• ۲۶ / دی ۱۳۹۹ / ۸:۲۹
 • شناسه خبر : 42934

روایت خبرگزاری فارس از یک انتصاب عجیب در شهرداری شیراز

 خبرگزاری فارس نوشت: یک نفر با مدرک ابتدایی مدیرکل شهرداری شده است.

خبرگزاری فارس نوشت: در ادامه عجایب مدیریت شهر شیراز در دوره پنجم، یک نفر با مدرک ابتدایی مدیرکل شهرداری شده است.

هر دم از این باغ بری می‌رسد و همه را شگفت زده می‌کند، آیا با مدرک ابتدایی می‌توان پست مدیریتی گرفت؟ در پاسخ باید گفت در شهرداری شیراز بله!

آنقدر وضعیت در شهرداری شیراز بحرانی شده که در شهری با قریب به دو میلیون نفر جمعیت، جمعیتی که بیش از ۹۰ درصد آن زیر ۶۰ سال بوده، یک فرد ۶۰ ساله با مدرک ابتدایی مدیرکل یکی از قسمت‌های مهم شهرداری  شده است.

وی که در تاریخ اول شهریور ۹۷ با حکم شهردار شیراز به عنوان یکی از مدیران کل شهرداری منصوب شده، در مدت یکسال توانسته شش کلاس درس خوانده و دیپلم را خود را در تیرماه ۹۸ اخذ نماید!

این مدیرکل شهرداری شیراز که هم اکنون بیش از ۳۰ سال خدمت مخلصانه داشته گویا قصد بازنشستگی ندارد و هم اکنون دانشجوی دانشکده علمی کاربردی خانه کارگر شیراز می‌باشد.

با وجود سن و سال بالا اما به دلیل نداشتن تخصص و سوادکافی، بسیاری از افراد مرتبط با حوزه وی شامل پرسنل شهرداری و بسیاری از مردم گلایه‌های زیادی از عملکرد او دارند، عملکردی که به نظر نمی رسد جای دفاع داشته باشد.

تماس‌های خبرنگار فارس با مدیرکل سرمایه انسانی شهرداری شیراز برای پیگیری نحوه انتصاب یک مدیرکل با تحصیلات ابتدایی، به پاسخ نرسید و وی همچون گذشته سکوت را بر توضیح برای مردم ترجیح داد.

آقای شهردار، اعضای محترم شورای اسلامی شهر شیراز در دوره پنجم، حق مردم است بدانند که چگونه یک نفر با مدرک ابتدایی و سابقه بیش از ۳۰ سال به عنوان مدیرکل شهرداری منصوب شده است؟ شهرداری که با بیش از ۱۲ هزار نفر پر است از جوانان متعهد، متخصص، تحصیلکرده و مدیر.

ثبت دیدگاه

 • مسعود

  تاریخ : ۲۷ - دی - ۱۳۹۹

  سلام. بخدا قسم من سال ۷۸,۰با دیپلم ناقص رفتم تو ادراره ای در همین شیراز در اون موقع مدرک پنجم هم دیدم منتهی قسمت ی که من رفتم گفتند باید دیپلم داشته باشید بالاخره یه گول خوردیم و واقعیت بامدرک دیپلم دیگری که خودش داد رفتم و بگذریم خدمت کردیم و هیچ مشکلی هم نداشتیم تو انجام امورات اداری و متاسفانه بعد از چند سال صاحب مدرک دبه کرد و ماهم دیپلم گرفتیم تو این مدت و بهش گفتیم مدرک من برای شما هیچ خلاصه باعث اخراج ما شد و متاسفانه سوختم و ساختم و به دام اعتیاد افتادم و و و


  پاسخ

 • ناشناس

  تاریخ : ۲۷ - دی - ۱۳۹۹

  متاسفانه همه جای ایران سرای پارتی بازان و فک و فامیل رئیس روءسا و …. شده .


  پاسخ

 • بک شهر وند شیرازی

  تاریخ : ۲۷ - دی - ۱۳۹۹

  این پست که‌مدرک‌تحصیلی نمی خواهد مگر می خواهد عمرا ن و آبادی انجام دهد همان بله …. همه‌چیز است


  پاسخ

 • علی

  تاریخ : ۲۷ - دی - ۱۳۹۹

  اگه به فکر مردم بودی اسمشم میگفتی فقط میخای صدر جدول خبری باشی


  پاسخ

 • محمد

  تاریخ : ۲۷ - دی - ۱۳۹۹

  باسلام …. که اینجور افراد را به پست سازمانی می‌رساند ممکن هست خیلی از افرا با مدرک دکترا زیر دست این فرد بدون تحصیلات و بدون تخصص باشند واقعا برای شهر فرهنگی فارس و بخصوص شیراز رشت و قبیح هست


  پاسخ

 • ناشناس

  تاریخ : ۲۷ - دی - ۱۳۹۹

  از کجا می دانی چه پستی هست که نیاز به مدرک نداره؟


  پاسخ

 • ناشناس

  تاریخ : ۲۸ - دی - ۱۳۹۹

  اگر صحت داره چرا اسم و فامیلی اون آقا را نمیگین؟


  پاسخ