• 29 / آبان 1401 / 19:58
 • شناسه خبر : 98297

۳۲ ویژگی یک زن جذاب و باکلاس که رویای هر مردی است

کلاس یک جوهره اسرارآمیز است که در درون هر زنی وجود دارد. در واقع هر زنی می تواند با کلاس و جذاب باشد. اما این ویژگی بسته به هر زنی به اشکال مختلفی نمایان می شود. باکلاس و جذاب بودن صرفا وابسته به پول و ثروت نیست. بلکه یک خصیصه و ویژگی است. با وجود این که این جوهره در درون هر زنی وجود دارد. اما باید این ویژگی ها را در درون خود پرورش دهیم تا به خوبی در رفتار و گفتار ما آشکار شود. به علاوه این ویژگی تا حد زیادی از احساس یک زن نسبت به خودش ناشی می شود. زن باکلاس دارای اعتماد به نفس، ادب، مهربانی و اغلب شامل یک احساس متمایز با بقیه است.

به صورت کلی، یک زن باکلاس و جذاب اجازه نمی دهد خلق و خوی او بر رفتار او تأثیر بگذارد. او دمدمی مزاج نیست. بلکه در کارهای روزانه و أمور زندگی خود وقار، توجه و اعتدال را رعایت می کند.

آیا تا به حال در جمعی بوده اید که خانم باشخصیتی با رفتار و ظاهرش شما را جذب خود کند و دیگران در هر جمع و مهمانی از شخصیت و متانتش تعریف کنند؟ ویژگی های بارز این بانوی باوقارچیست و چه رفتار ها و حرکت هایی، یک زن را به یک بانوی با شخصیت تبدیل میکند؟ اگر می خواهید رمز و راز باوقار بودن، جذاب و با شخصیت بودن را بدانید ، با این بخشهمراه باشید تا با رعایت اصولی ساده شما هم به یک بانوی جذاب تبدیل شوید.

دراین مقاله به بررسی ویژگی های زنان باکلاس و جذاب پرداخته ایم. با رعایت و پرورش این ۲۳ ویژگی هر زنی باکلاس و جذاب به نظر می رسد.

۲۳ ویژگی زنان باکلاس و جذاب

۱.زن باکلاس بدجنس نیست

زن با کلاس نسبت به هیچ کسی و هیچ زن دیگری بدجنس نیست. او بقیه را نادیده نمی گیرد. به آن ها بی توجهی و بی احترامی نمی کند. حتی کسانی که به او کینه توز هستند یا حسادت می کنند، او این رفتارها را نادیده می گیرد. تلاش می کند فقط بر زندگی خود تمرکز کند و به پیشرفت خود فکر کند. او بی حاشیه و بدون هیاهو برای رسیدن به رویاهای خود تلاش می کند.

۲.ویژگی های زنان باکلاس و جذاب، او بد دهن نیست

زن باکلاس و جذاب با الفاظ زشت و رکیک حرف نمی زند. هرچه عصبانی شود، باز هم بر نوع حرف زدنش کنترل دارد. به خودش اجازه نمی دهد بد دهنی کند و زشت حرف بزند. او فرهنگ خاصی دارد و به هیچ وجه حرف های زشت و رکیک از زبانش خارج نمی شود. چرا که زبان و نوع حرف زدن، نشان دهنده فرهنگ، تربیت، ذهن و قلب زنان است. به این جهت زن با کلاس در مشاجره ها بر احساسات خود مسلط است و تلاش می کند به دور از هتاکی و منطقی موضوعات را حل کند.

۳.او با سلیقه و مرتب لباس می پوشد

سلیقه و مرتب بودن برای هر زنی مهم است. هر زنی چه در خانه و چه در اجتماع باید مرتب و با سلیقه لباس بپوشد. البته نکته مهم این است که سلیقه و مرتب بودن به معنای هزینه های زیاد نیست. لازم نیست شما هزینه های سنگین کنید و همیشه چیزهای گران قیمت بخرید. بلکه چیزی بپوشید که مناسب تان باشد و با وقار به نظر برسید. تلاش کنید لباس های تان تمیز، بدون چروک و رنگ بندی آن ها هماهنگ باشد.

۴.او اهل مطالعه و بسیار باهوش است

مطالعه و داشتن هوش سرشار برای هر فردی مهم است. اما زنان به دلیل مشغله های فروان مدیریت خانه و رسیدگی به بچه ها و همسر، ممکن است کمتر فرصت مطالعه داشته باشند. یا آن ها به دلیل ایثار و از خودگذری برای آرامش و پیشرفت بچه ها و همسر مطالعه را جز اولویت خود قرار ندهد. با وجود این که کارهای زنان در خانه بسیار با ارزش است اما باید همیشه مطالعه را در اولویت های اول خود قرار دهد. به همین خاطر است زنی که اهل مطالعه است و از هوش خود به خوبی استفاده می کند، جذاب و با کلاس است. او به خاطر مطالعه و اطلاعاتی که در حوزه های مختلف دارد، در جمع ها زمانی که صحبت می کند مانند یک ستاره می درخشد. به همین خاطر برای مخاطبین جذاب و باکلاس به نظر می رسد.

۵.او قوانین خاص خودش را دارد

یک زن باکلاس و جذاب همیشه بر اساس یک نظم و چارچوب خاصی عمل می کند. او کارهایش را به موقع و سر ساعت انجام می دهد. روزهای تفریح و خریدش مشخص است. برای گرفتن مهمانی و گردهمایی های دوستانه و خانوادگی از قبل برنامه ریزی می کند. او به تماس دوستانش پس از ساعت ۹ صبح و قبل از ۹ شب جواب می دهد. همیشه مسائل کاری و خانوادگی اش با هم جدا است. کار را به خانه نمی آورد و امور خانه را به محیط کارش نمی برد. او همه دوستان و اطرافیانش را وادار می کند که به قوانین و چارچوب های او احترام بگذارند. بر اساس همان چارچوب های او خودشان را هماهنگ کننند.

۶.زن با کلاس با اطمینان صحبت می کند

زن باکلاس به خاطر معلومات و مطالعه ای که دارد همیشه در جمع ها با اطمینان و محکم حرف می زند. او اعتماد به نفس خوبی دارد. صحبت هایش جذاب و دل نشین است. در موارد مختلف وقتی صحبت می کند، اطلاعات فراوان دارد. به همین خاطر مخاطب را به خوبی جذب می کند. در واقع با کلام محکم و با اعتماد به نفسش به مخاطبان نفوذ می کند. بر آن ها تاثیر می گذارد و ناخودآگاه همه او را ستایش می کنند.

۷.ویژگی های زنان باکلاس و جذاب، او وقت شناس است

زن باکلاس و جذاب همیشه وقت شناس و منظم است. همه کارهایش را بر أساس زمان بندی منظم انجام می دهد. به علاوه او مراقب وقت مردم است. زمانی که با کسی قرار می گذارد به موقع سر قرار حاظر می شود. با این کارش به آن ها ارزش و احترام می گذارد. اگر به هر دلیلی او به ملاقاتی یا برنامه ای دیر می رسد، با میزان تماس می گیرد و یا پیامک می دهد. از آن ها عذرخواهی می کند و می گوید که چه زمانی می رسد.

۸. او اخلاق خوبی دارد

زن باکلاس و جذاب همیشه از اخلاق خوبی برخوردار است. او همیشه با صبر وحوصله برخورد می کند. به همه لبخند می زند و با مهربانی صحبت می کند. حتی در مواردی که به شدت عصبانی می شود، باز هم به خودش مسلط است. تلاش می کند با مهربانی و اخلاق خوش مساله را حل کند.

۹.ویژگی های زنان باکلاس و جذاب، او به قولش عمل می کند

یک زن با کلاس همیشه به حرفی که می زند عمل می کند. او یا قولی نمی دهد یا اگر قولی می دهد حتما به آن عمل می کند. این خصیصه او برای اطرافیانش مشخص است. به همین خاطر همه به حرف ها و قول های او اعتماد دارند. به همین خاطر او به خوش قولی معروف است.

۱۰.او همیشه به اطرافیانش پیشنهاد کمک می دهد

زن جذاب و باکلاس همیشه آماده کمک است. او دوست دارد تا به دوستان و اطرافیانش کمک کند. به همین خاطر همیشه مراقب اطرافیانش است. زمانی که آن ها به مشکلی مواجه می شوند تلاش می کند به هر نحوی که شده کمک کند. به مشکلات آن ها رسیدگی کند و تا جایی که می تواند به اطرافیانش کمک کند.

۱۱.او به دعوت ها پاسخ می دهد

یک زن باکلاس زمانی که دعوت نامه تولد، عروسی یا برنامه ای را دریافت می کند، به سرعت پاسخ می دهد. هیچ دعوتی را با بلند نظری، بی پاسخ نمی گذارد. او تلاش می کند بر أساس اولویت بندی به دعوت ها حاضر شود. اما اگر به هر دلیلی نتواند شرکت کند، به میزبان تماس می گیرد و از آن ها عذرخواهی می کند. یا هنگامی که از کسی کمک یا مهمان نوازی دریافت می کند، یک یادداشت تشکر می فرستد. تا از آن ها قدردانی کند.

۱۲.او با دست خالی به مهمانی نمی رود

زمانی که به مهمانی یا برنامه ای دعوت می شود، دست خالی نمی رود. تلاش می کند که حتما با خود هدیه کوچکی برای میزبان ببرد. حتی اگر شده دسته گلی یا بسته شکلاتی با خود می برد. یا چیزی برای کمک به میزبان به همراه دارد. او با این کارش باعث خوشحالی میزبان می شود. این ویژگی زن باکلاس او را با همه متمایز نشان می دهد.

۱۳.ویژگی های زنان باکلاس و جذاب، او قابل اعتماد است

زن باکلاس همیشه قابل اعتماد است. زیرا حرف و عمل او یکی است. او زمانی که حرفی را می زند حتما به آن عمل می کند. اگر اطرافیان از او کمکی بخواهد، او بی درنگ به آن ها کمک می کند. به همین خاطر اطرافیان و دوستانش همیشه به او و حرف های او اعتماد دارند.

۱۴.زن باکلاس دنبال مردی نمی رود

زن باکلاس و جذاب هیچ وقت دنبال مردی نمی رود. او در جمع ها و مهمانی ها طوری رفتار می کند که مردان خودشان به او توجه کنند. البته او به توجه هر مردی پاسخ نمی دهد. زیرا او به خوبی ارزش خود را می داند. به همین خاطر هیچ وقت خود را به مردی تحمیل نمی کند. یا با خواهش و التماس نمی خواهد مردی با او در رابطه بماند. به همین خاطر طوری رفتار می کند که مردان جذب وقار و خاص بودن او می شوند.

۱۵.او با کسی رقابت نمی کند

زن باکلاس و جذاب، هرگز با کسی رقابت نمی کند. او تلاش می کند خودش به رویاهایش برسد. برای آرزوهایش تلاش می کند. همیشه سرش به کار خودش گرم است. به همین خاطر اگر زن دیگه ای پیشرفت می کند به او حسادت نمی کند. یا با او رقابت نمی کند تا جلوی رشد او را بگیرد. او به تلاش هر کسی و هر زنی احترام می گذارد و خودش هم تلاش می کند.

۱۶.ویژگی های زنان باکلاس و جذاب، او همیشه با وقار است

همیشه و در هر شرایطی زن باکلاس با وقار رفتار می کند. او حتی زمانی که عصبانی می شود تلاش می کند وقارش را حفظ کند. یا اگر کسی برای او مشکلی خلق می کند، تلاش می کند به مشکل پاسخ دهد نه خود فرد. او از افراد کینه به دل نمی گیرد به همین خاطر با آرامش همه چیز را حل می کند.

۱۷.او الهام بخش است

زن با کلاس، با هوش و با استعداد است. او همیشه برای دیگران الهام بخش است. او به خوبی مشکلات و بحران ها را مدیریت می کند. شرایط دشوار را تبدیل به فرصت می کند. در هیچ شرایط سختی ناامید نمی شود و دست از تلاش برنمی دارد. به همین خاطر برای سایر زنان و اطرافیانش الهام بخش است. او به عنوان زن قوی و متفاوت برای اطرافیانش شناخته می شود.

۱۸.او سپاس گزار است

یک زن باکلاس و جذاب در برابر هر کار کوچک یا بزرگی که بقیه برای او انجام می دهد، سپاس گزاری می کند. در واقع او قلب شکرگزاری دارد. تلاش می کند حتی با تمرین، سپاس گزاری را در خود نهادینه کند. برای اقدامات یا سخاوت های خاص از جانب هر کسی، تشکر می کند.

۱۹.او از قلب و افکار خود محافظت می کند

او به خوبی می داند که توجه به ظاهر و آراستگی مهم است. اما ظاهر گاهی می تواند فریبنده باشد. به همین خاطر چیزی که برای او اهمیت بیشتری دارد قلب و افکارش است. قلب مهربان و افکار مثبت همیشه فردی را جذاب و خاص نشان می دهد. به همین علت او تلاش می کند تا مراقب قلب و افکارش باشد.

۲۰.او در گفت و گوها فعالانه مشارکت می کند

یک زن باکلاس و جذاب در گفت و گوها و بحث ها به خوبی مشارکت می کند. قوی و محکم حرف می زند. تلاش نمی کند همیشه با بقیه مخالفت کند. حرف های منطقی را می پذیرد. به علاوه وقتی بقیه صحبت می کند او به خوبی گوش می دهد. هیچ وقت در جریان صحبت های بقیه مشغول چک کردن تلفون یا بازی با دست های خود نمی شود.

۲۱.ویژگی های زنان باکلاس و جذاب، او به دنبال حقیقت است

یک زن باکلاس همیشه به دنبال حقیقت است. به همین خاطر او هر حرفی را که می شنود باور نمی کند. او قوه تشخیص قوی درست و نادرست، حقیقت و دروغ را دارد. همیشه از حقیقت دفاع می کند حتی اگر به ضررش تمام شود.

۲۲.او به بزرگ ترها احترام می گذارد

احترام همیشه بخشی از شخصیت زن باکلاس است. او همیشه با احترام رفتار می کند. به ویژه به بزرگ ترها احترام می گذارد. وقتی آن ها را صدا می زند از پیشوند آقا یا خانم استفاده می کند. هیچ وقت سبک و با نام های کوچک آن ها را صدا نمی زند. زمانی که بزرگ تر ها حرف می زنند او به صورت علنی با آن ها مخالفت نمی کند.

۲۳.او صادقانه حرف می زند

زن باکلاس ارزش صداقت را می داند. به همین خاطر صداقت در کلامش مشخص است. او صادقانه رفتار می کند. از فریب و ریاکاری متنفر است. او با صداقت و آداب معاشرت درست در واقع به خود و دیگران احترام می گذارد. به همین خاطر در نظر دیگران باکلاس و جذاب به نظرمی رسد.

۲۴.فقط روی ظاهر و مد نیستند

امروزه بسیاری از خانم ها برای متفاوت بودن از دیگران وقت خود را در سالنهای زیبایی صرف رنگ کردن موها و کاشت ناخن و سشوار وموج موها و… می کنند و برای اینکه ظاهری چشمگیر برای خود بسازند ، لباس هایی تنگ و عذاب آورو کفش های پاشنه بلند می پوشند اما یک «خانم باکلاس واقعی» هیچوقت برای چشمگیر بودن هیچ وقت تمام تمرکز و وقتش را روی ظاهرشان نمیگذارند زیرا اینگونه به یک مانکن معمولی تبدیل می شوند.

۲۵.زنان باکلاس فضولی نمی کنندزنان با کلاس شاد، مثبت اندیش و واقع بین هستند که از زندگی با انسانهای دیگر و زیست مسالمت آمیز اجتماعی درک درستی دارند؛ بنابراین به خوبی قادرند که احساسات زنانه مثبت و منفی شان را کنترل کنند.

زنان با کلاس هیچوقت غیبت، بدگویی و حسادت برای تسکین درد ناشی از حسرتها و نداشته هایشان نمی کنند.زنان باکلاس واقعی ممکن است پولدار نباشند بلکه طبعی بلند دارند و دست و دلبازند و در پی کشف عیب ها و رازهای دیگران نیستند و در کار دیگران فضولی نمی کنند مثلا برای فهمیدن وضعیت سلیقه صاحبخانه در مهمانی ها کابینت ها را باز نمی کنند.

۲۶.در همه چیز سر رشته دارند

امروزه خانم هایی که می خواهند با کلاس و متفاوت به نظر برسند بلد بودن خیاطی، گلدوزی و به خصوص آشپزی و آنچه زنان قدیم انجام می دادند را عیب و ننگ می دانند و آنها را یادنمی گیرند و فقط وقت خود را صرف رفتن به کلاس های فشرده زبان و یوگا و تای چی می کنند .

برای باکلاس بودن باید هنرهای خانگی را بیاموزید زیرا آموختن هنر های خانگی و سرآمد بودن در همه چیز نشان دهنده هوش، استعداد و مهارت بالا است و نشانه بی کلاسی نیست. زنانی که ضمن شیک بودن دست پخت بسیار خوبی دارند بسیار جذاب هستند .

۲۷.عاقل هستند و اطلاعات عمومی خوبی دارند

برای اینکه زنی دوست داشتنی و قابل احترام به نظر برسید فقط ظاهرتان را زیبا نشان ندهید بلکه باید فکر، هوش و عمق وجود شما هم دیدنی باشد . خانم های شیک پوشی که جذابیت اولیه دارند به مرور زمان کسالت بار می شوند اما افرادی که اطلاعات عمومی خوبی دارند و ذهنی فعال دارند همیشه در اوج باقی می مانند .

پس بهتر است مرتب مطالعه کنید و در شبکه های اجتماعی و گروههایی که بار علمی یا اخبار عمومی دارند، شرکت کنید تا اطلاعاتتان به روز باشد و مهارتهای تازه ای بیاموزید.

۲۸.رازدار هستند

زنان با کلاس قابل اعتمادند و راز داری از مهم ترین ویژگی آنهاست . این خانم ها هیچ گاه اسرار زندگی شخصی دیگران را برای نزدیکترین کسان خودشان تعریف نمی کنند و هیچوقت برای افراد دیگر اسرار محرمانه بین خود و نزدیکانش را بازگو نمی کند.

۲۹.در کار و زندگی دیگران دخالت نمی کنند

افراد با شخصیت و زنان با شخصیت ، هرگز حسرت زندگی دیگران را نمی خورند و از دیگران بدگویی نمی کنند. آن ها در کنترل رفتار خود مهارت داشته و همیشه از جملات مثبت استفاده می کنند و سعی می کنند در کنار افراد دیگر با افکار مثبت زندگی کنند.

۳۰.حتی وقتی عصبانی هستند لحنشان ملایم است

خانم های با وقار هنگام حضور در جمع حتی اگر همسرتان، بهترین دوست خود خشمگین هستند ، یک نفس عمیق میکشند، چشمان شان را می بندند، آرام حرف می زنند و خونسردی شان را حفظ می کنندو هرگز کسی آنها را در حال داد و فریاد زدن نمی ببیند.

۳۱.در مورد میزان درآمد حرف نمی زنند

خانم های با کلاس هیچگاه درباره داشته های خود و در مورد میزان درآمدشان و میزان سرمایه شان حرف نمیزنند. صحبت در مورد میزان درآمد پدر و مادرتان، همسرتان، دوست صمیمی تان اصلا باکلاس نیست.

۳۲.مسئولیت پذیر هستند

افراد باکلاس کارهای مربوط به خودشان را خود انجام می دهند و خودشان را مسئول زباله ای که تولید کرده اند می دانند یا وسایل شان را خودشان حمل می کنند و انتظار ندارند دیگران برای شان این کار را انجام بدهند اما افراد بی کلاس و مغرور کارِ انجام شده را وظیفه می دانند و کمک و لطف دیگران را نادیده می گیرند.

 


۱۸ دلیل برای وقتی که به مردها نزدیک می‌شوید از شما دوری می‌کنند


شما هم تجربه و نظر خودتان را برای ما بنویسید

 عضو یکی از کانال های اول فارس  شوید

کانال اول فارس در روبیکا

 کانال اول فارس در  ایتا 

 کانال اول فارس در سروش

 کانال اول فارس در  بله 

 کانال اول فارس در  آیگپ

بیشتر بخوانید:

نکاتی برای اینکه خود را محبوب‌دل‌ها کنید! راز و رمزهای جذابیت

ثبت دیدگاه

 • […] ۳۲ ویژگی یک زن جذاب و باکلاس که رویای هر مردی است […]


 • ابراهیم افشون

  تاریخ : ۳۰ - آبان - ۱۴۰۱

  سلام.!
  احسنت و درود فراوان رهنمای زندگیست ….!


 • سعیده

  تاریخ : ۳۰ - آبان - ۱۴۰۱

  ویژگی انسان با کلاس نه صرفا زن با کلاس


 • ناشناس

  تاریخ : ۳۰ - آبان - ۱۴۰۱

  ویژگیهای یک انسان با کلاس زن یا مرد نداره .


 • ناشناس

  تاریخ : ۳۰ - آبان - ۱۴۰۱

  دیگه نمیشه گفت زن با کلاس … ویژگی یک انسان کامل چه مرد چه زن


 • بهی

  تاریخ : ۱ - آذر - ۱۴۰۱

  این ویژگی‌ها خیلی عالین در شخصی وجود داشته باشه البته اگر وجود داشته باشه


 • ناشناس

  تاریخ : ۱ - آذر - ۱۴۰۱

  ای کاش با این مطالب بی پایه و اساس تبعیض جنسی را رواج ندهید، هر انسانی نقص دارد هیچ کس نیست که بی عیب و نقص باشه، تلاش در راستای تغییر خوبه برای همه ی انسان ها نه فقط دختر خانوم ها


 • شادی

  تاریخ : ۱ - آذر - ۱۴۰۱

  ای کاش با این مطالب بی پایه و اساس تبعیض جنسی را رواج ندهید، هر انسانی نقص دارد هیچ کس نیست که بی عیب و نقص باشه، تلاش در راستای تغییر خوبه برای همه ی انسان ها نه فقط دختر خانوم ها


 • محمد

  تاریخ : ۱ - آذر - ۱۴۰۱

  مطلب خوبی بود،این روزا ظاهر خیلی مد شده،در صورتی که روی مغز باید کار کرد نه ظاهر


 • ملیسا

  تاریخ : ۱ - آذر - ۱۴۰۱

  ..ها این ویژگیه یه ادم هست ا..دیگه واسه هرچیزی جنسیت میزارین


 • رضا

  تاریخ : ۱ - آذر - ۱۴۰۱

  خیلی خوب بود و درست ، این حالت ها فقط برای خانم ها نیست . آقایون هم این حالت ها را دارند و بسیار زیباست .البته در همه خانم ها و آقایون پیدا نمی‌شود.


 • ناشناس

  تاریخ : ۱ - آذر - ۱۴۰۱

  درسته
  متاسفانه آدمها اینقدر که این دوره دنبال اصلاح ظاهرشون هستند به اخلاق توجه ندارند

  …. انسانم آرزوست


 • رویا

  تاریخ : ۱ - آذر - ۱۴۰۱

  سپاس از مطالب خوبی که ارائه کردید
  اما این موارد که نوشتید در مورد آقایان هم صدق میکند


 • ناشناس

  تاریخ : ۱ - آذر - ۱۴۰۱

  مثل زن من خدای خوبه
  خدا روشکر


 • میو

  تاریخ : ۲ - آذر - ۱۴۰۱

  از نظر من هیچ کی بی عیب و انقد کامل نیست فقط بعضی ها تظاهر می‌کنند کاملا از نظر من عیب ها و خوبی ها در کنار هم فرد را کامل می‌کنند اگر هم مردی دنبال یه همچین آدمی فقط باشه انگار داره بیشتر همکار کاری انتخاب میکنه تا کسی که عاشقش قراره باشه
  از نظر من آدم های با کلاس هم عیب دارند و انقد کامل نیستند


 • ستاره

  تاریخ : ۳ - آذر - ۱۴۰۱

  کاش پیدابشه اینطور دخترها نایابند


 • مینا

  تاریخ : ۴ - آذر - ۱۴۰۱

  نزاریاد چیزایی که ندارم بیفتم پول که باشه کلاسشم میاد عزیز دل برادر


 • احمد

  تاریخ : ۴ - آذر - ۱۴۰۱

  در جستجوی یک همسر خوب در شیراز ترجیحا بیوه سن ۴۵ تا ۵۰ ..شماره بگذارید


 • Feresht

  تاریخ : ۴ - آذر - ۱۴۰۱

  با احترام خفه


 • ناشناس

  تاریخ : ۴ - آذر - ۱۴۰۱

  سلام بنظر من همه باید تلاش کنن تا از خودشون عیب نداشته باشه خز عیب های اللهی فرق نمی کنه زن باشه یا مرد خوب بودن و با ادب بودن وظیفه بندگی خداست ک همه بندگانش داشته باشه تشکر از همه تون


 • عمار

  تاریخ : ۴ - آذر - ۱۴۰۱

  به نام خداوند جان و خرد : زنان با کلاس هستند زیرک باهوش هستند و بازی نمی خورند گول نمی خورند ساده لوح مشنگ نیستند با محرمان خود طبق دستورات دینی رفتار می کنند و با نامحرمان هم طبق دستورات دینی رفتار می کنند حد حدود خودشان را کاملا می دانند زنان با کلاس مومن و با تقوای الهی هستند و تمامی قوانین مقررات دین خداوند جل جلاله را رعایت می کنند و به آن احترام می گذارند و طبق آن دستورالعملها رفتار می کنند و هیچگاه غربگرا و متجاهر ولنگار بی بندبار ولگرد عیاش نمی شوند و خودشان را تابلوی کوچه و خیابان نمی کنند و عکسهای شخصیشان را در فضای مجازی به هیچ عنوانی منتشر نمی کنند برای شهرت و ثروت اینها نشانه زنان با کلاس انسان است و میزان زنان خوب و با کلاس و با فرهنگ فقط همین است که به شاخصه های بانوان عالیقدر محترم بزرگان کاملترین دین آخرین دین خداوند جل جلاله اسلام ناب محمدی ص نزدیکتر باشند و خلاص . التماس تفکر خردمندانه عادلانه خداپسندانه 🌴🤔🌴🙏🌴