• ۱۷ / فروردین ۱۴۰۰ / ۱۶:۰۹
  • شناسه خبر : 49992

۶ کشته و مجرح در دو حادثه خونین رانندگی در استان فارس

در دو حادثه خونین در استان فارس 2 نفر کشته و 5 تن نیز مصدوم وراهی بیمارستان شدند.

خبر استان فارس|حوادث: به گزارش اول فارس، در دو حادثه خونین در استان فارس ۲ نفر کشته و ۵ تن نیز مصدوم وراهی بیمارستان شدند.

واژگونی پژو پارس در استهبان حادثه آفرید 

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس، از واژگونی پژو پارس با یک کشته و ۲ مجروح در محور مواصلاتی “استهبان” خبر داد.

به گزارش اول فارس ،سرهنگ “کاووس محمدی”با اعلام این خبر بیان کرد: روز گذشته خبری مبنی بر وقوع یک فقره حادثه رانندگی در محور مواصلاتی”استهبان”، به مأموران اعلام شد.

وی ادامه داد: بلافاصله مأموران پلیس راه به محل مورد نظر اعزام و مشاهده کردند یک سواری پژو پارس با ۳ سرنشین در محور مذکور در حرکت بوده که واژگون و بر اثر آن راننده فوت و ۲ سرنشین دیگر مجروح و راهی بیمارستان شدند.

معاون اجتماعی پلیس فارس، بیان کرد: کارشناسان تخطی از سرعت مطمئنه از سوی  راننده پژو را علت وقوع این حادثه رانندگی اعلام کردند.

برخورد  پژو  با  دوو با یک کشته و ۳ مجروح

همچنین رئیس پلیس راه شمالی استان فارس گفت: در برخورد پژو ۲۰۶ با سواری دوو در محور مواصلاتی “بیضا“، یک نفر کشته و ۳ نفر نیز مجروح و راهی بیمارستان شدند.

بر اساس این گزارش، سرهنگ “عبدالهاشم دهقانی”  بیان کرد: از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ یک فقره تصادف فوتی در محور مواصلاتی “بیضا” به ماموران اعلام و سریعا به همراه دیگر نیروهای امدادی به محل مورد نظر اعزام شدند.

وی افزود: ماموران پلیس راه در بررسی های اولیه مشاهده کردند یک پژو ۲۰۶ با ۲ سرنشین با یک سواری دوو با ۲ سرنشین به شدت برخورد کرده است.

رئیس پلیس راه شمالی استان، عنوان داشت: در این حادثه ۳ نفر مجروح و راهی بیمارستان و سرنشین دوو در دم فوت کرد.

سرهنگ “دهقانی” با ببان اینکه کارشناسان پلیس راه در صحنه حاضر و علت وقوع این حادثه را تجاوز به چپ از سوی راننده پژو ۲۰۶ اعلام کردند، به رانندگان عزیز توصیه کرد: از عجله و شتاب بی مورد و تغییر مسیرهای ناگهانی در حین رانندگی خودداری و برای حفظ سلامتی خود و همسفران به قوانین رانندگی احترام بگذارند.

ثبت دیدگاه