• 27 / مرداد 1401 / 15:24
  • شناسه خبر : 92491

۵ کشته و ۲ مجروح در ۲ حادثه رانندگی در استان فارس

رئیس پلیس راه شمالی استان فارس گفت: بر اثر واژگونی سواری پراید در محور مواصلاتی “نورآباد”، ۲ نفر در دم فوت و ۲ نفر نیز مجروح و راهی بیمارستان شدند.

سرهنگ “عبدالهاشم دهقانی” با اعلام این خبربیان کرد: شب گذشته از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی۱۱۰ خبری مبنی بر وقوع یک فقره حادثه رانندگی در محور مواصلاتی “نورآباد” به مأموران اعلام شد.

وی ادامه داد: بلافاصله مأموران به همراه دیگر نیروهای امدادی به محل مورد نظر اعزام و مشاهده کردند یک سواری پراید با ۶ سرنشین در محور مذکور واژگون شده است.

رئیس پلیس راه شمالی استان با بیان اینکه در این خصوص ۲ نفر از سرنشینان فوت و ۲ نفر نیز مجروح و راهی بیمارستان شدند، تصریح کرد: کارشناسان ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه ناشی از تخطی از سرعت مطمئنه را عامل واژگونی اعلام کردند.

 ۳ کشته در برخورد دو خودرو پژو

بر اثر برخورد دو سواری پژو در محور “کوار- شیراز” ۳ نفر بر اثر شدت جراحات وارده فوت کردند.

سرهنگ “عبدالهاشم دهقانی”  اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی۱۱۰ مبنی بر وقوع تصادف فوتی در محور “کوار- شیراز” بلافاصله ماموران به همراه عوامل امدادی به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: مأموران در بررسی‌های اولیه مطلع شدند سواری پژو با ۲ سرنشین با یک خودرو پژو دیگر به شدت برخورد کرده است.

رئیس پلیس راه شمال استان تصریح کرد: در این حادثه به دلیل عدم رعایت حق تقدم از جانب یکی از رانندگان پژو هر ۳ سرنشینان بر اثر شدت جراحات وارده فوت کردند./اخبار حوادث استان فارس

بیشتر بخوانید:

برخورد مرگبار کامیون با سواری پژو ۴۰۵ در محور کوار به شیراز
ساعت جدید کاری ادارات ، بانک ها و مدارس استان فارس از ابتدای مهرماه
تصادف خونین سه دستگاه خودرو در محور مرودشت به درودزن

ثبت دیدگاه