• ۲۴ / شهریور ۱۴۰۰ / ۲۱:۴۳
  • شناسه خبر : 67515
  • منبع خبر: کاماپرس

۱۰ حقیقت جالب در مورد برند هوآوی را بدانید

به گزارش اول فارس به نقل از تجارت ایران و چین، هوآوی در سال‌های اخیر توانسته به برندهای معتبر تولید گوشی‌های هوشمند به رقابت بپردازد و در این میان گوی رقابت را نیز برباید. در ادامه مطلب با ۱۰ حقیقت جالب درباره برند هوآوی آشنا می‌شوید.

۱- بزرگترین تولیدکننده تجهیزات مخابراتی جهان: بر اساس وب سایت رسمی هوآوی، این شرکت «ارائه‌دهنده پیشرو جهانی زیرساخت‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) و دستگاه های هوشمند در چهار حوزه اصلی – شبکه‌های مخابراتی، فناوری اطلاعات، دستگاه‌های هوشمند و خدمات ابری» است. به زبان ساده، آنها دارای بیشترین سهم از هر نوع زیرساخت مربوط به مخابرات، خطوط انتقال و هرگونه قطعات الکتریکی مورد استفاده در مخابرات هستند.

۲- هوآوی دومین شرکت بزرگ تولیدکننده گوشی‌های هوشمند است. این یعنی هوآوی حتی از اپل هم پیشی گرفته است.

۳- هوآوی پیشروترین شرکت در زمینه توسعه ۵G است. بدین ترتیب، امکان بارگیری و بارگذاری سریعتر داده‌ها فراهم می‌شود.

۴- هوش مصنوعی: هوآوی از طریق هوش مصنوعی در تلاش است تا هوش انسانی از طریق دستگاه‌ها، تطبیق داده شود مورد شبیه‌سازی قرار گیرد.

۵- ارزش نام تجاری هوآوی ۸٫۴ میلیارد دلار آمریکایی است. در رده‌بندی فوربز، هوآوی هفتاد و نهمین برند ارزشمند دنیا شناخته شد.

۶- مؤسس هوآوی هنگام تأسیس این شرکت ۴۲ سالش بود. رن ژنگفی شاید به اندازه استیو جابز مشهور نباشد. او اکنون ۷۴ ساله است و دارایی خالصی برابر با ۱٫۷ میلیارد دلار دارد.

۷- مراقبت از محیط زیست: هوآوی از قدرت تجاری خود برای حمایت از توسعه سبز نیز استفاده می‌کند!

۸- هوآوی قدمتی ۳۲ ساله دارد. بر خلاف تصور، هوآوی در سال ۱۹۸۷ تأسیس شد.

۹- فناوری تشخیص چهره هوآوی باعث نجات جان افراد می‌شود: هوآوی توسط بسیاری از کشورها متهم به جاسوسی شده است. با این حال، هوآوی بارها به پلیس برای دستگیری تبهکاران کمک کرده است.

۱۰- دفتر مرکزی این شرکت در چین قرار دارد. محوطه این شرکت مثل یک دانشگاه بسیار بزرگ است.

بیشتر بخوانید:

چرا استان فارس کانون بعدی منازعات اجتماعی بر سر آب است؟
ایران عضو دائم سازمان همکاری شانگهای شد
اعلام آمادگی آمریکا برای برداشتن تحریم‌های ناسازگار با برجام

ثبت دیدگاه