما نباید جواب بدهد. به خصوص اگر این اتفاق در شب می افتد، نشانه خوبی نیست. در واقع بحث‌های بعد از ساعت کاری و مکالمات مکرر معمولا نشانه‌های قرمز واضح‌تر هستند.

۲.شریک زندگی شما نسبت به دوستی خود بی تفاوت عمل می کند

گیر افتادن در علف های هرز اغلب می تواند فرد را نسبت به تصویر بزرگ کور کند. همین امر می تواند در مورد شریک زندگی شما نیز صادق باشد که ممکن است نتواند معاشقه آشکار را تشخیص دهد. اغلب برای تشخیص آنچه واقعاً در حال وقوع است، یک چشم عینی لازم است. با این حال، اگر شریک زندگی شما واقعاً گوشه گیر نیست، اما به جای آن تصمیم می گیرد که این پیام ها و مکالمات را برای حفظ آرامش کم اهمیت جلوه دهد، ممکن است نیاز به بحث داشته باشید. ممکن است نقشی که آنها بازی می کنند بیشتر از آنچه به نظر می رسد وجود داشته باشد.

۳.پوشیدن لباس های بدن نما برای همسرتان

علاقه به مرد متاهل، سبک لباس یکی از اشکال مورد علاقه ما برای ابراز وجود است و هر کسی رویکرد خاص خود را دارد. ابا این حال، اگر یک فرد با لباس های بدن نما و خاص جلوی چشم همسرتان ظاهر می شود، یعنی او می خواهد همسرتان را بدزد. او تمام تلاش خود را می کند تا با این سبک لباس ها عشوه گری کند و توجه همسر شما را به خود جلب کند.

۴.او سعی می کند، حسادت شریک زندگی شما را برانگیزد

اسلحه سازی حسادت یکی از قدیمی ترین تاکتیک های زنانه برای جلب توجه مردان است. این نوعی تلاش زنانه است که فرد را مجبور به انجام کاری می کند. در این مورد، تحریک شریک زندگی‌تان برای احساس حسادت می‌تواند ترفندی باشد تا او را به خود تسلیم  کند. ممکن است این فرد با مردهای دیگر بگو بخند کند یا پیش آن ها جلوه گری کند و به همسرتان چشمکی بزند، این حرکت ها به صورت واضح تلاش برای برانگیختن حس حسادت همسر تان است، تا او را به سوی خود حذب کند.

۵.حساس بودن با شریک زندگی شما

برخی از افراد طبیعی لمس می‌کنند، در آغوش می‌گیرند و زانو می‌زنند. همه ما آنها را به خاطر آن می شناسیم و دوست داریم. با این حال، اگر شخصی فقط با شریک زندگی شما حساس است و مدام تلاش می کند به بهانه های مختلف او را لمس کند یا در آغوش بگیرد می تواند باعث نگرانی شود. زیرا او با این حرکات خود تلاش می کند شریک زندگی شما را تحریک کند و او را به سوی خود بکشاند.

۶.او همه چیز را برای شریک زندگی شما رها می کند

خیلی به ندرت پیش می‌آید که برای انجام کاری برای کسی که دوستش نداریم دست به کار شویم. بنابراین اگر کسی به طور مداوم همه چیز را رها می کند و برای شریک زندگی شما هر کاری انجام می دهد این نشانه کاملا واضحی است که او می خواهد همسر شما را بدزد. در واقع او به ظاهر تلاش می کند مفید باشد اما خطرناک‌ است. در واقع تلاش می کند، به نوعی جای شما را نزد همسر تان بگیرد. اگر همسرتان طعمه را بپذیرد و متوجه شود که به جای شما به سراغ این شخص می رود، این می تواند نوعی خیانت عاطفی باشد.

 

۷.او نسبت به شما منفی عمل می کند

احساس می کنید که این شخص واقعا از شما متنفر است. خواه احساسات منفی آنها نسبت به شما آشکار باشد یا ظریف تر، وضعیت کمی ناراحت کننده است. در حالی که هرگز نباید به دلایل دیگری برای دوست نداشتن خود فکر کنید زیرا ما قبلاً پذیرفته ایم که نمی توانیم همه را راضی کنیم. اگر دلیل دیگری برای تنش بین شما وجود نداشته باشد، ممکن است او شما را به عنوان یک مانع می بیند یا به موقعیت شما حسادت می کند.

۸.شما احساس می کنید او قصد بدی دارد

اگر شهود شما به شما می گوید که چیزی اشتباه است، به آن تکیه کنید و به جایی که شما را راهنمایی می کند، دنبال کنید. این  باعث می شود که منیت شما قضاوت بهتر شما را مختل کند، اما هیچ راهی برای اطمینان از این موضوع وجود ندارد مگر این که عمیق‌تر کاوش کنید. در یک رابطه سالم، می‌خواهید با برداشتن گام بعدی و انجام یک گفتگوی باز با شریک زندگی‌تان درباره إحساستان و میزان ناراحتی‌تان، احساسات درونی خود را بیشتر بررسی کنید.

به علاوه اگر به این نتیجه رسیدید که دوست شما یا زنی که با همسر شما آشنایی دارد، می خواهد همسر شما را بدزد، واکنش قاطع نشان دهید و رابطه خود را با او قطع کنید و از همسر تان هم بخواهید با او رابطه اش را قطع کند. البته باید از نیت منفی او مطمئن شوید و واکنش نشان دهید.”چشمک”


مردان عاشق زنانی با این ۱۴ ویژگی می شوند


شما هم حتما نظرتان را بنویسید

بیشتر بخوانید:

مردان چطور عاشق می شوند؟چگونه می توان یک مرد را عاشق کرد؟
۷ نشانه دوست داشتن مردان، حتی اگر خودشان به زبان نیاورند!
این ۱۸ کار باعث فرار مردها از زنان می شود

ثبت دیدگاه

 • نازنین

  تاریخ : ۲۰ - آبان - ۱۴۰۱

  واقعا برا زنایی که خانمان سوزن متاسفم زندگی چند ساله رو برا هوا هوس خودشون آتیش میزنن عین خیالشونم نیست


 • نازنین

  تاریخ : ۲۰ - آبان - ۱۴۰۱

  واقعا برا زنایی که خانمان سوزن متاسفم زندگی چند ساله رو برا هوا هوس خودشون آتیش میزنن عین خیالشونم نیست


 • ف

  تاریخ : ۲۰ - آبان - ۱۴۰۱

  لعنت به همه ی مردهایی که چشمشون دنبال زنای مردم هست بیشعورها


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۰ - آبان - ۱۴۰۱

  این متن ترجمه بود؟؟؟؟ اگر ترجمه هم بود ترجمه ضعیفی بودچون دربعضی جملات کلمات پراکنده و نامفهوم بودند. بعدمگه مجبورید که ابتدای هر بند را با عبارت علاقه به مرد متعهل شروع کنیدبعدجمله اصلی رابیاوریدکه طرف یکم گیج بشه. کلا متنتون خیلی راحت نبود خوندن و فهمش بااینکه موضوع خیلی جالب و به‌روزی بود که لازمه زنهابهش خیلی دقت کنند‌.


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۰ - آبان - ۱۴۰۱

  زندگی من. و شوهرمو یکی ازهمین زنها ی هرزه. خراب کردخدا لعنتش کنه تازندم نفرینش میکنم


 • ش

  تاریخ : ۲۰ - آبان - ۱۴۰۱

  کسی رو برای مشاوره تلفنی معرفی می کنید ممنون


 • پ

  تاریخ : ۲۰ - آبان - ۱۴۰۱

  دیگه زمانه هرج مرج شده برخی ….اگه کسی بتونه علت اونو بفهمه ….که چرا زندگی ها اینجوری شده


 • م

  تاریخ : ۲۰ - آبان - ۱۴۰۱

  سلام اصلا درست نیست خانمها بعد از ازدواج دوستان مجرد خودشون رو به خونه دعوت میکنن و با شوهرشون آشنا نموده اصلا صلاح نیست مگر اینکه طرف متاهل باشه تازه اون هم با احتیاط عمل بشه


 • ن

  تاریخ : ۲۰ - آبان - ۱۴۰۱

  وارد کردن دوستان دوران مجردی و حتی مهمانی های دوره ای بیش از اندازه و‌عرف ،مسافرتهای زیاد دوستانه ،و راه دادن ادمهای غریبه داخل جمع دوستانه خیلی به این مشکلات دامن میزنند .
  فرقی هم نمیکنه زن و مرد نداره و .ممکنه هر دو طرف اغفال بشن


 • J

  تاریخ : ۲۰ - آبان - ۱۴۰۱

  تو انفدر خوب که هیچ زنی نتونه به دل همسرت وارد بشه


 • کلهر شابادغرب

  تاریخ : ۲۰ - آبان - ۱۴۰۱

  حرف الکی زن وشوهر ذاتشان هر چه باشه تعغیر نمیکند بستگی به زیر ساخت خانوادگی داره که بره دنبال خیانت یا نه


 • Leila

  تاریخ : ۲۰ - آبان - ۱۴۰۱

  زن آدم اگر خوب باشه و اهل زندگی هیچ مردی بهش خیانت نمی کنه


 • باغ بیبرگی

  تاریخ : ۲۰ - آبان - ۱۴۰۱

  لعنت بر مردانکخائن مثل شوهر من حسین ا که با ده تا …..با ۵۰ سال سن خجالت نمیکشه


 • اسدی

  تاریخ : ۲۰ - آبان - ۱۴۰۱

  به خواسته مردتون همه جوره اهمیت بدین تا به زندگیتون کوچک ترین خدشه وارد نشه همه جور پا باشین برا مرد زندگی تون


 • ز

  تاریخ : ۲۰ - آبان - ۱۴۰۱

  متنش خیلی گیج کننده بود حوصلم نگرفت بخونم


 • کاشف

  تاریخ : ۲۰ - آبان - ۱۴۰۱

  اره من یه مشاور خیلی خوب سراغ دارم خیلی حرفه ای زندگی منو نجات دادن خدا عمرشون بده خانم دکتر نیاکان شمارشون اینه۰۹۳۹***۹۳۲۱


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۰ - آبان - ۱۴۰۱

  ز ی هستم باسلام من که زن برادرم زندگیم رابهم ریخت امدتوزندگیم باشوهرم بود تا برادرم فوت کرد امد توزندگیم خداازش نگذره من ۳تا بچه دارم


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۱ - آبان - ۱۴۰۱

  تاکی منتظربمونم ممنون میشم راهنمایم کنید


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۱ - آبان - ۱۴۰۱

  من ۴ ماهه ازدواج کردم و ماه دوم فهنیدم همسرم با پرستارش ک ۵ساله باهاش بوده در ارتباط هستن همچنان. بهش گفتم زد به کولی بازی ک تو شکاک و بدبین و تهمت زنی. به روش، نیورم الان هنه چیزه زنه رو دراوردم شوهر داره با دوتا دختر. همو ول نمیکنن البته اون ول کن نیست. منم فعلا موندم چ کنم چون انتخاب خودم بوده و با عشق و علاقه اومدم تو زندگیم


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۱ - آبان - ۱۴۰۱

  نوع رفتار زنها خیلی مهم است اگر زن جوری رفتار کند که همسرش احساس کمبود نکند محال که مردی جذب زن دیگری گردد چون بیشتر مردها نیاز به توجه از سمت زنانشان دارند


 • غریب تنها

  تاریخ : ۲۱ - آبان - ۱۴۰۱

  سلام به همه.من اصلا این حرفوقبول ندارم که زن همه جوره خودشوفداکنه وهرچه شوهرش گفت بگه چشم حتی نوع پوشش ورفتاروآمدباخانواده خودش
  چون مردپرومیشه من همه ی این کارهاروکردم ۱۸سال تمام بادوتابچه به خودم رسیدم. به بچه هابه آقابه تفریحاتش بادوستاش میرفت تفریح چی شدراحت خیانت کردبعدانکارکردآخرسردیدمدرک دارم پروپروگفت خب حالامیخوای چیکارکنی خدالعنت کنه کسی روزندگیموآتیش زدآواره شهرشوهرم شدم بدتر


 • الف

  تاریخ : ۲۱ - آبان - ۱۴۰۱

  باسلام مراراهنمایی کنید چکارکنم من دیگربریده ام ازبس که این لجنهارااززندگیم دورکردم شوهرم سن۶۷ساله است واقعادارم دیونه میشم


 • مژگان

  تاریخ : ۲۱ - آبان - ۱۴۰۱

  اولا که اگه زنی نامردی کرد و وارد زندگی کسی شد اون مرد باید عاقل باشه و اون زن رو به زندگیش راه نده ،آقایون اولش که عاشقن میان با مهریه های بالا زن می گیرن و بعد از چند سال که زده شدن میان چیکار میکنن آماده میشن برای خیانت و از اون طرف زنشون بخاطر مهریه طلاق نمیدن
  وگرنه مردی که زندگیشو و زن و بچه شو دوست داره اگه خیانت کنه مریض جنسیه


 • فولادی

  تاریخ : ۲۱ - آبان - ۱۴۰۱

  اگه مشاوره خاستین در خدمت دوستان هستم


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۱ - آبان - ۱۴۰۱

  چه زن چه مرد بایدبدونن اون نفرسوم که میاد توزندگیشون همیشه یه آشغال بی سروپاست که به درد هیچکس برای زندگی نخورده وهیچکس انتخابش نکرده پس اون کسی که انتخابش میکنه حالا یابرای دوستی یاهرچیزدیگه ازش آشغالتره ولایق زباله دونیه


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۱ - آبان - ۱۴۰۱

  خدا لعنت کنه چنین زنان ومردان بی وجدانو .


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۱ - آبان - ۱۴۰۱

  برخی زناها بد ازدواج به دل مرد شون نمیچسبند مردا میرن دنبال خیانت


 • مجید

  تاریخ : ۲۱ - آبان - ۱۴۰۱

  بالعنت ونفرین به دیگران مشکلی حل نمیشه.
  ایرادتمرکزنداشتن برهمسروزندگی است.بنظرمن


 • رضا اصلانی

  تاریخ : ۲۱ - آبان - ۱۴۰۱

  مشاوره شما که خواستید بفرمایید تماس بگیرید کمکتون میکنم


 • رضا اصلانی

  تاریخ : ۲۱ - آبان - ۱۴۰۱

  مشاوره شما که خواستید بفرمایید تماس بگیرید کمکتون میکنم. اولین ورود بنده بود قبلا چیزی نگفتم من


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۱ - آبان - ۱۴۰۱

  خیانت ربطی ب دوست داشتن نداره مال جنس خراب هست نباید نادیده گرفت از اولین بار ک متوجه شدید باید با قاطعیت رفتار کنی ن نادیده بگیریش


 • میترا شهسواری مقدم

  تاریخ : ۲۱ - آبان - ۱۴۰۱

  انقد از مرداتون کار بکشید رسش کشیده بشه هوس زن دیگه ایی نکنه .والسلام


 • نسرین

  تاریخ : ۲۱ - آبان - ۱۴۰۱

  این دوره زمونه هم زنا خیانت میکنن به همجنس خودشون هم مردا خیانت دو طرفه زندگی خانوادها رو خراب میکنن هواسرانی


 • مهرداد

  تاریخ : ۲۲ - آبان - ۱۴۰۱

  معمولا کسی که خیانت میکنه تنوع طلب هست به نظر من کسی که در دوران مجردی با تعداد زیادی جنس مخالف باشه بعد از ازدواج هم میل به تنوع داره و از شریک زندگیش خسته میشه .
  بدون هیچ دلیل خاصی دنبال زن دیگه یا مرد دیگه میره!
  خیلی به ندرت پیدا میشه مردی که زیر آبی نره!
  البته این نکته هم هست که این دسته آقایان باید بدونند که چشم دیگرانم دنبال…! و دیر یا زود …


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۲ - آبان - ۱۴۰۱

  شوهرم بعد از ۴۰ سال زندگی بهم خیانت کرد ازصفر شروع کردیم همه جوره کنارش بودم الان پشمان برگشته ولی هر کار میکنم دلم باهاش صاف بشه نمیتوانم تو ۶۰ سالگی چکار میتونم بکنم خدا اینجور زنها ومردا رو لعنت کنه


 • صالحی

  تاریخ : ۲۲ - آبان - ۱۴۰۱

  اماده پاسخ به سئوالات و دادن مشاوره به عزیزان


 • سیدقاسم آقائی

  تاریخ : ۲۲ - آبان - ۱۴۰۱

  نویسنده این مقاله قطعا یک بانوی بسیار بدبین و شکاکه.


 • فاطمه

  تاریخ : ۲۲ - آبان - ۱۴۰۱

  خیلی وضعیت خرابه نمی فهمم چرا اکثر موارد شده خیانت چرا به این روز افتادیم می گیم خدا لعنت کنه مرد خراب پس این زنهای خراب کی ها هستن


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۲ - آبان - ۱۴۰۱

  چرا اینترنت ایران همش از خیانت میگه رواج سه سیاست پدر سوخته


 • سید

  تاریخ : ۲۲ - آبان - ۱۴۰۱

  به نظر من اگر زن مشکلی در زندگی یا بهتر بگم کم و کسری در زندگی براهمسرش بوجود نیاره مرد مریض نیست بسمت زن دیگری کشیده بشه اکثرا اقایون که حتی زن دوم میگیرن کمبودی از زن اولشون دارن که این کمبود رو میخان با بعدی چه رابطه و چه ازدواج مجدد پر کنن پس زرنگ باشین و این کمبود رو بوجود نیارین.


 • حسن

  تاریخ : ۲۲ - آبان - ۱۴۰۱

  به نظر من اگر زن مشکلی در زندگی یا بهتر بگم کم و کسری در زندگی براهمسرش بوجود نیاره مرد مریض نیست بسمت زن دیگری کشیده بشه اکثرا اقایون که حتی زن دوم میگیرن کمبودی از زن اولشون دارن که این کمبود رو میخان با بعدی چه رابطه و چه ازدواج مجدد پر کنن پس زرنگ باشین و این کمبود رو بوجود نیارین.


 • مریم

  تاریخ : ۲۲ - آبان - ۱۴۰۱

  باسلام ،من همسرم بهم خیانت کرد تداوم کرد با یه بچه رفت ،بعد ۸ سال برگشته میخواد دوباره برگردم ،میگه پشیمانه،،،نمیدونم درسته برگردم یانه ،هزار بار تصمیم میگیره،چیکار کنم


 • مینا

  تاریخ : ۲۲ - آبان - ۱۴۰۱

  به نظر من مرد اگر … هم باشه زن بد سر راهش قرار بگیره از راه به در میشه لعنت به زنای خیابونی و کثیف


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۲ - آبان - ۱۴۰۱

  خیلی خیلی دنیای بدی شده،اصلا انگار همه مرض خیانت گرفتن،،اصلا برخی مرض خیانت گرفتن انگار فکر میکنن ک حالا چی هس باید حتما تجربه کنن ،خدا لعنتشون کنه،،البته هنوزم زن و مرد ای خوب و وفادار هم هست،


 • الف

  تاریخ : ۲۲ - آبان - ۱۴۰۱

  من کاری به خیانت کردن زنها و مردها ندارم ولی وجدانن یه کم املا کار کنید نظرهاتون پراز غلط املایه
  جمله بندی هاتون که….


 • دانشجوی روانشناسی

  تاریخ : ۲۲ - آبان - ۱۴۰۱

  دوستان عزیز کسانی که مشکلات جنسی و روانی دارن بحثشون جداست برای درست کردن و زندگی بااون ها به قول یکی از استادانم باید کفش آهنی پوشید … اما توصیه که میشه به خانم ها کرد اینه که مطالعه کنن درباره تفاوت زن ها و مرد ها درباره بیان صحیح خواسته ها و جملاتشون این که چطور شعله های محبت رو توی زندگی زنا شویی روشن نگه دادن … آقایون حتی اگه بدتر کار ها رو هم بکنن هیچوقت قبول نمیکنن که مشکل از خودشون بوده و حرفشون اینه که همسرشون بد بود یا از این قبیل ها … خانم ها به هیچ وجه نباید بزارن که اقایون مطمئن بشن از وابستگی خانم به خودشون … اون لحظه ای که به این اطمینان برسن تمومه … سعی کنید خودتون رو از لحاظ مالی قوی کنین و بیشتر درباره شیوه رفتار با مرد ها مطالعه کنید .


 • .....

  تاریخ : ۲۲ - آبان - ۱۴۰۱

  همشون دروغه من ۱۱ سالمه اسم شوهر من هم مهدی خیلی آدم خوبیه


 • فاطمه

  تاریخ : ۲۲ - آبان - ۱۴۰۱

  همونطورک خانوما گفتن ب ذات و تربیت مرد بستگی داره و تنوع طلب بودن مرد .پس لطفا کمتر حرف مفت بزنین ک با ارضا نیتز های مرد و همه جوره پای زندگی بودن از این مشکلات جلوگیری میکنخ


 • حمید

  تاریخ : ۲۳ - آبان - ۱۴۰۱

  من میشناسم یارو زنیه شوهرش جا دوره داره کار میکنه اینم روزی با …. .


 • ستاره

  تاریخ : ۲۳ - آبان - ۱۴۰۱

  سلام من شوهرم توقع داره ارایش کنم به خودم برسم ولی خرج لوازم ارایشی و اینکه به خودم برسمو نمیده سه تا بچه دارم بهم خیانت میکرد همیشه الانم با یه زن دیگه چندساله که داره بهم خیانت میکنه شبا تا صبح باهاش حرف میزنه چت میکنه از بس اذیت شدم باهاش ام اس گرفتم نمیدونم چرا اینقدر عذابم میده وقتی نداشته باشی به نظرشما چطوری به خودت برسی


 • امیر

  تاریخ : ۲۳ - آبان - ۱۴۰۱

  باسلام یکسری مردها اگر هوس باز هستن بعضی خانمها هم که شوهر دارن همینطور هستن با مردها دیگر در ارتباط هستن ولی بنظرم اگر خانمها یکم بیشتر دقت کنند اسیر این هوس بازی مردها نخواهن شد مردیا زن اگر به اولی خیانت کنند برای بعدیها هم عادی هست براشون


 • لی

  تاریخ : ۲۳ - آبان - ۱۴۰۱

  این آیه قران نیاز به تفکر داره:زنان پاکیزه برای مردان پاکیزه وزنان ناپاک برای مردان ناپاک.


 • م ع

  تاریخ : ۲۳ - آبان - ۱۴۰۱

  زن اگه حرف گوش کنه کیان خانواده از هم نمیپاشه فقط باید از راه غذا اب بیاره


 • غزاله

  تاریخ : ۲۳ - آبان - ۱۴۰۱

  ولی به نظر من این مردایی که خیانت میکنن تنوع طلبند وگر نه همسرشون چیزی تو زندگی براشون کم نمیزارند.ممکنه زنشون لاغر باشه یا چاق باشه می‌خواند همه جوره را تجربه کنند


 • ماه نگار

  تاریخ : ۲۳ - آبان - ۱۴۰۱

  به نظرم خیانت کردن دیگه برا بعضی ها شده تفریح و سرگرمی و الان متاسفانه زیاد شده


 • ا ع

  تاریخ : ۲۳ - آبان - ۱۴۰۱

  شوهر من از اول زندگی خیانت کار بوده الان هم با یه زنی که خودش شوهر داره وا غ ان خسته شدم ۲۵ سال زندگی میکنم


 • F

  تاریخ : ۲۳ - آبان - ۱۴۰۱

  واقعا من زنی هستم زیاد دوستش دارم بازم اون برم خیانت کرد میگم شاید مریضی داشته باشد چون بایکی رابطه‌ نداشت بادوتا داشت خداوند به همه مردان توفیق بده


 • م

  تاریخ : ۲۳ - آبان - ۱۴۰۱

  سلام
  زن اگر زن باشه شوهرش
  هیچ وقت خیانت نمیکنه
  مگر اینکه دیگه هوس باز باشه
  در مورد زنهای مجرد
  یه کم خوش بین باشید
  عزیزان ایراد کارتونا بر طرف
  کنید مرد زندگیتونا سیر محبت کنید


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۴ - آبان - ۱۴۰۱

  وای تو رو خدا این نظرات رو از کجا میارید .خودم بیست سال با همسرم زندگی کردم قبل ازدواج همو می‌خواستیم با همه نداری هاشم ساختم به خودم هم خیلی می‌رسیدم .محبت و علاقه هم ک زبانزد خاص و عام ولی ی زن شوهر دار از خدا بی خبر ب عنوان دوست و همسایه و مادر همکلاسی دخترم وارد زندگیمون شد و با شوهرم وارد رابطه شد یک سال و هشت ماهه ک هر لحظه نفرینش میکنم آرامش و علاقه و اعتماد رو ازم گرفت با اینکه شوهرم خیلی پشیمونه ولی دیگه حسی ک قبلا بهش داشتم رو‌ندارم نمی‌دونم چطور ی نفر با اینکه می‌دونه طرف متاهل و فرزند داره وارد رابطه با اون میشه خدا لعنتشون کنه و تو همین دنیا به بدترین شکل تاوان بدن