• ۱۶ / بهمن ۱۳۹۸ / ۲۲:۳۷
  • شناسه خبر : 21369
رئیس پلیس راه استان همدان:

۱۹ مصدوم در حادثه واژگونی اتوبوس همدان -شیراز

 رئیس پلیس راه استان همدان، گفت: انحراف به چپ تریلی در محور ملایر-اراک ۱۹ سرنشین اتوبوس را مصدوم کرد. به گزارش اول فارس، سرهنگ رضا عزیزی  اظهار کرد: ساعت ۱۷ و ۵۰ دقیقه عصر امروز چهارشنبه یک دستگاه اتوبوس مسافربری که از همدان به سمت شیراز در حال حرکت بود دچار سانحه شد. وی با […]

 رئیس پلیس راه استان همدان، گفت: انحراف به چپ تریلی در محور ملایر-اراک ۱۹ سرنشین اتوبوس را مصدوم کرد.

به گزارش اول فارس، سرهنگ رضا عزیزی  اظهار کرد: ساعت ۱۷ و ۵۰ دقیقه عصر امروز چهارشنبه یک دستگاه اتوبوس مسافربری که از همدان به سمت شیراز در حال حرکت بود دچار سانحه شد.

وی با اشاره به اینکه این حادثه در کیلومتر ۲۰ ملایر رخ داد گفت: علت وقوع این حادثه انحراف به چپ و تغییر مسیر ناگهانی راننده تریلی با شماره انتظامی کرمانشاه بود که به صورت پهلو به پهلو با اتوبوس برخورد و اتوبوس با ۱۶ مسافر و ۳ راننده و کمک راننده از مسیر خارج می‌شود.

بر اساس گزارشهای منتشره، این اتوبوس از سمت همدان به شیراز در حرکت بود که همزمان با یک دستگاه تریلر به طرفین جاده منحرف و واژگون شدند، هر ۲ دستگاه در یک لاین جاده در حال حرکت بودند که از جاده منحرف شدند.

رئیس پلیس راه استان همدان، تصریح کرد: در پی این حادثه ۱۰ نفر به صورت سطحی مجروح، ۷ نفر بستری و متأسفانه یک نفر از سرنشینان نیز حال مطلوبی ندارد و طبق آخرین آمار در کما است.

بیشتر بخوانید:

جزئیات انهدام کاروان قاچاق مواد مخدر از هرمزگان به شیراز
وضعیت نگران کننده شیوع کرونا در مناطق جنوبی استان فارس
آتش سوزی وحشتناک در جنگل حفاظت شده ماله گاله شیراز+ویدئو

ثبت دیدگاه