• 22 / آبان 1401 / 21:51
 • شناسه خبر : 97834

۱۵ نشانه که همسرتان یک مرد خوب و کاملاً عاشق شماست

به نظر می رسد امروزه بسیاری از مردم کاملاً مطمئن نیستند که یک رابطه سالم چگونه باید باشد و چگونه به نظر برسد. حتی بسیاری از زوجین چه زن و چه مرد هم نمی دانند که واقعا چگونه باید نسبت به شریک زندگی خود رفتار کنند.

در این مطلب از سری مطالب خانواده، ما برای خانم ها، فهرستی از نشانه های مرد عاشق و خوب که دوستدار همسرش است و اینکه در رابطه چگونه رفتار می کند را گردآوری کرده ایم. با ما همراه باشید.

شانه های مرد عاشق و خوب

نشانه های قطعی شما با یک مرد خوب ازدواج کرده اید، عبارتند از:

او هرگز اجازه نمی دهد فراموش کنید که چقدر شما را دوست دارد

احتمالا با زنانی روبرو شده و صحبت کرده اید که می گویند هیچ محبتی در رابطه آنها وجود ندارد. مردی که در زندگی آنها وجود دارد باعث نمی شود که آنها احساس کنند مورد علاقه، خواسته یا محبت کسی هستند.این یک قطعه بسیار مهم از پازل است: یک مرد خوب همیشه به شما یادآوری می کند که چقدر برای او مهم هستید.

من می‌دانم که مردان می‌توانند کمتر از زنان ارتباط‌پذیر یا مهربان‌تر باشند، اما این کمبود شدید تلاش‌های نسل ما را توجیه نمی‌کند.اگر کسی واقعاً شما را دوست داشته باشد، محبت او را خواهید شناخت و آن را احساس خواهید کرد.

نشانه های مرد عاشق و خوب : او همیشه از شما حمایت می کند

صرف نظر از اینکه می خواهید بعد از ۲۰ سال به مدرسه برگردید تا مدرک کارشناسی ارشد خود را بگیرید، حرفه جدیدی را شروع کنید یا برای تشکیل خانواده در خانه بمانید، یک مرد خوب همیشه از شما و آنچه از زندگی تان می خواهید حمایت می کند.

مرد خوب هرگز شما را دلسرد نمی کند و باعث نمی شود که احساس کنید نمی توانید کاری را که می خواهید انجام دهید. او در هر مرحله در کنار شما خواهد بود، پیروزی های شما را تشویق می کند و در هنگام شکست شما را دلداری می دهد.

او به شما الهام می بخشد

این یک قدم فراتر از حمایت از شما است که می تواند منفعل تر باشد. برای الهام بخشیدن به کسی، هم در زندگی و هم در تشویق دیگران به زندگی کردن نیاز به تلاش است. انگیزه و جاه طلبی یک مرد خوب در حالی که او به دنبال علایق خود است بر شما تأثیر می گذارد.

از نشانه های مرد عاشق و خوب : او برای جلب اعتماد شما کار می کند

یک مرد خوب از شما می خواهد که در رابطه خود راحت و مطمئن باشید. سنگ بنای این کار این است که بتوانید به کسی اعتماد کنید و او این را متوجه خواهد شد. بدون اعتماد، هیچ پایه ای برای عشق یا احترام وجود ندارد. او می‌فهمد که اعتماد فقط واگذار نمی‌شود، بلکه باید آن را به دست آورد و سپس باید آن را حفظ کرد.

او همیشه به شما احساس زیبایی می دهد

مرد خوب متوجه خواهد شد که ایجاد احساس زیبایی فقط به معنای گفتن کلمات به شما نیست. بلکه به معنای ایجاد احساس زیبایی در شما است. از طریقی که به شما نگاه می کند، شما را لمس می کند و با شما رفتار می کند. وقتی برای ظاهر خود تلاش می کنید، او متوجه جزئیات می شود و به شما یادآوری می کند که هنوز چقدر شما را جذاب می بیند حتی اگر شما این کار را نکنید. یک مرد خوب می فهمد که چه با شلوار ورزشی روی کاناپه باشید و چه با لباس شب تان که به یک جشن می روید، وقتی کسی را همان طور که واقعاً هستند دوست داشته باشید، همه چیز در مورد او زیبا می شود.

از نشانه های مرد عاشق و خوب : او به شما احساس امنیت می دهد

یکی از بهترین تعریف هایی که یک زن می تواند به یک مرد بکند این است که به او بگوید که در کنار او احساس امنیت می کند. صرف نظر از اینکه چقدر جذب شما می شود یا چقدر فکر می کند که شما چقدر خنده دار هستید یا چقدر پول دارید، اگر زنی نمی تواند شب ها در کنار شما راحت بخوابد، هیچ کدام دیگر مهم نیست.

کارهای کوچک را انجام می دهد

باید تا دیروقت سر کار بماند؟ شما برپایی یک نمایشگاه هنری در شهر را به او یادآور شده اید و او برنامه ریزی می کند که شما را به دیدن آن ببرد؟ صرف نظر از اینکه برخی چیزها چقدر کوچک به نظر می رسند، او متوجه خواهد شد که آنها واقعاً مهمترین چیزها هستند.

از نشانه های مرد عاشق و خوب : او هرگز از خط عبور نمی کند

طبیعی است که در یک رابطه اختلاف نظر و حتی مشاجره وجود داشته باشد، اما دلیلی برای شخصی سازی مسائل، توهین آمیز شدن وجود ندارد. یکی از نشانه‌هایی که او مرد خوبی است به این معنی است که در هنگام اختلاف نظر آرام می‌ماند و روی موضوع مورد اختلاف نظر باقی می‌ماند.

او همیشه در تلاش است تا خود را بهبود بخشد

چه یادگیری چیزهای جدید، توسعه یک مجموعه مهارت جدید، خواندن یک کتاب جدید یا تماشای یک فیلم مستند، مرد خوبی که به خودسازی مداوم افتخار می کند همیشه از نظر فکری شما را به چالش می کشد و توجه شما را حفظ می کند. او این کارها را برای خودش انجام می دهد، اما مزیت اضافه آن تاثیر مثبتی است که بر رابطه شما می گذارد.

او می فهمد که اعمال بلندتر از کلمات صحبت می کنند

داشتن مرد مناسب در زندگی به شما کمک می کند تا بفهمید افرادی که قول می دهند و عمل نمی کنند، شایسته احترام شما نیستند. افرادی که به وعده های خود عمل می کنند شایسته احترام شما هستند و او یکی از آنها خواهد بود.

نشانه های مرد عاشق و خوب : او با شما بسیار راحت است

ممکن است برای برخی از مردان بیان احساسات، ترس ها و حتی درونی ترین خواسته های خود دشوار باشد، اما داشتن زن مناسب در زندگی ما اغلب به باز کردن این درها کمک می کند.

البته یک مرد خوب، در حالی که درک می کند که برخی چیزها باید محرمانه بماند، اما چیزی را از شما پنهان نمی کند یا احساسات خود را در بطن نمی گذارد، زیرا می داند که باعث تنش و ناامیدی می شود.

او با شما صادق است

هنگامی که پایه ای برای یک رابطه شاد و سالم ایجاد می کند، یک مرد خوب می فهمد که صداقت همیشه بهترین سیاست است.

او باعث می شود که راحت باشید

آسایش در یک رابطه (از نوع خوب، نه آن گونه که باعث می شود دست از تلاش بردارید) از توانایی باز بودن و صادق بودن با شریک زندگی تان ناشی می شود و توانایی انجام این کار از آنجا ناشی می شود که بدانید هرگز مورد قضاوت قرار نخواهید گرفت. یک مرد خوب شما را تشویق می کند که حرف خود را راحت بگوئید و احساسات خود را با او در میان بگذارید.

اگر چیزی را با او در میان بگذارید، هرگز نباید ترسی از واکنش بیش از حد او وجود داشته باشد. این بدان معناست که بتوانید اصیل ترین و بدون سانسورترین نسخه خود را ارائه دهید.

نشانه های مرد عاشق و خوب :او هرگز سوء استفاده نمی کند

شاید مهمترین نکته، چه از نظر روحی، چه از نظر عاطفی و چه از نظر جسمی، یک مرد خوب هرگز حتی به این فکر نمی کند که نسبت به شما سوء استفاده کند یا مضر باشد. اگر این اتفاق برای شما افتاد، لطفاً شجاعت و احترام خود را داشته باشید تا با کسی صحبت کنید یا فوراً چنین فردی را ترک کنید. هیچ آدم خوبی هرگز اینطور رفتار نمی کند و به خودی خود بهتر هم نمی شود.

او در کنار شما می ایستد، مهم نیست.

وقتی مردی عشق و وقتش را به یک زن می‌سپارد، هیچ شرط و شرایطی لازم نیست. زمان های خوبی خواهد بود و زمان های نه چندان خوبی هم وجود خواهد داشت. چالش ها و موقعیت های غیرمنتظره ای پیش خواهند آمد. اما او در کنار شما خواهد ماند و در تمام این مدت هم تیمی شما خواهد بود.

البته این بدان معنا نیست که می توانید به او بی احترامی کنید، دروغ بگویید یا تقلب کنید. این بدان معنا نیست که می توانید به اعتماد او خیانت کنید و از او انتظار داشته باشید که به شما پایبند بماند، زیرا او به شما قول تعهد داده است. این نکته در مورد چیزهایی است که شما دو نفر با هم از سر می گذرانید و او صداقت لازم را دارد تا در مواقع سختی کنار نرود.

هر مردی می تواند در روزهای آفتابی در کنار شما باشد. آزمون واقعی شخصیت این است که آیا او در روزهای طوفانی چتر را بالای سر شما خواهد گرفت یا خیر؟

و خانم ها، اگر مردی که با او هستید تلاش می کند تا بهترین شخص برای شما باشد، لطفاً راحت و بلند به او بگویید که چقدر او را دوست دارید. از او قدردانی کنید. مهم نیست که چقدر انسان مهربان باشد، هیچ احساس پوچ تر از این نیست که قلبت را به کسی بدهی که آن را بدیهی می داند.

تست شخصیت | نحوه خندیدن، اطلاعات زیادی را در مورد شما افشا می کند!

شما هم نظرتان را برای ما بنویسید

کلیک کنید و عضو شوید

کانال اول فارس در روبیکا

 کانال اول فارس در  ایتا 

 کانال اول فارس در سروش

 کانال اول فارس در  بله 

 کانال اول فارس در  آیگپ

بیشتر بخوانید:

این ۱۸ کار باعث فرار مردها از زنان می شود
۱۵ ویژگی مردان که باعث عشق دیوانه وار زنان می شود
سوء استفاده عاطفی چیست؟ ۱۰ نشانه که همسرتان از شما سوءاستفاده می کند

ثبت دیدگاه

 • ناشناس

  تاریخ : ۲۳ - آبان - ۱۴۰۱

  متاسفانه این متاسفانه این شوهر اصلا وجود نداره


 • حمیده مختاری

  تاریخ : ۲۳ - آبان - ۱۴۰۱

  خیلی مفید بود وهمسر من همه این خصوصیات را داره خدارا شکر


 • مهناز

  تاریخ : ۲۳ - آبان - ۱۴۰۱

  متاسفانه منکه همش دروغ گویی و دورنگی ازش دیدم وازهمه بدتر خیانت


 • لیلا

  تاریخ : ۲۴ - آبان - ۱۴۰۱

  والا من یه همسر این شکلی داشته باشم حالا زیادم خوب نباشه🤭


 • سمانه

  تاریخ : ۲۴ - آبان - ۱۴۰۱

  این چیزا که تو واقعیت نیست تو کتابا باید دنبال گشت


 • سیامک

  تاریخ : ۲۴ - آبان - ۱۴۰۱

  چراهمه رفتارای وخصوصیات خوب رو باید مرد داشته باشه…وخانم میتونه همه جوره رفتار کنه .ومرد باید راحتش بگذاره..واقها چرا…،؟


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۴ - آبان - ۱۴۰۱

  همسر من قبلاً بود الان دیگه نمی‌شناسم رفتارشو خیلی بد شده


 • من

  تاریخ : ۲۴ - آبان - ۱۴۰۱

  شوهر من همه ی این خصوصیات و اخلاق ها رو داره خدارو شکر من خیلی ازش راضی هستم و از خداوند سپاسگزارم که چنین مرد خوب وبا ایمانی توی زندگی من قرار داده


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۴ - آبان - ۱۴۰۱

  فقط تو هر شرایطی مرد باید خوب جلوه کنه وگر نه ترکش کن این یعنی چی تو زندگی زناشوی یه سری چیزها است که توسط زن ومرد به وجود میاد عشق علاقه و الا غیر همه و همه با صداقت دوست داشتن و… هر دو طرف تو زندگی به وجود میاد حالا یه سری کم کاری درسته ولی تشویق به جدای اخ اخ اخ……


 • علیرضا

  تاریخ : ۲۴ - آبان - ۱۴۰۱

  همه جا همه آدمی پیدا میشه خدا را شکر من هم همسرم با نداریم ساخت و هیچی نگفت . اما ایکاش بعضی وقتها حرف دیکران را قبول نمیکرد که به ضرر خودش بشه


 • علیرضا

  تاریخ : ۲۴ - آبان - ۱۴۰۱

  همه جا همه آدمی پیدا میشه خدا را شکر من هم همسرم با نداریم ساخت و هیچی نگفت . اما ایکاش بعضی وقتها حرف دیکران را قبول نمیکرد که به ضرر خودش بشه


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۴ - آبان - ۱۴۰۱

  شوهر منم این ویژگی هارو داشت خداروشکر


 • ندا

  تاریخ : ۲۴ - آبان - ۱۴۰۱

  اگر احیانا به خبرگزاری … وابسته نیستید،،بهتره اسمتون رو تغییر بدید تا ادم بالا نیاره


 • ندای درون

  تاریخ : ۲۴ - آبان - ۱۴۰۱

  چه مطلب جالبی بود


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۴ - آبان - ۱۴۰۱

  فکر نکنم همچین مردی وجود داشته باشه ….دروغگو وخیانتکار


 • زهرا

  تاریخ : ۲۴ - آبان - ۱۴۰۱

  رویای خوبی است اگر واقعا همچین شوهری باشه


 • غزل

  تاریخ : ۲۴ - آبان - ۱۴۰۱

  اینا همش چرتن اصلا هیچ مردی خوب نیست مخصوصا که خیانت نکنه خیانت در ذات مرد ها هست خودتون گول نزنید


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۴ - آبان - ۱۴۰۱

  اما ایره خوب می فهمیم که دلی زن بسیار پاک است وبسیار خوش باور است زود عشق میشوه دلی مرد مثلی سنگ است .


 • صف

  تاریخ : ۲۴ - آبان - ۱۴۰۱

  اما ایره خوب می فهمیم که دلی زن بسیار پاک است وبسیار خوش باور است زود عشق میشوه دلی مرد مثلی سنگ است .


 • Sh

  تاریخ : ۲۴ - آبان - ۱۴۰۱

  خداروشکر من … همه ی این نشونه هارو داره


 • بهار

  تاریخ : ۲۴ - آبان - ۱۴۰۱

  دیشب همین خواب رو دیدم.


 • ندا

  تاریخ : ۲۴ - آبان - ۱۴۰۱

  مرد خوب هست..زباد هم هست..ولی تو گوووور


 • رها

  تاریخ : ۲۴ - آبان - ۱۴۰۱

  سلام اونایی که میگید همچین شوهری نیست ،هست واقعا شوهرمن بهترینه واقعا میگن تمام این خصوصیاتی که گفته حتی بیشتر از اینا


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۴ - آبان - ۱۴۰۱

  سلام منم خدارو شاکرم که همسری با تمام خصوصیات خوب قسمتم کرد


 • ساحل

  تاریخ : ۲۴ - آبان - ۱۴۰۱

  نیست اصلا همچین مردی من ک ندیدم


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۴ - آبان - ۱۴۰۱

  بیشتر مردا با چرب زبونی زناشون گول میزنن بعد فکر میکنن بهترین شوهرا دارن .بیچاره ها 😄


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۴ - آبان - ۱۴۰۱

  خوش به حال اونا که شوهرشون این جوریه برا منم دعا کنید شوهر من که اسمم هم صدا نمی زنه حتی یه چیز به این کوچکی رو برام کرده عقده


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۴ - آبان - ۱۴۰۱

  هر کی فکر میکنه همچین مردی رو داده کمی متوهمه


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۴ - آبان - ۱۴۰۱

  سلام به همه.. قرار نیست فقط ما مردا همه چی کامل باشیم کمی به خودتونم نگاه کنید شاید بعضی از رفتارای ما مردا باعثش رفتار اشتباه خودتون باشه


 • دختر خدا

  تاریخ : ۲۴ - آبان - ۱۴۰۱

  چه افسانه ای….
  مردا اکثرا خیانت کارن….
  مردا باعث میشن ادم از ذات پاکش دور بشه و به فکر تلافی کردن خیانت بیفته…


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۴ - آبان - ۱۴۰۱

  راستی بعضی از دوستان میگن مردا خیانت میکنن. ببخشید اگه خیانت میکنن آیا طرف مقابلشون زن نیست. پس الکی همدیگرو به خیانت و این چیزا محکوم نکنیم. همیشه مشکلی هست که باعث خیانت میشه


 • پروین

  تاریخ : ۲۴ - آبان - ۱۴۰۱

  به نظر من این جور مرد اصلا وجود نداره دیگه چی بشه از شانسی پیدا بشه


 • سی سی

  تاریخ : ۲۴ - آبان - ۱۴۰۱

  شوهر منم همش رو بجز اولی داره نمیزاره درس بخونم 😢 ولی گواهینامه و اینا دارم


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۴ - آبان - ۱۴۰۱

  سلام دوستان
  اگه ماباشوهرمون صادق باشیم نتیجه ی مثبتش رومیبینیم امیدوارم همه ی شمادوستان توی زندگیتون یه دوست وهمراه خوب که توی هرشرایطی پشتتون باشه داشته باشین.میخوام ازهمینجاازخدابخاطروجودهمسرم تشکرکنم چون برام بهترینه❤


 • السا

  تاریخ : ۲۴ - آبان - ۱۴۰۱

  خوش بحال کسی که این مرد روداره مرد من اززمین وزمان شاکیه چه برسه به من


 • رضا

  تاریخ : ۲۴ - آبان - ۱۴۰۱

  مرد خوب هست ولی باید دختر خودش خوب باشه که همسر خوبی هم نصیبش بشه ۹۰درصد اوقات اب میره جوب رو پیدا میکنه پس هرکسی هر انتظاری از همسرایندش داره باید ببینه خودش چقدر به چیزایی که میخواد نزدیکه بعد توقع از همسر داشته باشه


 • ا-ب

  تاریخ : ۲۴ - آبان - ۱۴۰۱

  سلام من همچین شوهری هستم.


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۴ - آبان - ۱۴۰۱

  شوهر به زن لباس است وزن به شوهر الله هر دویشان را خوب بگردانه وبه مه هم چنین شوهر نصیب بگردانه که با گرفتنش از آلله دورم نسازه بلکه به الله نزدیکترم کنه🤗🤗🤗🤗


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۴ - آبان - ۱۴۰۱

  همچین مردی تو دنیا پیدا نمیشه
  مردا همه مثل همن هیچ وقت با زناشون باصداقت نیستن همیشه دروغ میگن 🥴


 • عقاب سفید

  تاریخ : ۲۴ - آبان - ۱۴۰۱

  صفت گذشته در انسان صادق نیست چون انسان جاری هست.پس همدیگر رو ببخشید وزندگی نو وجدیدی درکنار همسرتون بسازید.گذشت داشته باشید یه روز نتیجه همه ی صبرهاتون رو می بینید


 • سیلوربیرش

  تاریخ : ۲۴ - آبان - ۱۴۰۱

  صفت گذشته در انسان صادق نیست چون انسان جاری هست.پس همدیگر رو ببخشید وزندگی نو وجدیدی درکنار همسرتون بسازید.گذشت داشته باشید یه روز نتیجه همه ی صبرهاتون رو می بینید


 • زهره

  تاریخ : ۲۴ - آبان - ۱۴۰۱

  گذشت داشتن حدی داره همه جوره گذشت کردم ولی دروغ وریا وخیانت دیدم که به قول دوستمون به فکرتلافی کردن افتادم جوونیموبه پاش گذاشتم ولی امان ازذات خراب


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۵ - آبان - ۱۴۰۱

  خوش بحال خانومایی که ازشوهر وزندگیشون راضیین،امیدوارم بقول قدیمیها به پای هم پیربشن، منو که از۱۵سالگی به ازدواج مردی درآوردند که اخلاق ورفتارش متضاد تمام چیزاییه که عنوان شده واصلا راضی به هیچ تغییری نیست.


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۵ - آبان - ۱۴۰۱

  گل.بی.عیب.خداست همه مایه.سری نقاط ضعف داریم.یه.سری.نقاط.مثبت.مثبت.ها رادرخودمان لااقل تقویت کنیم.گذشت.ومحبت باعث دوام.زندگیست


 • ابومحمدایرانی

  تاریخ : ۲۵ - آبان - ۱۴۰۱

  من یک مرد هستم. خدا از آن بابا گواهه که اگر کلمه ای به دروغ گفتم هرگز روی صحت و سلامتی رو نبینم. قریب به ۲۰ سال ازدواج کردیم. حتی یکبار چشمم دنبال نامحرم نرفته چه برسه به باقی مسائل. شغل کارگری و استادکار هم داشتم و همیشه همسر وفرزندان بر خودم ارجح بوده اند.همیشه احساس شرم میکردم که لیاقت همسرم بیشتر از این‌است..ولی الان پشیمانم که چرا شرافتمندانه در زندگی عمل کردم. زن فقط یک مجسمه است که فقط تا وقتی داری عاشقته .همین..


 • سارا

  تاریخ : ۲۵ - آبان - ۱۴۰۱

  و اما زن باید اینارو تو خواب ببینه


 • سالومه

  تاریخ : ۲۵ - آبان - ۱۴۰۱

  من۱۴ ساله ازدواج کردم ولی ازشوهر فقط فحش وکتک وبی انصافی وخیانت وهمه جوره آزاری ازش دیدم اون اصلا نگام نمیکنه اسممو صدا نمیکنه حسرت شوهر مونده تودلم شوهرم به شدت خسیس به شدت بی رحم بهشدت تحت کنترل مادرش هیجا بامن نمیره شدم ی زن تنها عصبی وافسرده کاش این موجود نرفقط ی کابوی باشه برای خرج دندونام موهامو فروختم


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۵ - آبان - ۱۴۰۱

  ۱۶ ساله ازدواج کردم شوهرمنم اسمم رو صدا نمیزنه و چند ایراد دیگه شبیه این مورد داره ، هر کاری کردم اسمم رو صدا بزنه نشد ، منم ۶ ساله که اسمش رو صدا نمیزنم


 • حوریه

  تاریخ : ۲۵ - آبان - ۱۴۰۱

  مرد خوب سیسمونی از اروپا میاره. خوسبختانه بعضی از مسئولین مرد خوبن‌


 • همتا

  تاریخ : ۲۵ - آبان - ۱۴۰۱

  مرد خوب تو این زمانه نیست


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۵ - آبان - ۱۴۰۱

  مرد خوب د نی


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۵ - آبان - ۱۴۰۱

  واقعا همچین مردی هست؟؟؟ من بیست سال ازدواج کردم هر بیست سالشم از این مرد خیانت کتک فحش دروغ شنیدم واقعا ازش راضی نیستم


 • کیانا

  تاریخ : ۲۵ - آبان - ۱۴۰۱

  والا همسر منم چند تای ازین خصوصیات بیشتر نداره ولی آدم مهربونیه


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۵ - آبان - ۱۴۰۱

  من ازشوهرم راضیم ولی هیچکدوم از این خصوصیات رو نداره، فقط میتونم بگم مردبدی نیست


 • توپپ

  تاریخ : ۲۵ - آبان - ۱۴۰۱

  سلام همچین مردی وجود نداره همه خاعن هستن


 • ر

  تاریخ : ۲۵ - آبان - ۱۴۰۱

  بخذا شوهر همین خصوصسات و بیشترشو داره خداروشکر عاشقشم


 • آرامش

  تاریخ : ۲۵ - آبان - ۱۴۰۱

  زنها فقط مرد پولدار رو مرد خوب میدونن دیگه بقیه اش مهم نیست


 • علی جون

  تاریخ : ۲۵ - آبان - ۱۴۰۱

  سلام .مردا همه خوبن .بستگی داره چطوری باهاشون رفتار کنین .اگر زن خوب باشه و به شوهرش احترام بذاره ، مرد هم واقعا جبران خوبیهای زنش را میکنه.مرد خوب لیاقت میخواد که اکثر خانم ها با رفتار بچه گانشون این لیاقت را از خودشون سلب میکنن ….
  همه تونا دوس دارم …..💝💝💘💘


 • باران

  تاریخ : ۲۵ - آبان - ۱۴۰۱

  سلام .این خصوصیات یک رویا ست .نمی‌دونم چرا…ولی الان هیچ کس از زندگیش راضی نیست …


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۵ - آبان - ۱۴۰۱

  چقدر کتابی بیان شده یخورده سلیس و روان بنویسید


 • گلی

  تاریخ : ۲۵ - آبان - ۱۴۰۱

  سلام من ۳۰ ساله ازدواج کردم درفرهنگ متفاوت هستیم هیچوقت همدیگررو درک نکردیم زندگی راگذروندیم رفت خانواده اش کم فرهنگ بودن این هم خیلی میرفت ومیام ماهم مجبور بودیم بریم واحترام اجباری بگذاریم جوانان ازماگذشت اما اگر جای زندگی می‌کنید که مجبورید احترام اجباری به اطرافیان بگذارید تنهای وبلاگ به‌تازگی زندگی است این گی است نه زندگی فردایه عروس یا داماد مثل همین گی گیرتون مییادوبدتر میشه گی درگی میشه خاک برسر فرهنگ به درد نخور ما ایرانیهای ایرادی بی مغز


 • لیلی

  تاریخ : ۲۵ - آبان - ۱۴۰۱

  سلام
  همسر من مرد خوبیه همیشه باهام صادق بوده حتی اگه این صداقت گاهی اوقات به ضرر تموم میشده
  هیچوقت چیزایی که بهش میگم رو فراموش نمیکنه و انجامشون میده همیشه از سرکار برگشتنی باهام تماس میگیره و میپرسه چیزی لازم دارم یا نه
  با وجود دست تنگیش هیچوقت بهم نمیگه ندارم و همیشه هر چیزی که من و بچه هام لازم داشتیم برامون تهیه کرده
  ا این وجود زندگی بالا و پایین زیاد داره و خیلی وقتا با هم دعوامون شده و یکی دو دفعه کتکم زده
  ولی همیشه خودش میاد معذرت خواهی و از دلم درمیاره
  زبان خوش و مهربانی خیلی تو دوام زندگی موثره…
  همه ادم ها خوبی و بدی دارن مهم اینه که انقدر خوبیاشو بزرگ کنیم که خودشون بدی هاشون رو از بین ببرن.


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۵ - آبان - ۱۴۰۱

  منم شوعرم خوبه خداراشکر ولی شوهرها بدون خیانت نیستن هر مردی هم مثل هم نیست زن هم باید خوب ب شوهرش احترام براره کارهاش بکنه تا مرد خوب بشه عاشقش


 • علی

  تاریخ : ۲۵ - آبان - ۱۴۰۱

  روی صحبت من با اون عزیزانی هست که میگن خیانت تو ذات مردا هست.
  مردها که با مردها خیانت نمیکنن به زن ها…
  یک مرد متاهل ، با یک زن وارد رابطه و خیانت میشه و جالبیش اینه اون زن هم میدونه که مرد متاهل هست ، حالا یا اون زن هم متاهله یا مجرد فرقی نداره..
  پس زن ها هم خیانت تو ذاتشونه…
  شما این همه زن متاهل ببین که دارن فجیع ترین کثافت کاری ها رو میکنن، ربطی نداره که بگی همه زن ها تو ذاتشون خیانت هست و کثافت کاریه…
  یکم واقع بین باشید.. خوب و بد در هر دو جنس هست …


 • علی

  تاریخ : ۲۵ - آبان - ۱۴۰۱

  روی صحبت من با اون عزیزانی هست که میگن خیانت تو ذات مردا هست.
  مردها که با مردها خیانت نمیکنن به زن ها…
  یک مرد متاهل ، با یک زن وارد رابطه و خیانت میشه و جالبیش اینه اون زن هم میدونه که مرد متاهل هست ، حالا یا اون زن هم متاهله یا مجرد فرقی نداره..
  پس زن ها هم خیانت تو ذاتشونه…
  شما این همه زن متاهل ببین که دارن فجیع ترین کثافت کاری ها رو میکنن، ربطی نداره که بگی همه زن ها تو ذاتشون خیانت هست و کثافت کاریه…
  یکم واقع بین باشید.. خوب و بد در هر دو جنس هست …لطفا کمی طرز فکرتتون و عوض کنید


 • بیژن

  تاریخ : ۲۵ - آبان - ۱۴۰۱

  زنا فقط پول مرد را میخان همین


 • سحر

  تاریخ : ۲۵ - آبان - ۱۴۰۱

  شوهر من تمام این خصوصیات رو داره.


 • سحر

  تاریخ : ۲۵ - آبان - ۱۴۰۱

  من از شوهرم کاملا راضیم


 • رادمهر

  تاریخ : ۲۵ - آبان - ۱۴۰۱

  امان از قدیما، یادش بخیر خانواده مرد سالاری


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۵ - آبان - ۱۴۰۱

  سلام
  برخورد ما ،خیلی از مسایل را تغییر می دهد پس یک طرفه قضاوت نکنیم


 • ناشناس

  تاریخ : ۲۶ - آبان - ۱۴۰۱

  لازم نیست یک مردخوب همه این ویژگی ها رو داشته باشه
  شاید اکثریت شونو نداشته باشه ویک مرد خوب باشه
  منم شوهرم خیلی کم ازین ویژگی هارو داره ولی همین که با من صادق وخیانت کار نیست دوسش دارم ویک مرد واقعی میبینمش
  بعضی وقتا سختی زندگی ومشکلاتش باعث میشه مرد از خیلی از خوبی هاش دور بشه کافیه درکش کنی…


 • زهرا

  تاریخ : ۲۶ - آبان - ۱۴۰۱

  همسر من مرد مؤمنیه و این ویژگیها رو داره خدا رو شکر. مردی که خداترس باشه، حتی اگه زنش هم خوب نباشه بهش ظلم نمی کنه و آزارش نمیده، باهاش مدارا میکنه.


 • محمد ایرانی

  تاریخ : ۲۷ - آبان - ۱۴۰۱

  هر وقت زن خوب پیدا کردید مرد خوب هم پیدا میکنید
  زن خوبی که مرد تمام زندگیش رو به پاش میذاره باز هم نق میزنه مرد هم دیگه یه تحملی داره


 • محمد ایرانی

  تاریخ : ۲۷ - آبان - ۱۴۰۱

  در ضمن مرد خوب زنش رو برای خونه میخواد نه برای دانشگاه و مردم


 • محمد ایرانی

  تاریخ : ۲۷ - آبان - ۱۴۰۱

  درود بر زن و مرد پاک ایرانی
  فقط با احترام به همدیگه تمام مشکلات دیگه قابل حل هستش
  از دامن زن مرد به معراج میرسه